Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

süpermoto uzun yol yapabilir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    50 cc ile gezenler var,bisikletle tura gidenler,neler neler

http://www.mototurkiye.net/roportaj-karadeniz-ruyasi/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    yapılır tabikide ben kendi motorumla mesela yarında uzun yola çıkıcam istanbuldan edirneye gidicem şimdi benim motorun üstünde aralıksız kalıcağım süre 45dk filandır sık sık mola vericem hem ihtiyaç hem sigara için yani dinlenmeden bi 300km kesinlikle çekemem belim ağrımaya başlıyor hepsini geçtim ama keyif aldığım için sınırım yok her türlü yola gelirim

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    430 km var aramızda abi sen yazın sinop'a gel misafirim ol öyle ödeşelim

hayırlı olsun tekrardan abi yengeden çekinip motoru bırakma özler forum seni
    Asıl hikaye şimdi başlıyor.

İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Benim tanıdığım Erdi ,Allah'tan başka hiç bir kuldan ve hiç bir nesneden korkmaz.

Mt-125 sahibiyim sorun varsa sor. ben oyumu mt den yana kullanırdım ama önşartlar var.

-boyunun min 175 veya 170 olması
    -eldeki fren ve gaz hissinin iyi olması(drift kullanan arkadaş istemsiz stoppie yaptı)
    -yakıtı 2,1lt den aşağıya çekemiyorum ben ki gayet sakin sürerim
    bende mt 125 e karar verdim gibi wr125 daha yavaş ve selesi 100 km den sonra rahatsız ediyormuş yakıt konusu da sıkıntılı top speed ise 110 civarı o da tapa gaz ile ktm duke 125 ise küçük şasili olduğu için sıkıntı olabileceğini söylediler boyum 183 mt şuan daha ilgimi çekiyor eldeki fren ve gaz hissime güveniyorum motor kullanırken devir saati vs kullanmam genelde ses ile kullanırım bu da gaz ayarımı ciddi anlamda güçlendirdi fren işi basit.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

bende aynı durumdayım yani görüşünü destekliyorum ama elimdeki imkanlar doğrultsunda hem uzun yolda hem şehir içinde her türlü desteği olanağı pek önemli olmasa da konforu sağlayacak motora bakıyorum yoksa kesinlikle benim uzun yolculuklarım da genelde bol molalı oluyor

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Birlikte fotonuzu yukarıdaki yazdığımdan sonra gördüm. Rab'bim ağzınızın tadını devamlı eylesin.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ben olsam wr 125x alırdım. cross kaskı+stickerlar üfff. supermotonun zevki başka.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl hikaye şimdi başlıyor.

https://i.hizliresim.com/nO6NYN.jpg
    Allah mutluluğunuzu daim eylesin abi, ıyı bak motorada itiraz eden yok atlayın gelin Karadenize

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Alıntı Erhan Gürkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mt 125 e karar verdim gibi wr125 daha yavaş ve selesi 100 km den sonra rahatsız ediyormuş yakıt konusu da sıkıntılı top speed ise 110 civarı o da tapa gaz ile ktm duke 125 ise küçük şasili olduğu için sıkıntı olabileceğini söylediler boyum 183 mt şuan daha ilgimi çekiyor eldeki fren ve gaz hissime güveniyorum motor kullanırken devir saati vs kullanmam genelde ses ile kullanırım bu da gaz ayarımı ciddi anlamda güçlendirdi fren işi basit.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

bende aynı durumdayım yani görüşünü destekliyorum ama elimdeki imkanlar doğrultsunda hem uzun yolda hem şehir içinde her türlü desteği olanağı pek önemli olmasa da konforu sağlayacak motora bakıyorum yoksa kesinlikle benim uzun yolculuklarım da genelde bol molalı oluyor
    Son hız olarak 138 gordum ben duzde bayır aşşağı bılmıyorum.selesı mt nınde sert bı 200 km sonra agrı yapabılır veya bır mola ama kadıfemsı bır kumas kaydırmıyor yol bılgısınu ıyı veriyor (aha arka lastık salıyor gıbı)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Ama bence mt nokta atışı olur goreceksınız

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birlikte fotonuzu yukarıdaki yazdığımdan sonra gördüm. Rab'bim ağzınızın tadını devamlı eylesin.
    Amin Ali abi çok sağol. Cümlemizin inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

Allah mutluluğunuzu daim eylesin abi, ıyı bak motorada itiraz eden yok atlayın gelin Karadenize

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Son hız olarak 138 gordum ben duzde bayır aşşağı bılmıyorum.selesı mt nınde sert bı 200 km sonra agrı yapabılır veya bır mola ama kadıfemsı bır kumas kaydırmıyor yol bılgısınu ıyı veriyor (aha arka lastık salıyor gıbı)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Ama bence mt nokta atışı olur goreceksınız
    Amin sağolasın. Artçı için rahatsız diyorlar bu motor için. Henüz bişey demedi hatun. Sorun çıkarmazsa geliriz inşallah o tarafa. :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler