Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

VİTESLİ MOTORA YENİ BAŞLAYANLAR GENEL REHBER

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim, dostlarım herkese selamlar, kazasız iyi bir hafta diliyorum.
    Son 2 yıldır scooter kullanıyordum, uzun süren para biriktirme sonucu vitesli motor alabilecek duruma geldim . Son 1 aydır girmediğim forum sitesi vs kalmadı en çok bilgiyi buradan aldım öncelikle teşekkürü borç bilirim.Yeni böyle konu açtım diye bazı abilerim kızacak ancak tam aradığım şeyleri bulabilmiş değilim zira forumumuz eskiye dayandığı için bazı bilgileri güncellemek gerektiğini düşündüm özellikle yaza doğru gelirken motor alışverişlerin en çok arttığı dönemde.
    Üniversite öğrecisiyim elimde 8000 civarı bir miktar para var kendi emeğimle kazandığım için çok hassas davranıyorum ve paranın hepsiyle motor almak istemiyorum zira ekipnanım vs yok. Bilgi konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Aklımda olan 3-4 model var umarım şu genç kardeşinize yardımlarınız dokunur bilgi konusunda.
    Apachi RTR150
    BAJAJ PULSAR NS150
    BAJAJ DİSCOVER 150S/150F
    Motoru aldığımda işe, okula gitmek için düzenli olarak kullanacağım, önerilerinizi bekliyorum, cevap verip vermeyen herkese teşekkür eder, kazasız hafta dilerim.
    Ek: Ekipman konusunda da önerilerinize dinlemekten mutluluk duyarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    CF MOTO 150 Nk

Motosikleti
    falcon flash 100
    cbf 150 tek geçerim.

Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CF MOTO 150 Nk
    Yedek parçası sıkıntı diye duydum yoksa aradığım her şey var ABS,Su soğutma,enjek motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 tek geçerim.
    neden abi?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı dumanah adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

neden abi?
    Madem öğrencisin büyük bir ihtimal uzun süre kullanacaksın. Görüntü olarak bir şey diyemem ama her türlü kendini ispatlamış motosiklet tepe tepe senelerce kullan başını ağrıtmaz. Yağ eksiltiyor diyenlere pek kulak asma çok istersen duruma göre yağ değişimi arasında bir cay veya su bardağı ilave yaparsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)