Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha R25

Motovento
    REKLAM ALANI
    Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Merhaba Dostlar Ben Yaz Sonu 10 bin lira pesinat verip R25 Alicam 0 36 Ay Taksitle Sizce R25 Almalimiyim Uzer mi Beni Ne Gibi Kronik Sorunlari Var Bakimi Nasildir Aydinlatin Beni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kardeşim 1 senelik r25 kullanıcısı olarak söylüyorum şimdiki aklım olsa o parayı r25'e vermezdim.Kaldı ki ben 18 bin TL yi bile çok görüyorum.Eger motosiklet tecrüben varsa ne bileyim ikinci el bir motosiklet bakardım..

Motosikleti
    Motosiklet Tecrübem Var Babamin Dukkaninda Okul Olmadigi Zaman Kuryelik Yapardim Evt Hakli Dogru Diyosun Ama Ne Yazık ki Bizim Guzel Ulkemizde Hic Bir Motor Degerin Satılmıyor 😱😱

Zamanında r25, 13.500 TL' den 14.500 oldu diye kıyamet kopmuştu. Hey gidi...

Soruya gelirsek, ben o fiyatlara almam. Hem bu kadar kötü ülke yönetip, hem bu kadar vergi almak bana saçma geliyor. R25'de o fiyat etmez zaten.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Ben kullanmadım ama bir arkadaşımda vardı. İnanılmaz mutluydu motorunu çok seviyordu.
    Zaten motorun hem görünüşü hem de performansı on numara.

Sonra TEM'de 120 ile giderken motordaki sorun yüzünden arka teker kilitlendi.
    Şükür önemli bir şey olmadı. Öğrendiğim kadarıyla R25'te ilk benim arkadaşımın başına gelmemiş.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Merhaba ben 2017 aralık ayında alıp geçen hafta r25 satan birisi olarak yaklaşık 3 ay içinde 3500km tecrübe edindim. Motosiklet şekil olarak güzel mutlaka o yüzden istiyorsundur. Ben sana satma nedenini söyliyim belki yardımcı olur. Öncelikle frenlerini hiç beğenmedim.
    Yakıtı normal kullandığımda 6.6 dan aşağıya inmiyor tabiki deviri hiç arttırmadan ölü gibi sürmüyorum ama bir kere e5 te öyle denedim 90 la felan 50km gittim 4.3 lere düşürdüm yakıtı. Bide düşürdüm motosikleti bütün hevesim kaçtı masraf çıkınca sattım. 36ay vade çok uzun mutlaka faiz vereceksin ve o motosikletten de sıkılacaksın ben 6 ayda 4. motosikletimi aldım sana tavsiyem al bi cf moto 400 nk keyfine bak faizsin kredi kartına taksit yapan yerlerde var fiyatıda daha uygun şekli mükemmel ben geçen hafta 18.750e aldım fakat o fiyattan veren çok kişi yoktur.

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    30000 tl ye 3 sene taksitle 250 cc commuter almak.

Motosikleti
    Babamdan Cekicem Garanti Bankasi Faizsiz Aliyor Mu Bir Keresinden Arcelikten Bisey Aldik Taksit Yerine Butun Paramizi Cekti Cekmemesi Icin Ne Yapmam Lazim

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Arkadaşım iyi gelir getiren mesleğin var mı? Yoksa krediyle motosiklet alman mantıksız olur. O süre içinde düşersin kaza yaparsın motoruna masraf çıkar çok zor duruma düşersin. Ben bile motoru kredisiz aldım kaza yapınca belim büküldü resmen. Sana diyeyim o hayallere hiç kapılma AĞLARSIN sonra.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Ayrıca hiçbir banka faizsiz kredi vereceğini sanmıyorum 36 ay çekicem diyorsun 20.000 lira çeksen senden 30.000 lira gibi para alırlar.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzin 6 lira oluyor. Az yakan bir şey al. Pulsar iyidir mesela yada dominar. Bırak titresin benzinciye sık sık gidip düzülmezsin en azından benim gibi.

Motosikleti
    Kendi Dukkanimizda Kuryelik Yapiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Alıntı GLADiUSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım iyi gelir getiren mesleğin var mı? Yoksa krediyle motosiklet alman mantıksız olur. O süre içinde düşersin kaza yaparsın motoruna masraf çıkar çok zor duruma düşersin. Ben bile motoru kredisiz aldım kaza yapınca belim büküldü resmen. Sana diyeyim o hayallere hiç kapılma AĞLARSIN sonra.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Ayrıca hiçbir banka faizsiz kredi vereceğini sanmıyorum 36 ay çekicem diyorsun 20.000 lira çeksen senden 30.000 lira gibi para alırlar.
    Kendi Dukkanimizda Kuryelik Yapiyorum Dogru Diyosun Hayat Pahali

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)