Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tek Gözlü Pizzacı Kuryenin Müşteriyi Darp Etmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu sefer sipariş getiren kurye eve girip darp etti
    Eskişehir'de yaşanan olayda yemek siparişi veren bir genç siparişi getiren kurye tarafından darp edildi.

Sosyal medyada tepki çeken görüntülerde daha önce bir kaç kez sipariş getiren kuryenin davranışlarından rahatsız olan gencin, siparişine ‘Tek gözlü kurye getirmesin’ notunu düştüğü iddia edildi.

Bunun üzerine kuryenin sinirlenerek genci darp ettiği ve gencin arkadaşının olanları videoya çekerek o anlara tanıklık ettiği belirtildi. Star TV o anlara ilişkin görüntülere ulaştı…

Video: https://www.59saniye.com/29-mart-201...n-darp-etmesi/
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    10 saniyelik videoda haneye tecavüz, ölümle tehtid, darp... En az 10 yıl yatarı var o kuryenin.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    “Körler sağırlar birbirini ağırlar” sözü tam oturmuş.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Bence kuryeye bir nedenden sinir olmuşlar ve tezgah kurulmuş.. kuryenin davranışı kabul edilemez ve suç ama insan hayatıyla ekmeğiyle de böyle oynamamak lazım..
    Ekarademir ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Haklıyken haksız duruma düşmek deyiminin güzel bir örneği..
    Hadi maksadını aşan bir not verilmiş,bir cahillik edilmiş,hak aranacaksa bu şekilde aranmaz.Tamam,gidersin yüzleşirsin ama eve dalmak darp etmek ve bunun üstüne kayıda almak ne mantık? Şİmdi bu olayın yaşanmasından ötürü tüm kuryeci arkadaşlar zan altında kalmıyormu halk nezlinde? böyle bir şey yok..üstüne bu işi yapan arkadaşda muhtelemen işinden oldu,darp edilen kişide otomatikman yasal olarak hak talep etme konumuna girdi.
    Bu tür şeyler üzücü ,tüm kuryeci camiayada eş tutulmaması lazım ancak elbetteki bazı kuryeci-paketçi arkadaşların yaptıkları da yenilir yutulur şeyler değil trafikte,onlarıda ayrı tutmak gerekiyor ancak bu olayda "baştan haklı olan kuryeci arkadaş" bu olay neticesinde "elindeki hakkını karşı tarafa vermiş" oldu,iki taraf içinde geçmiş olsun..ülkemizin çarpık adalet sistemine halkın nasıl tepki koyduğuna güzel bir örnektir bu.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Kurye saçmalamış.Agresif davranıyorsan yapma o zaman bu işi.Sana uygun değil.
    Millete atarlanmanın ne manası var ? Malzemeli birisi çıksa napacak acaba
    jimi_hendrix bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Tek gözlü nedir arkadaş ya lan ne milletiz :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    hakaret davası açacağım deyip elemanı darp etme, rızası olmnadan eve zorla girme,hakaret ve tehdit etme. Neyi kafasını yaşamış anlamadım merak ettiğim firma bariz mc donalds acaba eleman tazminat davası açsa ne olur

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hayatta yapacağın en pis iş,meslek.(meslek bile değil)
    Çok yaptım forumda bilenler bilir.
    Ukala,artist,gurbette üni okuyup havasından geçilmeyen çok müşterimiz vardı.

Bu kadar büyük bir olay yaşamadım ama bunlar gibi hikayemiz çok emin olun.

Öfkesine yenik düşmüş bu onun haklı olduğu anlamına gelmez,şahsen ben gitsem onu itin g**ne sokar çıkarır gelirdim.

Kar,kış kapına yemek getiren kapıyı açtığında ‘merhaba’ diyen bir kuryeye küfür edip üstüne artistlik yapıp sonra silah çekeni gördüm. Çok uzak değil o kurye benim.

Öyle bir konular oluyor ki aklınız kaçar..

Mc şubesi olan bir arkadaşımı aradım şirket Mc değilmiş..

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatta yapacağın en pis iş,meslek.(meslek bile değil)
    Çok yaptım forumda bilenler bilir.
    Ukala,artist,gurbette üni okuyup havasından geçilmeyen çok müşterimiz vardı.

Bu kadar büyük bir olay yaşamadım ama bunlar gibi hikayemiz çok emin olun.

Öfkesine yenik düşmüş bu onun haklı olduğu anlamına gelmez,şahsen ben gitsem onu itin g**ne sokar çıkarır gelirdim.

Kar,kış kapına yemek getiren kapıyı açtığında ‘merhaba’ diyen bir kuryeye küfür edip üstüne artistlik yapıp sonra silah çekeni gördüm. Çok uzak değil o kurye benim.

Öyle bir konular oluyor ki aklınız kaçar..

Mc şubesi olan bir arkadaşımı aradım şirket Mc değilmiş..
    Senin başından geçen olay daha ilginçmiş. Çok özel değilse isim vs paylaşmadan olayı anlatır mısın? Valla çok merak ettim şimdi

İnsanla uğraşılan her meslek zor, ama yapılan iş gereği aynı veya daha düşük görülen bir mevkiideyseniz (aslında öyle bişey olmamalı ama insanların algısı böyle olabiliyor) Allah sabır versin derim sadece.

Özlü sözümü de bırakayım şuraya;

"Arıza çıkaran insanla uğraşmaktansa, arıza çıkaran makineyle uğraşmayı yeğlerim." Mr S.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin başından geçen olay daha ilginçmiş. Çok özel değilse isim vs paylaşmadan olayı anlatır mısın? Valla çok merak ettim şimdi

İnsanla uğraşılan her meslek zor, ama yapılan iş gereği dşük mevkideyseniz ve insanla uğraşıyorsanız Allah sabır versin derim sadece.

