Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sanatçı Resul Dindar'ın Annesi Motosiklet Kazasında Vefat Etti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Karadenizli sevilen sanatçı Resul Dindar'ın önceki gün babası ile birlikte motosiklet kazası geçiren annesi Meliha Dindar tedavi gördüğü Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Kaza, önceki akşam saat 20.00 sularında Arhavi-Hopa karayolunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, motosikletleriyle Arhavi ilçesinden Hopa istikametine doğru seyreden Osman Dindar ve eşi Meliha Dindar, yola düşen kaya parçasını fark edemediler ve kaya parçasına çarpmaları sonucunda motosiklet hâkimiyetini kaybedip yola savruldular.
    Kazada motosiklet sürücüsü Osman Dindar ve eşi Meliha Dindar yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hafif yaralanan Osman Dindar Hopa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Meliha Dindar ise Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Ünlü sanatçının annesi bugün yaşam mücadelesini kaybederek hayata gözlerini yumdu.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Allah rahmet eylesin.kalanlara sabırlar versin

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    devriyesi kolay olsun,

resul gibi bir sanatçıyı bize hediye ettiği için adıma teşekkür ederim.
    tariktaban bunu beğendi.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Resul Dindar kimdir hiç bilmiyorum, motosiklet kazasında ölen hanımefendiye rahmet dilerim..
    Çoğu motosiklet kazasındaki ölüm sebebi kask ve güvenlik ekipmanı yokluğudur bunu da unutmamak lazım.. Motosikletin bisiklet olmadığını özellikle belli bir yaşın üzerindeki kimselere anlatmak gerekiyor..

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resul Dindar kimdir hiç bilmiyorum, motosiklet kazasında ölen hanımefendiye rahmet dilerim.. Çoğu kazanın ölüm sebebi ekipman yokluğudur bunu da unutmamak lazım..
    yamtareroglu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)