Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bir kampanya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nc750x
    İsteyenin bir yüzü kara lafını anlatan en iyi başlık bu olsa gerek. Adam şansını denemek istemiş. Ya tutarsa hesabı. Açıkçası ben bu açıdan bakana kadar ne saçma konu diye düşünmüştüm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Dostum durumuna çok üzüldüm. Sen bu üzüntü ve bu eksiklik hissiyatı ile nasıl yaşayabiliyorsun... Vaziyet çok zor acil Crf lazım :((((

Elden ele uzatalım beyler bir CRF 250 Rally CİK alalım gariban kardeşimize...

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(

Ben de böyle bir şey istiyorum, kampanyayla oluyorsa beni de görün.. Nefesim kuvvetlidir, 40 kez hatim de indiririz

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 motor var bende ikincisi ducatiyi arkadasla danaya girer gibi 2 kisi girip aldik. arkadas her ayin 15 gunu irakta, kalaninda burada. o iraktayken motor bende, burdayken motor onda. ikimiz icin de kazan/kazan cozumu oldu. o yuzden girdik bu ise ikimiz de cok mutluyuz bu baglamda.

ayni bu kafada bir cok motosiklet sahibi kitle taniyorum iste cocuklar 4 kardes bir motora biniyorlar. musterek almislar. gayet oluyor yani.

ama yok bana yardim et ben de sana yardim sonra o da bize yardim sonra biz herkese yardim falan. iste orasi ciftlikbank
    _chaotic_ bunu beğendi.

Ben bana yardim edin sonra size ederim demedim. Crf 250 rally =23 binlira bendeki nakit 10 bin lira
    23-10= 13 bin lira eksik var. Derdim bunu tamamlayip motosikleti alabilmek. Isterse rastgele bir honda bayi 10 bin i alip noter konusunda hak mahrumiyetini belirtsin. Yani benim amacim bunu gittigi yere kadar kullanmak. Alip satma dusuncemde yok.

Ama konu ordan oraya savruldu gitti.

o para ile zaten 2 sene önce dolar alsaydın 15 bindi,
    bankada vadeli açıp unutsaydın 12.600 TL olmuş idi
    çok risk almadan 10 bin TL karşılığı isctr(hisse) alsaydın bugün 16 bindi.
    özetle o paradan sen yemişsin paranı değerlendir. hiç olmadı bi cbr 250 alsaydın bugun satıp yine alırdın crf rally şimdi geçmişi bırak ileriye bak paranı değerlendirmeye bak ama sen risk olmayan yatırım araçlarına yönel gidip bir vadeli hesap açtır.(onu da internet bankacılığı vs kullanarak aç ki oranı yüksek olsun)

Sef iyi guzelde bu motosiklet ciktigindan beri benim para ne eksildi ne cogaldi. Bu yazda boyle gecer seneye baska bi sıkıntı cikar yada fiyatlar artar. Bakalim. Ama harbi bir yardim bekliyorum yha. Valla yardima acigim. Hatta Satilamaz ibaresi bile koysun noterden. Amacim bi crf rally. Hayirlisi diyelim

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Motobank kurun. İlk para yatıran bir kaç kşiye bir depo benzin hediye edin. Eldiven, balaklava; ufak tefek şeyler. Sonra gelsin paralar..

6 ay sonra motor filosu kurarsınız.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Tavsiyem; kuba black cat, git araştır al bütün işlemlerden sonra cebine para da kalsın. Hayatta herşey istediğin gibi olmaya bilir biraz da yön vereceksin kendine. Önce bunla hevesini al sonra ilerisini allah bilir
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Masate ortak gercekten bakmadgim model kalmadi ama gercekten gozum bu modelde oldugu gibi bundan yuksek modellerdede degil. Size yemin ediyorum ankara honda bora ya gittim. Hicbir sekilde baska bir modele bakmadim. Inaninki crf 250 rally den baska yuksek bir modelde markada vs gozum yok. Hic ilgimi dahi cekmiyor.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    gençler bende R1 i sattım sıfır zx10rr istiyorum piste cikacam. bende 60 bin filan var. bir 90bin kadar aranızda toplayıp atesleseniz on numara olur. yardım etmek isteyenlere özelden iban gönderirim

