Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar ns 200den cbr 250ye geçmeli miyim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Tarzim cok racing degil. Ancak motorda sekil benim icin onemli. Cbr 250 de cok yakisikli bi motor bence. Lakin haftasonlari dag-bayir da giden insanlariz. Karar veremedim🤔🤔

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Honda güzeldir,şekildir,kalitelidir ama banane Şaka falan motosiklet gercekten karektere dayali birsey.Ben sehir ici kullaniyorum,topspeed veya hız tutkum yok öyle aman aman o yuzden ss motor'a hic yaklaşmadım.Hareket kabiliyeti,kıvraklık,ani hizlanma,bunlar benim sürüşüme uygun ihtiyacım olan seyler o yuzden naked motor karekterime uyuyor.Sende bi aynaya bakip kendi karakterine surus tarzina uygun bir motosikleti secmelisin bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda güzeldir,şekildir,kalitelidir ama banane Şaka falan motosiklet gercekten karektere dayali birsey.Ben sehir ici kullaniyorum,topspeed veya hız tutkum yok öyle aman aman o yuzden ss motor'a hic yaklaşmadım.Hareket kabiliyeti,kıvraklık,ani hizlanma,bunlar benim sürüşüme uygun ihtiyacım olan seyler o yuzden naked motor karekterime uyuyor.Sende bi aynaya bakip kendi karakterine surus tarzina uygun bir motosikleti secmelisin bence.
    Cbr500r , r25 , cbr250 , rs200 ,ninja300r bu motorların hiç biri tam anlamıyla racing değil. Oturuş pozisyonlarıyla nakeddan daha çok rüzgar alıyorlar 😊
    Ama motosiklet kullanmayan veya yeni başlayan birinin görsel olarak tercihi direk racing alet oluyor.Haklılarda mt09 dururken rs200le fotoğraf çekinen piknikçi hatunlar gördü bu gözler 😀

Konuya gelecek olursak cbr250 sağlam , az yakan kaliteli bi alet. Ns200 den sonra seni üzmez , bütçe varsa absli 500r tercih edebilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    zaten race bir makina değil hiç biri.gidon yukarda oturuş dik sportoring sınıfı desek yeridir.bende pulsardan r25e geçtim.benimde r6ım olsun r1 olsun merakım yok.r6 yerine mt9 r1 yerine mt10 tercih ederim.her yere kıçım yukarda gitmek istemem.2.motorun varsa ne ala tabi.cbr kendini kanıtlamış zaten her yola gelir.oturuş tarzı pulsardan daha yatık olucak grenaj olayıda çok garibine gidicek en başlarda ama daha sonra naked motorları sevmemeye bile başlayabilirsin.nedense grenajlı motorları sürmek bana çok zevkli geliyor.kısaca pişman olmazsın ama amaç hacim yükseltmekse max 2 3 hafta içinde bu beni kesmedi diyebilirsin.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    cbr güzel motor fakat dag bayır motoru degil.
    daha ziyade asfalt motoru

Motosikleti
    MT-07
    hayır geçmemelisin

Motosikleti
    Tracer700
    Sürüş hiisiyatı birbirine yakın biraz daha geniş cbr ama değiştirmek için bence geçmene gerek yok 500r olabilir ama oda gereksiz pahalı 2. el mt07 olabilir benim fikrim

Tesekkurler verdiginiz bilgiler icin.. bu yazi pulsarla gecireyim. Buradan bunu cikardim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr500r , r25 , cbr250 , rs200 ,ninja300r bu motorların hiç biri tam anlamıyla racing değil. Oturuş pozisyonlarıyla nakeddan daha çok rüzgar alıyorlar 😊
    Ama motosiklet kullanmayan veya yeni başlayan birinin görsel olarak tercihi direk racing alet oluyor.Haklılarda mt09 dururken rs200le fotoğraf çekinen piknikçi hatunlar gördü bu gözler 😀

Konuya gelecek olursak cbr250 sağlam , az yakan kaliteli bi alet. Ns200 den sonra seni üzmez , bütçe varsa absli 500r tercih edebilirsin.
    Mt9 varken rs200 ile mi resim cekindiler. Hahaha iste ben de tam bundan bahsetmistim 😁😁

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Arada 2,5 beygir var. 15 dakikada daha büyüğünü istersiniz.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Ben geçtim iyikide geçtim her anlamda arada dağlar kadar fark var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bende mevcut motorunuzu satıp abs li modlini alın yola devam , zira 250r kabız gibi biniceksiniz rahat değil.... değil.....

naked daha rahattır
    Norton772 bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sürüş hissiyatında çok, konforda ise bir miktar fark var ama güçleri de birbirine bir o kadar yakın.

Uzun yol planınız yoksa (cbr 6 bin devirde 100 km ile gidiyor) değişim gereksiz gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)