Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Randevu Alamıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Merhabalar, bugün kurstan A2 ehliyet dosyamı aldım. https://surucurandevu.egm.gov.tr/ adresinden randevu almam söylendi. Siteye girdiğimde 30 Marttan itibaren randevu.nvi.gov.tr adresinden alınacağı yazıyor.
    EGM Sürücü Randevu Sistemi
    ÖNEMLİ DUYURU
    30 Mart 2018 tarihi itibariyle sürücü belgesi randevu işlemleriniz Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü İl/İlçe Müdürlükleri tarafından yapılacaktır.
    Bu tarihten sonraki randevu işlemleri Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü randevu.nvi.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Fakat sabahtan beri siteye ulaşamıyorum yoğunluktan dolayı mı yoksa başka bir sorun mu var nedir aslı astarı ? Randevu alabilen var mı ?

Bir de 0KM 2018 model her açıdan değerlendirecek olursanız şunlardan hangisini önerirsiniz
    CB 125 R
    MT 125
    250 NK
    PULSAR NS 200
    BENELLİ BN 251

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hazırlıklar tamamlanmadan ve genel yoğunluk/talep oranı önemsenmeden çok erken geçiş yapıldığından, sistemde çok anormal yoğunluk olduğundan sisteme giriş yapılamıyor ve randevu sorunu yaşanıyor. Sabırla denemeye devam edin. Benzeri bir randevu geçiş süreci bundan iki sene kadar önce yaşanmış ve birçok kişi ehliyetini aylar sonra alabilmiş, randevu alınamamış, sertifika süreleri dolmak üzere olan binlerce kişi ise randevu alamadığından sertifikalarının iptali durumu yaşanmıştı. O dönemde bilgisayar başında belirli saatlerde 2 ay kadar randevu nöbeti tutanları, haftada bir şikayet için arayanları bilirim.
    pintus bunu beğendi.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Bugün öğleden sonra tekrar deneyin.
    Geçen sene yenilerken öğrenmiştim, cuma öğlende açıyorlardı sistemi, o şekilde randevu alıp gitmiştim halen aynımıdır bilmiyorum ama denemekte fayda var.
    pintus bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Mt-125 sahıbıyım sorun varsa sorabilirsin
    pintus bunu beğendi.

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Sitede 30 mart tarihinden sonra yeni siteden başvuru yapılacağı yazıyor şu an surucurandevu.egm.gov.tr adresinden randevu alınabiliyor
    pintus bunu beğendi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Siz yine de emniyetten randevu almayı deneyin. Boş birkaç randevu görünüyor. En kötü ihtimalle, biz vermiyoruz derler.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba kee100
    Benim randevum bugun saat 11:30du fakat gittigimde islem yapmadilar, islem yapmayi birak emniyetten iceri bile almadilar, kapida ki memur artis artis “giriste ki yaziyi okumadin mi” diye cevap verdi bir de.. para yatirdim onlar ne olacak diye sordum; onlari baska zaman kullanirsin dedi.. gittim ilce nufusa durumu anlattim, 199u arayarak randevu alin dedi şef. Aradim, durumu oraya da izah ettim para yatirdim nolacak diye sordum; verdigi cevap: 2 nisan itibariyle sistem acilacak yeni randevu aliniz nufustan, eger alamazsaniz gidip bankaya dekontlari verip paranizi iade aliniz.
    Bugunumun gittigine mi yanayim, islem yapamadigima mi yanayim, islem yapmadiklari halde emniyetin randevu verdiklerine mi yanayim..
    A2 alacaktim vazgectim simdi a ehliyet icin gidip yeniden baslatiyorum islemleri. “Sistem” oturana kadar ben gider A ehliyeti alirim.
    pintus bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    2 nisandan itibaren diye haber yapıldı izlemiştim tv de
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Yanıtlar için herkese teşekkürler. Bugün güncellenmiş 2 Nisan diye.

Motosikleti
    kuba kee100
    Sürücü Belgesi Hizmetlerine İlişkin İş ve İşlemler 02.04.2018 tarihi itibariyle Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’ne devredileceğinden 30.03.2018 tarihli sürücü belgesi ile ilgili almış olduğunuz randevunuz NVİGM’nin randevu sistemine aktarılmıştır. 02.04.2018 tarihi itibariyle randevularınızı randevu.nvi.gov.tr adresinden takip edebilirsiniz En iyi dileklerimizle,

Trafik Hizmetleri Başkanlığı

Az once gelen mail
    Daha once gonderseler ona gore planlama yapardim.. neyse saglik olsun
    pintus bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    aslinda cb 125 r cok guzel ama cok pahali ya. benelli 251 guzel ozellik olarak ama daha gelmedi ve nasil cikacagi soru isareti. pulsar malum, sorun yasayan da var yasamayan da. hizla isim yok sekil olsun yeter dersen ve sorunsuz olsun dersen cb guzel motor. bende istiyordum ama cok pahali geldi bana gore. ben cb 125 f ile test surusu yaptim ve surusu rahat, vites gecisleri guzel ve motor hacmine gore de hizlanmasi iyi sayilir. cb 125 r daha guclu ve su sogutmali. gidisi daha iyi olur ama son hizi tatmin etmez muhtemelen. ikinci el uygun fiyata mt 125 dusunulebilir ama onda da abs yok iste. acikcasi cb 125 r fiyatina 400'luk dominar alinabildigi icin biraz uzak duruluyor bence.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslinda cb 125 r cok guzel ama cok pahali ya. benelli 251 guzel ozellik olarak ama daha gelmedi ve nasil cikacagi soru isareti. pulsar malum, sorun yasayan da var yasamayan da. hizla isim yok sekil olsun yeter dersen ve sorunsuz olsun dersen cb guzel motor. bende istiyordum ama cok pahali geldi bana gore. ben cb 125 f ile test surusu yaptim ve surusu rahat, vites gecisleri guzel ve motor hacmine gore de hizlanmasi iyi sayilir. cb 125 r daha guclu ve su sogutmali. gidisi daha iyi olur ama son hizi tatmin etmez muhtemelen. ikinci el uygun fiyata mt 125 dusunulebilir ama onda da abs yok iste. acikcasi cb 125 r fiyatina 400'luk dominar alinabildigi icin biraz uzak duruluyor bence.
    Çok teşekkürler bilgiler için öncelikle.
    Evet hocam Cb 125 R çok pahalı gerçekten.
    Bn 251 Üçerler motorda satılıyor diye duydum ve N11'de de görmüştüm.
    Hızla işim olmaz. Top Speedi bu saydıklarımın hepsinde fazlasıyla yeterli aslında. 200-250 düşünmemin sebebi de kurstaki hocamın bir süre sonra sana yetmeyecek demesi. Yoksa 125 kafi.
    Cb 125 F güzel de görüntüsü içime sinmeli makinenin. Pek hoşuma gitmedi açıkçası.
    Pulsar dediğiniz gibi. Biraz şans.
    İlk motosikletim olacağı için maksimum 250 cc düşünüyorum. Fazlası tehlikeli olabilir. O yüzden D-400 düşünmüyorum.
    2. el piyasasına piyasanın içine girmeden, haşır neşir olmadan girmek istemiyorum açıkçası. Malum güvenlik unsurlarından dolayı

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    temiz ikinci el duke 200-250 de dusunebilirsin abs'li. cb 125 f'i performans anlaminda soyledim zaten. tip namina bir seyi yok mainenin ama gidisi falan guzel yani.

Motosikleti
    MT-07
    Pulsar'ı yeni başkayacak adama önermiyorum. CB125R yerine CBR125R alabilirsin. Halen güzelliğinden bişey kaybetmiyor. Çok da cici alet. Benelli bir ara statör mü ne yakıyordu? Ondan dolayı güvenim pek yok. Bajaj V15'de bakabilirsin. Alet çok cici. Nedense benim çok hoşuma gitti. Dominar'ı onun kadar severek kullanamıyorum ne hikmetse Duke 125 yada CF Moto 150NK bak istersen.
    pintus bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)