Motosikleti
    Harley Davidson xl883l Superlow
    Alıntı Kavuklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masate ortak gercekten bakmadgim model kalmadi ama gercekten gozum bu modelde oldugu gibi bundan yuksek modellerdede degil. Size yemin ediyorum ankara honda bora ya gittim. Hicbir sekilde baska bir modele bakmadim. Inaninki crf 250 rally den baska yuksek bir modelde markada vs gozum yok. Hic ilgimi dahi cekmiyor.
    Sen ciddisin (=

Kendi adıma konuşayım, hiçbir amacımı hayalimi gerçekleştirirken kimseden yardım beklemedim.
    Ulaşamadığım bir çok hayalim var, muhtemelen ulaşamayacağım da. Bunun için kimseyi suçlamayacağım.
    Senin bu kampanya (gerçekleşse dahi ) duyacağın mutluluk ile
    Çalışarak-çabalayarak gerçekleşen hedeflerin sonundaki hazzın farkı tartışılamaz.
    Yaş kaç bilmiyorum ama iyiai mi sen çalışıp para biriktirmeye devam et. Al motorunu
    Sora gel buraya koy resimlerini deki dağılın beyler bu benim motorum. =))

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ben bana yardim edin sonra size ederim demedim.
    Çıldırıyorum 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım sen şimdi ciddi ciddi cevap beklediğin hususunda ciddimisin ? Yahu 6 dakika sonra pompalarda 6 tl yazıcak boşver harab etme bünyeni...

Eğleşiyo gençler
    Hocam ciddiyim bekliyorum cevabını genç adamın.Ona göre değerlendireceğim.

Vallahi ciddiyim 10bin hazir duruyor hesapta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Aylik 500 500 odeme imkanimda var. Ama hepsi ya krediyle veriyor yada kredi kartina bu kadar taksit yapilmiyot yada faiz geliyor.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Vallahi ciddiyim 10bin hazir duruyor hesapta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Aylik 500 500 odeme imkanimda var. Ama hepsi ya krediyle veriyor yada kredi kartina bu kadar taksit yapilmiyot yada faiz geliyor.
    Dikkat et, o 10 bindende olma.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Al bi Bajaj ns 200 keyfine bak. Kimseyi de daha fazla yorma. Bak ben 5 yıldır sabrediyorum, gücümün yettiğini aldım. Sen de öyle yap. Sana burda kimse 5 kuruş vermez yok öyle bir dünya.

Motosikleti
    nc750x
    Beyler, adam ciddi galiba!

Bikac honda bayine gittim. Acikcada soyledim dedim 10 bin liram var. Ne gerekiyorsa yapalim. Fakat kredi karti falan yok. Aylik 500-600 odeme yapabilirim diye. Fakat kimse ilimli bakmadi. Hatta borc bitene kadar ruhsat adima cikmasin vs gerekli islemler neyse onu yapalim dedim. Kimseden cevap alamadim olumlu. Neyse konu uzadikca uzuyor. Konuyu kapatayim

Motosikleti
    nc750x
    Bikac honda bayine gittim. Acikcada soyledim dedim 10 bin liram var. Ne gerekiyorsa yapalim. Fakat kredi karti falan yok. Aylik 500-600 odeme yapabilirim diye. Fakat kimse ilimli bakmadi. Hatta borc bitene kadar ruhsat adima cikmasin vs gerekli islemler neyse onu yapalim dedim. Kimseden cevap alamadim olumlu. Neyse konu uzadikca uzuyor. Konuyu kapatayim
    Hocam yaşınız kaç bilmiyorum ancak hiç kimse böyle bir isteğe sıcak yaklaşamaya dahi sıcak bakmaz.
    Sonuçta bu bir hayır işi değil. Birisinin canı birşeyler istiyor diyerek kimse kimseye (haklı olarak) yardım etmez.

Etse dahi bunun adı yardım olmaz.

Ancak bazı durumlarda ayrıcalık olabilir;

Adam hastadır ölecektir ve bu onun son arzusudur,
    Engellidir akülü arabaya falan ihtiyacı vardır vb.

Çok istiyorsanız elinizdekiyle yetinmesini bilmeniz gerekir.

Sıfır almayın o fiyatlara 2.el de bulabilirsiniz. Hatta 2.el motora taksit yapan galeride bulabilirsiniz.

Ancak değil bayi, fabrikaylada görüşseniz kimse bu isteğe sıcak bakmaz.
    "Önemli olan acil durumda ne yapacağını bilerek sürmek değil, acil duruma hiç düşmeyecek şekilde sürebilmektir."

Dogrudur sefim. Hayallere devam. Saolun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler