Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Bir kampanya

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf bunu yazmak için konuyu sonuna kadar okudum. Benden önce davranmışsınız.

Çare MotorBanK!

Birikimlerinizi MotorBanK'a getirin. Üç ay sonra hayallerinize kavuşun!

CG'leriniz SS,
    Commuterleriniz Sport Touring,
    Cuplarınız GS 1200,
    Skutırlarınız Goldwing olacak.

Garanti ediyoruz! Önce hayallerinizin peşinden, sonra peşimizden koşacaksınız....

Çare MotorBanK!

AYBAN : TR69000100031690006931
    Ayban hata veriyor para gönderemiyorum.

Vakti olanlar izlesin matrak bir hikaye anlatıyor.
    https://youtu.be/2wcXjTcTSPw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Superlight 200 - CBR 250R
    Çok mu zor değil imkansız ve yeri değil kardeş, paranın yettiği kadarını alacaksın ilerleye ilerleye hedefine ulaşacaksın. bomboş bir istek.

niye rally de ısrar ediyorsun araziye girip yatırsan bütün plastiklerini kırıp bir sürü para harcayacaksın . aynı motor 2013 ted beri crf l olarak var Türkiye de onbine al crfl keyfine bak . aldığın rally de yaşlanacak sonuçta . arada offroad yapmayacaksanda asfalta uygun bir motor düşün boşu boşuna dual sport alma . tipine göre motor alınmaz önce kullanım amacını belirle ona göre motor seç , tipini beğendiğin motor istediğini yapmazsa pişman olursun

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ekzos tutmadı... Başka bir teklif:

Bu arada bende bi kızıl saçlı merakı başladı. Çevresinden uygun birini ayarlayabilecek var mı acaba? O derece ki dünya güzeli sarışın esmer verseler umrumda değil. İlle de kızıl saçlı olacak. Ama sadece gönül eğlendirmelik. Gittiği yere kadar gitsin istiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şakadır herhalde deyip, ilk başlarda yazmadım da, iş ciddiymiş harbiden. Kardeşim sen 12 bini boşver de, şimdi yarım saat içinde 100 lira borç verecek birilerini bulabilir misin ki? Hayır yani, hiç paran olmasa başka bişey de, 10 binim var, Rally isterim ne. Hadi istersin, dilenmek ne? Kusura bakma ama bu işin adı bu.
    Şimdi ben de yıllardır (ss den hevesim geçeli beri) bir Versys haylim var, mevcut imkanlarla bu hayalimin gerçekleşmeyeceğini anlayınca bari dedim 2000-2004 bir F650 olsun. Ona da yetmedi, ne yaptım gittim motorumu paramın yettiği kafamın yattığı Rx3i Evo ile değiştim. Ha, sırf hayalim diye, çorumun çocuğumun rızkını bir kenara bırakıp, gidip sıfırını bile hazır kredim ile alabilirdim. Yaşın kaç bilmiyorum ama söylediklerine bakılırsa henüz küçüksün. Hayat böyle değil değil kardeşim, emek harcamadan, hayal kurmadan, bir kaç kez düşüp kalkmadan elde edeceğin hiç bir şey seni tatmin etmeyecektir. Ülkemizin şu anki durumuna bakarsak, elindeki para bir motosiklet için çokda az değil, yettiği kadarından, sağlam bir makina al, keyfini çıkar. Ama aklında da bulunsun, motosiklet işine hiç bir zaman ticari bir araç olarak yaklaşma.

Eyvallah saolun

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Arkadaşlar s1000rr videolarını izleyip duruyorum iç çekiyorum.Gözüm fazlasında değil h2 falan filan hiç yani.Arkadaş h2 gösterdi s1000 dedim salak mısın dedi gerçekten gözüm üstünde değil.Nakit 100 liram var vermekten çekinmem.Bankaya gittim 30 bin faiz dediler kovdular.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Anlaşılan şu ki arkadaş öneri, tavsiye veya nasihat değil para istiyor :D Boşuna kendimizi yormanın anlamı yok. Ortada siyah ve beyaz durumu var gri yok. Para verin veya vermeyin.. :D
    Birader millet böbreğini satıyor yokluktan, dört ay sonrasının maaşını kredi kartına borçlanmış, bu kadar adam bırak hayallerini hayatından vazgeçmiş.. Sen lösemi vakfına yardım ister gibi CRF almalıyım yardım edin diyorsun.. Ülkenin %80'i bir fırsat yakalasam da yurtdışına kaçabilsem derdinde.. Haa sen "ben bir deneyeyim belki yer" diyorsan yaşını sormak zorunda kalacağım..

Kısaca; hayaller güzel şeyler..

