Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

40 lı yaşlardaki pcx ini satan birine ne tavsiye edersiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    Merhaba, 40 lı yaşlardayım. Motoru zevkine kullanan biriyim. Genelde kısa mesafelerde, bazen de 100-300 km mesafeli gezilerde kullanıyorum. Senede ortalama 1500 km kullanımım var. 5 yıldır kullanmakta olduğum pcx 125 motoru sattım. Yamaha x max 250 almayı planlıyorum. Çok sık motor değiştiren birisi olmadığımdan, vitesli motor da olabilir mi diye düşünüyorum.
    250 cc vitesli motor tecrübem var.
    Scuteri, otomatik olması, rüzgara karşı biraz daha korunaklı olması ve bagajının geniş olması nedeniyle ilk sırada istiyorum.
    Vitesli motoru ise, motora binme hissini daha çok vermesi nedeniyle ikinci sırada istiyorum. Fakat yaşım itibari ile genç işi spor motorlar tavsiye etmemenizi rica ederim.
    20 000 lira gibi bir bütçem var. taksit imkanı bulursam 30 000 liraya çıkabilirim. Kredili yada vade farklı ödeme şekillerini düşünmüyorum.
    Birde, marka olarak tercihim, honda, yamaha, suzuki gibi bilindik markalar.
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Nc700 , 750 s-x-dct

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    size vitesli sınıfından herhangi bir 500-650cc çift silindir lazım. Boy iyi ise XTZ660 tenere de var. Scooter olarak bilmiyorum.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    MT-07
    Abi bagajı çok olsun diyorsan SYM Joyride 250 ABS'ye bakabilirsin. Yamaha kalitelidir. İstersen biraz daha bekle Honda Forza 250 gelecek diyorlardı ama en iyisi bir bayi'ye sormak gerçek fikir açısından.

Vitesli de ise Suzuki GV650A yada Vstrom dl 650 bakabilirsin ama 250cc lik scooterlar yakıttan dolayı pek üzmezler seni. Rüzgar koruması olsun diyorsan da MaxiScooter'dan daha iyisi yok maalesef.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Bence tam tersine yaşınız itibarıyle spor motorları tercih etseniz daha iyi olur. İnsan, imkanı varsa yaşamadıklarını yaşamalı Spor motora da binmeli, ferrari de kullanmalı, yamaç paraşütü de yapmalı, kayak da yapmalı.. Kendine güvenen için yaşın bir önemi yok, ilkel toplum baskısına boyun eğmemeli.. Saygılar..
    aquarist4 ve MNS-FZ6 bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Abi bencede sana nc750x dct yakisir.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    2016 xmax kullanıcısı olarak önermem süspansiyon olarak pcx ile aynı diyebilirim çok sert sanki süspansiyon yok gibi. Böbrek taşı düşürtür fıtık eder insanı.Ayrıca çok yakıyor ilk 600 km dışında şu an 3bin km yakın 4 litrenin altına düşmedi. Arkadaşın dediği gibi yeni forza 250 bekleyebilirsiniz. Yada güncel kasa forza 300 abs sini denemenizde fayda var ne kadar konforlu bilmiyorum boy yeterli ise nc 750x /dct hoş olur yakıtı da az. Benim xmax kadar yakıyor.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Scooterı denemişsiniz ve bence yeni bir şeyler denemeniz daha güzel olacaktır. Hızla işiniz olmadığı belli oluyor. Size arkadaşların da dediği gibi nc750x dtc çok yakışır. Tabi isterseniz manuel vitesli olan modeli de var ve güzel bir 3lü veya tekli bir bagaj seti taktınız mı motor tamamdır. Aradağınız her şey touring modellerde var ya da isterseniz cruiser motosiklet modellerine de bakın. Güzel 2li heybeyle harika duruyorlar.

Motosikleti
    MZ IFA 251 1989 Yamaha X-MAX 250 2017
    NC 750 X DTC güzel motor. Fakat benim bütçeyi çok aşıyor.
    Yeni forza 250 ise Temmuz ayında gelecekmis

Motosikleti
    yok
    Honda cb500fi düşündünüz mü? İsterseniz kullanıcı başlığına bakın.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cb500fi düşündünüz mü? İsterseniz kullanıcı başlığına bakın.
    Onu ben düşünüyorum da kredi kartı borcu bitsin şu xmax in ben bakıcam ona. Abimiz rüzgar yememek istiyor cb-500f De rüzgar sorunu olacaktır kesinlikle gerçi 200 üçyüz kmler kısa sayılır rüzgar fazla etkilemez

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 xmax kullanıcısı olarak önermem süspansiyon olarak pcx ile aynı diyebilirim çok sert sanki süspansiyon yok gibi. Böbrek taşı düşürtür fıtık eder insanı.Ayrıca çok yakıyor ilk 600 km dışında şu an 3bin km yakın 4 litrenin altına düşmedi. Arkadaşın dediği gibi yeni forza 250 bekleyebilirsiniz. Yada güncel kasa forza 300 abs sini denemenizde fayda var ne kadar konforlu bilmiyorum boy yeterli ise nc 750x /dct hoş olur yakıtı da az. Benim xmax kadar yakıyor.
    Aynen öyle,tabut gibi motor 1yil kullandim ve sattim,xmax,şehir içinde pratik diyorlar ama bence koca bir yalan.ayrica xmax almadan önce 2.el sym denk gelmişti almadim sonradan pisman oldum neyse maxi hevesinide almis olduk..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bagajı çok olsun diyorsan SYM Joyride 250 ABS'ye bakabilirsin. Yamaha kalitelidir. İstersen biraz daha bekle Honda Forza 250 gelecek diyorlardı ama en iyisi bir bayi'ye sormak gerçek fikir açısından.

Vitesli de ise Suzuki GV650A yada Vstrom dl 650 bakabilirsin ama 250cc lik scooterlar yakıttan dolayı pek üzmezler seni. Rüzgar koruması olsun diyorsan da MaxiScooter'dan daha iyisi yok maalesef.
    Abs ye gerek yok tabiki degerli forumdasim cunku gercek motorcu abs gibi fren yapabilir

Motosikleti
    MT-07
    Şerefsizim bu çocuk yüzünden yeni aldığım motordaki ABS'leri söküp atacağım. Sırf bunun yüzünden CBF500 kovaladım bir ara...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Canı sıkılınca abs aklına geliyor...
    mustick bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu ben düşünüyorum da kredi kartı borcu bitsin şu xmax in ben bakıcam ona. Abimiz rüzgar yememek istiyor cb-500f De rüzgar sorunu olacaktır kesinlikle gerçi 200 üçyüz kmler kısa sayılır rüzgar fazla etkilemez
    Katılıyorum. Ben de o düşünceyle tavsiye etmiştim. Hem güzel bir bagajla motor bence çok şık oluyor.

Motosikleti
    Cbf150
    Alıntı halil altın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 40 lı yaşlardayım. Motoru zevkine kullanan biriyim. Genelde kısa mesafelerde, bazen de 100-300 km mesafeli gezilerde kullanıyorum. Senede ortalama 1500 km kullanımım var. 5 yıldır kullanmakta olduğum pcx 125 motoru sattım. Yamaha x max 250 almayı planlıyorum. Çok sık motor değiştiren birisi olmadığımdan, vitesli motor da olabilir mi diye düşünüyorum.
    250 cc vitesli motor tecrübem var.
    Scuteri, otomatik olması, rüzgara karşı biraz daha korunaklı olması ve bagajının geniş olması nedeniyle ilk sırada istiyorum.
    Vitesli motoru ise, motora binme hissini daha çok vermesi nedeniyle ikinci sırada istiyorum. Fakat yaşım itibari ile genç işi spor motorlar tavsiye etmemenizi rica ederim.
    20 000 lira gibi bir bütçem var. taksit imkanı bulursam 30 000 liraya çıkabilirim. Kredili yada vade farklı ödeme şekillerini düşünmüyorum.
    Birde, marka olarak tercihim, honda, yamaha, suzuki gibi bilindik markalar.
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dağ bayır gezmeyi seviyorsanız Crf250L
    yok ben asfaltcıyım derseniz
    İnazuma F
    Bende 41 yaşındayım,
    aha benim canafar

CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    ......
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dağ bayır gezmeyi seviyorsanız Crf250L
    yok ben asfaltcıyım derseniz
    İnazuma F
    Bende 41 yaşındayım,
    aha benim canafar

https://scontent.fsaw1-5.fna.fbcdn.n...56&oe=5B407A4F
    Hay maşallah usta,inazuma dedin bak tam nokta atişi yaptin..iki tekerin mercedesidir..aklimda 200luk hintli bir model var uygun fiyatli gelmezse 2013 inazuma yapiştirip geçicem..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay maşallah usta,inazuma dedin bak tam nokta atişi yaptin..iki tekerin mercedesidir..aklimda 200luk hintli bir model var uygun fiyatli gelmezse 2013 inazuma yapiştirip geçicem..
    Aga o zaman hiç bulaşma sen TVS'ye direk inazuma'yı al. ABS'siz ama olsun. Limon sıkarsın
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga o zaman hiç bulaşma sen TVS'ye direk inazuma'yı al. ABS'siz ama olsun. Limon sıkarsın
    Haci benim abs ile işim yok,varsin garaduzen olsun ayıktın..

Dikiliden çanakkaleye kadar surmustum gecen yaz,frenleri muazzamdi hele dengesi hiç tartişilmaz..
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Sen motorunu bulmuşsun o zaman neden 5vites tvs kovalıyorsun :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)