Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Enduro Advunture Motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Hiç motor tecrübem yok.Ben adventure motor kullanmak istiyorum bütçem en fazla 30.000₺
    bmw gs1200 adventure tarzı motorları seviyorum africa twin vb. normalde r25 ile başlayacaktım ama adventure motorlar da gözüme güzel geld tavsiyelerinizi bekliyorum okuyan herkese teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Ktm 640 derim gerisini düşünme :D

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Honda Crf 250 Rally.0km

Ehliyet müsaitse,XTZ 660Z 2009-2011 arası düzgün,30-40-50bin km arası ideal,kazasız motor kovala(2011 alırsan Abs'de mevcut)km'ye fazla takılma 120-150bin km bu motora çerez gelir.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bütçe sıkıntı değilse GS310

Biraz daha ucuza CRF 250 Rally

V-strom 250 de seçenekler arasına ite kaka girebilir
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Çok yuksek cc başlangıç için yaş ne olursa olsun çok şifalı değildir.

Crf250 Rally konforu amortisörü illede arazıye gidicem dediğinizde ıptal olan arka abs sı ıle iyidir. Lastikleri aldığınız gibi değiştirirseniz pamuk gibi olursunuz.

dtvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc 750x dct
    Tam olarak ihtiyacın 2016 model honda nc 750x . Hem bütçen hemde advanture görüntü hemde az olan tecrübeni tolere edecektir

Motosikleti
    MT-07
    Justforfun bunu beğendi.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ama ben 18 yaşındayım A2 ehliyet alacağım dediğiniz motorlar bana biraz fazla değil mi ? vede enduro cross değilde daha cok adventure tipi motorlar seviyorum ona göre tavsiye verirseniz cok memnun olurum

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı dtvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak ihtiyacın 2016 model honda nc 750x . Hem bütçen hemde advanture görüntü hemde az olan tecrübeni tolere edecektir
    Benim motor ne kadar adventuresa NcX de o kadar adventure. Ucuna gaga yapınca adventure olmuyor.

Rally yada Versys 300 derdim.

Motosikleti
    MT-07
    Winner kazanır gibi o zaman A2 ehliyete uygun

Motosikleti
    nc 750x dct
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

[/COLOR]
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor ne kadar adventuresa NcX de o kadar adventure. Ucuna gaga yapınca adventure olmuyor.

Rally yada Versys 300 derdim.

dtvolkanBugün*12:48

Sınıfın en cok tercih edilen modelidir tartışmaya bile gerek yok ekmek gibi alıp satiliyor.

Motosikleti
    MT-07
    Satılıyor olmasının nedeni insanlar dağa bayıra çıkıyor die değil. Sadece az yakmasından kaynaklı sanırsam. Bide motosiklet gibi çıldırmıyor aletler. Bu yözden motora başlayacak abilerin de gözünü korkutmuyor. Bence değerlendirme yanlış. NC serisindeki en yakışıklı, ve bu seri ucuz olduğundan insanları yönelmesi en kolay motor.

Motosikleti
    nc 750x dct
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılıyor olmasının nedeni insanlar dağa bayıra çıkıyor die değil. Sadece az yakmasından kaynaklı sanırsam. Bide motosiklet gibi çıldırmıyor aletler. Bu yözden motora başlayacak abilerin de gözünü korkutmuyor. Bence değerlendirme yanlış. NC serisindeki en yakışıklı, ve bu seri ucuz olduğundan insanları yönelmesi en kolay motor.
    Aynen kardesim az yakmasi ön deposu uygun fiyati acemiye gelmesi parca ve aksesuar sorunu olmamasi uzun ömurlu motoru otamatik şanzimani. Atlamayan ziplamayan bir motor. Advanture olayi goreceli tabi ben asfalttan cikmiyorum ama Asil özbay gibi 700x ile dunya turu yapan bayan sürücülerimiz var şu an Fasın çöllerinde advanture havasında ilerliyor. Olay sadece gaga ekleme değil yani. Herkese gelir bu motor o yuzden çok satar. Başlık sahibi arkadaşa nc 750x ile 2 sezon gecirsin ondan sonra gs africa alsin cok akıllı bir iş yapmış olur . Simdiden hayırlı olsun.
    Angrypower bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem bütçe olarak hemde başlangıç olarak bu daha uygun gibi.

Mondial rx3 evo da uygun olur. Kullanıcıları memnun. A2 ehliyetede uygun olur sanırım. Tipide çok güzel.
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Fakat arka amortisör çabuk vuruyor diyorlar onun için. Benimde aklımda vardı ama kaldırımdan bile atlayınca pat küt yapışıyormuş. Vlogerların yalancısıyım. Pişman olmayacağı bişey önermeye çalıştım. Hem Kuba'nın Gaziantep'de fabrikası olması da yedek parça açısından baya avantajlı duruma sokuyor markayı.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Mondial rx3 evo almanızı öneririm, 15 bin lira bandında en tatmin edici özelliklere sahip sıfır motosikletlerden biri. Hem görüntüsü güzel, hem parçası bol hem araziye hem de uzun yola geliyor..

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    2.el crf250 al

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En sevmediğim muhabbettir aslında ama ilk motosiklette önemli, boyun kaç cm? Bahsedilen motosikletlerde ayaklarının yere kolayca tam basabilmesi gerek

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Yok yok değil. Niye öyle olsun. Madem beğendin 1200 gs al sen.

Suzuki V Strom 250, bütçeyi biraz zorlarsan veya ikinci el(2017) bulabilirsen Kawasaki Versys 300

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)