Sef ben onerinize hic ters cevap vermedimki. Ben sadece crf 250 rally icin bi talepte blundum sizlerde dusuncelrrinizi yazdiniz. Her sayfada karsilacaginiz gbi herkes yine knuyu saptirdi. Benim hedefim maddiyati saglamaktan cok crf 250 rally i alabilmek . Ve bunun icin bi talepte bulundum. Kimsenin yakasina sarilmadim. Yada bana oneri yazmayin demedim. HANGI ARKADAS BI MODEL ONERDIYSE GEREK ILANLARDAN GEREKSE VIDEOLARDAN INCELEDIM. ben bir saygisizlik yapmadim. Yada bir atifta bulunmadim kimseye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Ve ben bunu yazarken gerek yarim olarak gerekse yardim olmadan bir arayis icine girdim. Faizsiz 10 bin lira pesinatimla bu motosikleti nasil alabilirim diye. Tabi konunun ilk mesaji yardim olabilir ama ne yapabilirim ki kac yere mesaj attim kimse kredisiz yada vadeli yapip faiz bindirmeden vermiyor.

Tamam diger motosiklet onerilerindede haklisiniz fakat benim amacim bu modeli alirsam uzun yillar bakimini yapip kullanmak.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Kavuklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi motosiklet inceleme videolari izlemekten sadece 10 gunde 18 Gb internet bitirdim.
    Dostum anlaşılan sen motorla yatıp motorla kalkıyorsun,bazen çok ısrar ettğin birşey hakkında hayırlı olmayabilir..bak ne demişler herşeyin hayırlısını iste diye..

Bu gidişle sana 18 değil 58 çikotaytlı internet bile yetmez..

Herşeyi sal,oluruna bırak kasma bu kadar,zaten alacağın motora neredeyse çeyrek sermaye ile giriyorsun hiç mantıklı bir tarafı yok,daha bunun sig+vergi+bakım+6tl olan nadide benzini var daha motoru mağazadan çıkarmadan 1-1.5k bayılacağın para var,zaten emin ol motoru aldıktan sonra asıl iş o zaman başlıyor,sonra burada Abi depoyu dolduramıyorum,aldığım motora bile binemiyorum vs.para yok diye konu açman yüksek ihtimal...

Ayrıca kredi tarzı ile alınan mal senin değil bankanındır veya ismi neyse artık,sadece kullanım hakkı senindir...

Dogru soyluyorsun sef. Bilmiyorum wr125 x inceleme videosunu izliyodum. O da crf rallye gore ucuz ama kapattim komple sayfalari.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Hayirlisi diyelim. Kazasiz belasiz surusler sizlerede

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Kavuklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sef ben onerinize hic ters cevap vermedimki. Ben sadece crf 250 rally icin bi talepte blundum sizlerde dusuncelrrinizi yazdiniz. Her sayfada karsilacaginiz gbi herkes yine knuyu saptirdi. Benim hedefim maddiyati saglamaktan cok crf 250 rally i alabilmek . Ve bunun icin bi talepte bulundum. Kimsenin yakasina sarilmadim. Yada bana oneri yazmayin demedim. HANGI ARKADAS BI MODEL ONERDIYSE GEREK ILANLARDAN GEREKSE VIDEOLARDAN INCELEDIM. ben bir saygisizlik yapmadim. Yada bir atifta bulunmadim kimseye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Ve ben bunu yazarken gerek yarim olarak gerekse yardim olmadan bir arayis icine girdim. Faizsiz 10 bin lira pesinatimla bu motosikleti nasil alabilirim diye. Tabi konunun ilk mesaji yardim olabilir ama ne yapabilirim ki kac yere mesaj attim kimse kredisiz yada vadeli yapip faiz bindirmeden vermiyor.

Tamam diger motosiklet onerilerindede haklisiniz fakat benim amacim bu modeli alirsam uzun yillar bakimini yapip kullanmak.
    Senin şu mesajla bile kabahatin özründen büyük.Benim amacım madfiyattan çok crfyi almak diyorsun o motoru maddiyata değil öpücükler vermek biter varsa zaten bu konuyu açma gerek yok.Hadi istediğin oldu diyelim aldık motoru yarın depoya fulleyin dersin vergilerimide ödeyin dersin.Senin isteğin keyfi istek lüks lüks önce bunda bir anlaşalım.Sen hala elinde motor için 10 bin biriktiği ne sevinmiyorsun da kalkmış 10 bine motor beğenmiyorum 24 binlik alcam para verin diyorsun.Onuda geçtim geçmiş mesajlarında olacaksa sıfır olsun diyorsun 2. Elede tenezzül etmiyorsun.Şu hayatta senin kadar rahat ve geniş olamadım.ÇALIŞ KAZAN AL.Kimse senin keyfi ihtiyacın için kalkıp 14 bin lira vermez hatta 1 lira bile vermez senin istediğin rakama bak.Kaç kişinin evi yok bu ülkede insanlar 100 bin liranın üstünde borçlara girip faizini ödeyip ev sahibi olma derdindeler.Beyefendi faizlerde alamam diyor neden ödemek istemiyor faizini.Dışarsa aç sefil halde ne kadar insan var eğer birine yardım edilecekse onlara edilir senin lüks harcamana değil.Birde şöyle bir durum var kalkıp 20 bin biriktimişsindir 22 bin biriktirmişsindir dersinki çok az açığım var ve para bulabileceğim biyer yok bu parayıda borç harç denkleştirdim 2 bin istenir mesela.Ama sen malın parasının yarısını bile denkleştirememişsin burda geri kalanını istiyorsun.Onuda geçtim elindeki paraya birsürü motor alınabiliyorken sen bunları beğenmeyip daha lüksünü istiyorsan yani daha pahalısını hedef koyar çalışırsın.Eğer çalışmaya biyerin yemiyorsa o zaman elindekiyle bişeyler yapmaya çalışırsın.Böyle birşey var mı ya hem faize girmeyeyim hem de 14 bin açığımı başkaları kapatsın.
    Mertcan39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekzos tutmadı... Başka bir teklif:

Bu arada bende bi kızıl saçlı merakı başladı. Çevresinden uygun birini ayarlayabilecek var mı acaba? O derece ki dünya güzeli sarışın esmer verseler umrumda değil. İlle de kızıl saçlı olacak. Ama sadece gönül eğlendirmelik. Gittiği yere kadar gitsin istiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.
    Çakma kızıl oluyor mu
    hasmet bunu beğendi.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Başka konu altında yazmıştım ama; baktım, buraya da oluyor.
    "Bir arkadaşımız halihazırda toplumumuzu anlamam için bana yardımcı olabilir mi?
    Gerçekten durumumuz bu mudur, yoksa dikkate alınmaması gereken münferit olaylar mıdır?"

Hay ben böyle eğitim sistemini seveyim, sigorta yakan ekonominin de yanağından makas alayım.

Çocuk diyecem ama, ya değilse? 12, hadi bilemedin 13 yaş üzerindeyse, çok yazık. Ki onlar yapmaz yani.
    Ne bileyim, kendini bilen yapmaz işte.
    Yok,yok var bi rahatsızlık.
    Sen bi doktora görünsene. Ne diyecek bakalım şu crf'ye?

Motosikleti
    Superlight 200 - CBR 250R
    Riptalon bunu beğendi.

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Ultima Online günleri geldi aklıma vay be. Brit bankta at isteyenler roleplay yapanlar. 10k ver abi at alcam diyenler ...
    Birkan07 bunu beğendi.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Hadi artık bunun sosyal deney olduğunu açıklada rahatladım millet.

Elimdeki parayi begenmiyir degilim. Illede sifir diyorum kendimce hakliyim. Ayricaa gozum yukseklerde olsa simdi crf rally den yuksek cc yda fyat olrak yukseklerine bakar incelerdim. Bn simdiye kdar hic bu motosikletten yuksek birsey incelemedim. HATTA YAZDIMDA MISAL MT07 IM OLSA GIDER SATARIM ONU CRF RALLY ALIRIM DIYE.

DISARDA AC SEFIL INSANLAR VAR demissin.
    Dogrudur bu herzaman vardir var olacaktir. Bunun icinde ayri bir konu acalim. Tum motosiklet sevdalilari toplanalim onlar icinde bir yardim toplayalim. Herkes imkani dogrultusunda ne varsa atsin birseyler. BINLERCE KISI VAR BU FORMDA. Bir evsize de ev alamayacaksak yasamayalim. 1000 kisi 100 er lira atsa 100bin lira . BASLAT KAMPANYAYI TOPLASIN BU SITENIN ADMINI VS KIMSE. YAP REKLAMI OLUSTUR KONVOYU ALMAYA GIDELIM BIR EVSIZ BIRINE EVI. MOTOSIKLET.NET UYELERI OLARAK.
    ADAM GIBI BIR YARDIM OLUSTURULSUN 100 LIRA DEGIL 1000 LIRAYI BEN VEREYIM.

eALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bi forumda bir yerlerde bir yazi okumustum. Yazani hatirlamiyorum ancak kisaca sunu demek istedi. Bir kere yasiyoruz hayat cok kisa bir seyi istiyorsan git ve al. O an borcum harcim olmasina ragmen gittim cbr 250r aldim. 1700 lira maasin faturalari kredi karti borcu motosiklet icin malzemeler sigara alkol derken ne kaldigini az cok tahmin edersin. Borca girince insan birsekilde kendini kisiyor. Pismanmiyim hayir. Bir sekilde kasarak taksitlerimi oduyorum ve her motora bindigimde ilk defa binmis gibi mutlu oluyorum. Mutlu olmak icin yasiyorsak hayallerinizi ertelemenin bir anlami yok. Odeyemem o taksitin altina giremem borctan korkarim dedikce sadece karin tokluguna yasayacaksak bosuna calismis oluyoruz. Hayat hayallerinizi erteleyecek kadar uzun degil. Zaman sizi beklemez akar gider.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakma kızıl oluyor mu
    Yok. ille de hakiki kizil olacak. Hatta sulalesini arastirdigimda soyunun Irlanda'ya kadar gitmesi makbuldur. Ama olmasa da olur.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler