Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Fiyat / performans ürünü kamera + mikrofon tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Arkadaşlar kamerayı aldım , oturduğum muhitteki telefoncu bi arkadaşın gopro hero 3+ sını aldım. Düğün videosunu çekmiş ondan sonra kabından çıkmamış , gittim inceledim vatan bilgisayardan almış kutusu aparatları faturasıyla 500tlye aldım.

Şimdiki sorunum kamera açısı , ls2 kaskımın yan tarafına yapıştırdım aparatı ancak hjc kaskın eğiminden dolayı yamuk oluyor. Motovlogları takip eden arkadaşlar , göğüs aparatıyla olan açıyı nasıl buluyorlar acaba ? Motosiklet mt07 camı felanda yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Hocam onun aparatları şekilden şekle giriyor zaten deneme yap biraz bantlara dokunmadan çünkü ben 2 bandı boşa harcayıp bantsız kalmıştım.Benim ls2 kaskta aynı şeilde düz değil eğer kaskı yan yatarıp bi resmini atarsan tarif edebilirim nereye yapıştırdığımı işte olduğum için kendi kaskımın resmini atamıyorum şuan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam onun aparatları şekilden şekle giriyor zaten deneme yap biraz bantlara dokunmadan çünkü ben 2 bandı boşa harcayıp bantsız kalmıştım.Benim ls2 kaskta aynı şeilde düz değil eğer kaskı yan yatarıp bi resmini atarsan tarif edebilirim nereye yapıştırdığımı işte olduğum için kendi kaskımın resmini atamıyorum şuan
    Ls2ye montajı yaptım sıkıntı yok ama ben ls2yi kullanmıcam 😊 hjc ye olması önemli benim için , en iyisi göğüs aparatı edinmek sanırım.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    cok paran varsa gopro hero 6
    paran varsa sony as300 veya x3000
    kisitli bütcen varsa ikinci el sony as200, as100, as30, as20

birde su basliga göz at:
    » http://www.motosiklet.net/forum/kamera-ve-interkom/176167-eken-mi-sjcam-mi-sony-mi-xiaomi-mi-gopro-mu-test-bizden-karar-senden.html

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    sj4000 4 senedir kullanıyorum

şurada başına neler geldiği de yazıyor ve halen sapasağlam çekiyor, bir de sj6 legend var belki ona geçebilirim. go pro session 5'de aklımda ama tuzlu kendisi.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4305547

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)