Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

4 bin tl butce ile motosikler (Kuba dragon, mondial superboy vs)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar ehliyetimi yeni aldim otomobil kullaniyordum onceden. Uzun suredir motosiklet ariyorum bir turlu karar veremedim hergun yenilerini gordukce kafam karisiyor. Guclu bir motosiklet istemiyorum ilk basta ama cok ta yavas gitmesin ki yolda sıkmasın insanı. Sehir icinde kullanacagim arada da kamp yapmak icin 60-100km arasi yol yapacagim beni uzmeyecek bir motor ariyorum. Ekipman haric maksimum 4 bin ayirdim.
    Mg superboy begendim bide kuba dragon 50 ama dragonda sanirim otobana cıkmak yasakmış. Sigortası falan olmadigi icin diye duydum. Sanirim motosiklet tarzimi bu iki motordan anlatabildim. Derdime deva bir motosiklet onerisi abilerimden, kardeşlerimden beklerim. Tesekkur ederim şimdiden hayırlı akşamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Superboy u tavsiye ederim artıları parçası ucuz,yakıtı ortalama 100km de 2 lt,99cc olmasından dolayı vergisiz ve 100cc lik motosiklet için gayet yeterli bi gücü var,motor bloğu modifikasyona yatkın 125cc 150cc ye çeviren çok var eksileri ise titreşimi rahatsız edebilir kolay kolay masraf açmaz 2013 modelini kullanıyorum

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı mbaysal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ehliyetimi yeni aldim otomobil kullaniyordum onceden. Uzun suredir motosiklet ariyorum bir turlu karar veremedim hergun yenilerini gordukce kafam karisiyor. Guclu bir motosiklet istemiyorum ilk basta ama cok ta yavas gitmesin ki yolda sıkmasın insanı. Sehir icinde kullanacagim arada da kamp yapmak icin 60-100km arasi yol yapacagim beni uzmeyecek bir motor ariyorum. Ekipman haric maksimum 4 bin ayirdim.
    Mg superboy begendim bide kuba dragon 50 ama dragonda sanirim otobana cıkmak yasakmış. Sigortası falan olmadigi icin diye duydum. Sanirim motosiklet tarzimi bu iki motordan anlatabildim. Derdime deva bir motosiklet onerisi abilerimden, kardeşlerimden beklerim. Tesekkur ederim şimdiden hayırlı akşamlar.
    4.214 TL (biraz geçti ama nakitte düşererler 4.000’e) RKS RK 125
    CG motoru var (motoru ucuz yani, ama grenajları biraz pahalıymış diyorlar)
    Göstergede yeniler için herşey var (vites göstergesi fln). Superboy 100 güzel ama 2 kişi fln yokuşta boğuluyormuş o yüzden bence en azından 125’lik al.

Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Superboy u tavsiye ederim artıları parçası ucuz,yakıtı ortalama 100km de 2 lt,99cc olmasından dolayı vergisiz ve 100cc lik motosiklet için gayet yeterli bi gücü var,motor bloğu modifikasyona yatkın 125cc 150cc ye çeviren çok var eksileri ise titreşimi rahatsız edebilir kolay kolay masraf açmaz 2013 modelini kullanıyorum
    Arkasina bir sepet baglayip misal 70 km yol gitsem bagırmaya baslar mı ? Bu motoru cok begendim gorunus olarak fiyat olarak sıfırı gayet uygun. En korktugum konu bagırması, ağlaması bu cidden cok rahatsiz eder beni.

Motosikleti
    MT-07
    CBF 150 demekten dilimde tüy bitti ama yazmaya devam edeceğim. Bıkmadan, usanmadan...
    Kural [ Z ] ve Stock Sever bunu beğendiler.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Arkasina bir sepet baglayip misal 70 km yol gitsem bagırmaya baslar mı ? Bu motoru cok begendim gorunus olarak fiyat olarak sıfırı gayet uygun. En korktugum konu bagırması, ağlaması bu cidden cok rahatsiz eder beni.
    Sepetten kastınız kaç kg bilmiyorum ama dik yokuşlarda düşük vitesle çıkmak zorunda kalınca bağırır haliyle. Onun dışında sesli çalışan bi motor değil youtube dan mondial 100mg prince olarakta aratıp sesi gidişi vs hakkında bilgilere denk gelebilirsiniz ikisininde motor bloğu aynı

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 demekten dilimde tüy bitti ama yazmaya devam edeceğim. Bıkmadan, usanmadan...
    Guzel motor oldugunu biliyorum ama cc konusundan dolayi bide motorun ilk basta agir olmasini istemiyorum cunku alismaya ilk alacagim motorla baslayacagim bu yuzden cbf e yonelmedim

Motosikleti
    MT-07
    CBF üzmez, CBF yarı yolda bırakmaz, CBF yol arkadaşını satmaz, CBF yükte çeker,CBF cefada çeker, CBF sefade sürer. Arkadaşım CBF'ler neler neler taşıyor sen bir bilsen kalkıp burada Superboy falan demezsin. Sürünce titremezsin. İyi lastik alırsan yolda sendelemezsin, üstüne fren çekince yerden kesilmezsin. Bakımlarıda lastikleride parçalarıda ucuz.

Kampa da gider, denizede girer, yoldada gider...

CBF üzmez, CBF yarı yolda bırakmaz, CBF yol arkadaşını satmaz, CBF yükte çeker,CBF cefada çeker, CBF sefade sürer. Arkadaşım CBF'ler neler neler taşıyor sen bir bilsen kalkıp burada Superboy falan demezsin. Sürünce titremezsin. İyi lastik alırsan yolda sendelemezsin, üstüne fren çekince yerden kesilmezsin. Bakımlarıda lastikleride parçalarıda ucuz.

Başlangıçta beni zorlar mı hocam ? Sürerken beni zorlar mı

Motosikleti
    MT-07
    Hiçbir şey olmaz. CBF 150 tam senin aradığın motor. Lakin iyi bir tanıdık usta bul çünkü çarık çürük CBF kakalamasınlar sana. Gerekirse fiyatını yükselt merak etme seni hiç yolda bırakmaz. 1000km de bir yağını kontrol et, gerekirse ekleme yap yoluna devam et. Sıfır alırsan şuan CB125F'ler gelmiş. Honda indirimde. Onlarda güzel motora benziyorlar. Maalesef ki yeni başlayan adama çinli motor almak sıkıntı satın almakla eş değer gözümde. Gerekirse hintli markalara kaç derim.

Hiçbir şey olmaz. CBF 150 tam senin aradığın motor. Lakin iyi bir tanıdık usta bul çünkü çarık çürük CBF kakalamasınlar sana. Gerekirse fiyatını yükselt merak etme seni hiç yolda bırakmaz. 1000km de bir yağını kontrol et, gerekirse ekleme yap yoluna devam et. Sıfır alırsan şuan CB125F'ler gelmiş. Honda indirimde. Onlarda güzel motora benziyorlar. Maalesef ki yeni başlayan adama çinli motor almak sıkıntı satın almakla eş değer gözümde. Gerekirse hintli markalara kaç derim.
    CB125F fiyatı 10 bin lira. CBF150 8 bin kusurlarda.
    CB125 ACE var bunun hakkında bir bilginiz var mı?

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity

Hocam ne övdün be ?
    Baktım da altına başka motor almışsın herkes gibi YBR, CBF’ten şaşmayın diyorsun ve altındaki ns 200 :(
    NS 200’ü sat o kadar güzelse niye aldın 50cc’den bişey olmaz. Neden almadın harbiden ? Öve öve bitiremedin motoru çok mu pahalıydı (hayır) eee?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

CB125F fiyatı 10 bin lira. CBF150 8 bin kusurlarda.
    CB125 ACE var bunun hakkında bir bilginiz var mı?
    ACE kampanalı cb 125e var onun yerine.

Alıntı DesAres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.214 TL (biraz geçti ama nakitte düşererler 4.000’e) RKS RK 125
    CG motoru var (motoru ucuz yani, ama grenajları biraz pahalıymış diyorlar)
    Göstergede yeniler için herşey var (vites göstergesi fln). Superboy 100 güzel ama 2 kişi fln yokuşta boğuluyormuş o yüzden bence en azından 125’lik al.
    Motosikletin görüntüsü falan çok güzel. Fiyatı da çok uygun düşünülebilir. Bunun sigortası vergisi vs üstüne ek tahmini kaç paraya patlar bana ? hiç bilgim yok bu konuda

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    A1 mi? A2 mİ?
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A1 mi? A2 mİ?
    A2 aldım hocam

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    A2 aldım hocam
    İyi yapmışsın. Kuba dragon 50cc bir motor yani motor hacmi çok küçük 2 gün sonra kanser eder seni. Superboy 100cc yine işini görür yenide başlıyorsan sıfır bir tane al parçası da dolu zaten. Ama bana sorarsan madem a2 aldın bir işe yarasın 150cc bir motor bak yeni başlıyorsun ne öldürür ne yaşatır aradaki 50cc fark bazen çok işini görür.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Tvs apache rtr 150 yi de alın listenize bence. Fiyati uygundur o paraya 2012-2013 temiz bulursunuz. Taş gibi motordur. Az yakar çok kaçar. Cbf gibi yağ eksiltti mi diye endişeyle dolaşmazsınız, biraz titreşimi vardır ama zararı olmaz. Ybr gibi pahalı da değildir. Uzun yola da gider şehiriçine de.

Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yapmışsın. Kuba dragon 50cc bir motor yani motor hacmi çok küçük 2 gün sonra kanser eder seni. Superboy 100cc yine işini görür yenide başlıyorsan sıfır bir tane al parçası da dolu zaten. Ama bana sorarsan madem a2 aldın bir işe yarasın 150cc bir motor bak yeni başlıyorsun ne öldürür ne yaşatır aradaki 50cc fark bazen çok işini görür.
    hocam var mı öneriniz ?

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ellilik motosikleti sil zaten, onlar kısa mesefade git gel için elli atmış hızla alınacak yollar için.Ya da ikinci motosiklet olarak alınacak motorlar; ezerler yolda, yol yapayım desen pişman olursun. Vergiye takılma motosiklette alt tarafı yüz otuz lira, işletme maliyeti ve ekipman yanında bişey değil.Sigorta ekipman bakim benzin parayı bunlar tutuyor.Yani ha yüzlük ha yüzellilik.Superboyu beğendin madem, ikame olarak yuzluk kuba razore vardır sadece fari ve şekli biraz değişik onu da değerlendirebilirsin hatta kullandim o modeli.İkinci eli önemliyse ybr-cbf , çok önemli değil dersen benim kullandığım titanic 150yi de öneririm 14000kmdir sorunsuz kullaniyorum, depoyu kavrama v.s.acisindan superboya razore ye benzemiyor, konforlu ve kullanışlı üst devirlere aniden çıkmazsan acemiyi sıkıntıya sokmayacak bir gunde altiyuz km yaptigim motordur..

Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs apache rtr 150 yi de alın listenize bence. Fiyati uygundur o paraya 2012-2013 temiz bulursunuz. Taş gibi motordur. Az yakar çok kaçar. Cbf gibi yağ eksiltti mi diye endişeyle dolaşmazsınız, biraz titreşimi vardır ama zararı olmaz. Ybr gibi pahalı da değildir. Uzun yola da gider şehiriçine de.
    Motoru begeniyorum bildiğim bir motor. Ben sıfır almayı düşünüyordum çünkü taksit ile satan bir yerden alacağım. 2. elleri de taksitle satan yerler bulunur mu ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)