Özlü sözümü de bırakayım şuraya;

"Arıza çıkaran insanla uğraşmaktansa, arıza çıkaran makineyle uğraşmayı yeğlerim." Mr S.
    Kısa ve öz hemen anlatayım detay yok.

Kapıyı çalıyorum ‘merhaba iyi günler’ diyorum.(güler yüzle)
    Müşterinin tepki sıfır.(0)
    Alışverişi yapıyoruz işte bu 1 lirayı almadan kapıyı kapadı suratıma sert bir şekilde. Sözüm ona bahşiş verdiğini sandı.
    Bendeki de öfke işte kapıyı çaldım sorunun ne oluğunu sordum falan filan derken insan teşekkür eder dedi.
    Huyumdur bir kapıyı çaldığımda merhaba dediğimde tepki yoksa suratına bakmam..
    Eşi filan çıktı rencide etmeye çalıştı sözde. Uzadı konu gitti..

Ya inan çok saçma mevzular.

Bak bu olayında başlangıcı bozuk para mevzusu.

Sırf karısına günlük harçlık verecek diye 200 tl bozuğu yok diye yemeksepeti denen lanet siteden 5 tllik dondurma söyleyip 200 tl notu yazmadan git boz gel diyen terbiyesiz bir toplumuz.. ötesi varmı?

Yemeksepetinde müşteri notu var.
    200 tl verecek diye not yazmaz ama geç gelirse kuryenin kafasına atarım diye not yazıyor. Hayır salak o not elimdeki adisyonda ben görüyorum neyin peşindesin sen?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa ve öz hemen anlatayım detay yok.

Kapıyı çalıyorum ‘merhaba iyi günler’ diyorum.(güler yüzle)
    Müşterinin tepki sıfır.(0)
    Alışverişi yapıyoruz işte bu 1 lirayı almadan kapıyı kapadı suratıma sert bir şekilde. Sözüm ona bahşiş verdiğini sandı.
    Bendeki de öfke işte kapıyı çaldım sorunun ne oluğunu sordum falan filan derken insan teşekkür eder dedi.
    Huyumdur bir kapıyı çaldığımda merhaba dediğimde tepki yoksa suratına bakmam..
    Eşi filan çıktı rencide etmeye çalıştı sözde. Uzadı konu gitti..

Ya inan çok saçma mevzular.

Bak bu olayında başlangıcı bozuk para mevzusu.

Sırf karısına günlük harçlık verecek diye 200 tl bozuğu yok diye yemeksepeti denen lanet siteden 5 tllik dondurma söyleyip 200 tl notu yazmadan git boz gel diyen terbiyesiz bir toplumuz.. ötesi varmı?
    Valla sana da hak veriyorum, gerçekten yapması zor meslek. İnsanlar da ahlak ve terbiye yoksunu çok var. Ama yukarıdaki olayda kuryenin yaptığı kabul edilemez.

Siparişi veren genç belki ukalaca davrandı, belki kuryeyi rahatsız edici tarzda konuştu ama karşılığında 4 arkadaşını toplayıp ev basmak nedir? Yeni her şeyi geçtim delikanlılığa da ters bir durum var ortada. Tek kişiye 4 kişi dalmak mertlik kitabında yazmaz :D Kurye vatandaş fazla kurtlar vadisi (güncel muadili ne var bilmiyorum) yada o tarz diziler izlemiş galiba.
    Haneye tecavüz gibi bir suçu işleyip birde kameraya kaydettirmiş. Sıçmış sıvamış en sonunda tüy de dikmiş tam olmuş.

İnsan sinirlerine hakim olmasını bilmeli. Sözlü tartışmak sonuna kadar hakkı ama iş haneye tecavüz ve darpa uzanırsa işte orası sıkıntılı.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla sana da hak veriyorum, gerçekten yapması zor meslek. İnsanlar da ahlak ve terbiye yoksunu çok var. Ama yukarıdaki olayda kuryenin yaptığı kabul edilemez.

Siparişi veren genç belki ukalaca davrandı, belki kuryeyi rahatsız edici tarzda konuştu ama karşılığında 4 arkadaşını toplayıp ev basmak nedir? Yeni her şeyi geçtim delikanlılığa da ters bir durum var ortada. Tek kişiye 4 kişi dalmak mertlik kitabında yazmaz :D Kurye vatandaş fazla kurtlar vadisi (güncel muadili ne var bilmiyorum) yada o tarz diziler izlemiş galiba.
    Haneye tecavüz gibi bir suçu işleyip birde kameraya kaydettirmiş. Sıçmış sıvamış en sonunda tüy de dikmiş tam olmuş.

İnsan sinirlerine hakim olmasını bilmeli. Sözlü tartışmak sonuna kadar hakkı ama iş haneye tecavüz ve darpa uzanırsa işte orası sıkıntılı.
    Ya zaten suçlu haklı demiyorum.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Kurye her türlü hatalı.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Bu meslegi birakma sebeblerimden biriside bu tarz musteriler (dalga gecen v.s),kurye arkadasa ayip edilmis hakaret edilmis,tamam haklısin ama evine gidip, neden darp edip suclu konuma dusersinki!

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Adam kendi kafasına sıkmış çok da iyi olmuş
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Ne yatmasıdan bahsediyosunuz ülkede adaletmi kaldı? Tecavüzcüsü hırsızı hep tutukluyolar 2.günde savcı kararıyla serbest kalıyo.Hapishaneler dolmuş taşmış suçluları o zaman bırakın ülkenin ağzına etsinler.Milleti suça teşvik ediyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)