Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KEEWAY ARN 125 kullanıcıları!!! buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    evet arkadaşlar motoruma kavuştum sayılır artık tüm keeway arn 125 kullanıcılarını buraya bekliyorum
    http://www.hemenpaylas.com/download/...mall_.jpg.html
    http://www.hemenpaylas.com/download/...mall_.jpg.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    okaycım hayırlı uğurlu olsun
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi sen benim gizli motoru biliodun artık teksoun ailem bilmiyodu artık gün yüzüne çıktı ama şimdi de trafik vizesi yok

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Biliyordum ailende razı gelmiş güzel motorunda var, motorsuz olarak senin sevinmeni çok iyi anlıyorum
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    okay kardeş hayırlı uğurlu olsun darısı başıma dicem ama çooooooooooooooooooooooooooooooookkkk zor bende bu anne olduktan sonra

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    hehhehee olum annem gil bu akşam bodruma gidio 3 gün yoklar ben ve benim yırtık zekiye(motorun ismi)sabaha kadar gezcez

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı
    hehhehee olum annem gil bu akşam bodruma gidio 3 gün yoklar ben ve benim yırtık zekiye(motorun ismi)sabaha kadar gezcez
    gez anasını satim benim içinde gez

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Artık bu Bissan 18 vites yazısını değiştirirsin umarım

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    hayırlı olsun 0 mı aldın güzel motor geçen gün walla baya asya 200 gy miydi neydi onun muhhabettini yapmıştık sonunda keeway almışın bu rengde güzel ama siyah alsaydın daha carizma dururdu

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi 2.el bizim çaycıdan aldım adamın a2 si olmadağı için hiç kullanamıyodu + 18 vites bissan yazısı durcak sakalm hehehehhe hadi artık keeway kullanan yok mu yaw sitede

CaDDe_BoSTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp
    var kardesım var bende de var keeway ama benımkı focus 125 arn almadıgıma pısmanım ama :(

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi çok güzel bi motor dün arkadaşla kymco marka scooter ile trafiğe kapalı bi yolda 2 motoru aynı gaz ile kaldırdık bide sonra yarıştık keeway daha iyi geldi gerçi bende açık hva filitresi repsol motor yağı ki daha yeni değişti falan şimdi sıra buji vebu elektronik sistemde lakaya girince normal farlar kapanıyo bazen bida lakaya girinceye kadar gelmiyo

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Hayılı Olsun BLACK, güle güle kazasız belasız kullan.
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    saol kardeşim dolmuş araba gibi nesnelerden kurtulduk sayılır atık inşallah bmw f650 gs alırım hayaelim deki motor ama scooter ilk göz ağrım ben bu motorda düştüm kalktım ıslak zevinde kaydım araba bana çarptı açıkcası ben bu motorda öğrendim bu felsefenin zevkini

Selamlar millet. Sonunda ben de bir ARN 125 sahibi oldum.Ama pek hayırlı bir gün değilmiş.Üstelik doğum günümün ertesi sabahı. 7 ekim sabahı aldım motorumu ve gidip kaskımı aldım.Ve eve gittim.Ne güzel bir duygudur rüzgarın boynumu okşaması .Neyse mahalleme geldim motoru bir kenara park ettim ve yan ayaklığın üstünde bıraktım.Çünkü 10 dakka içinde oltalarımı aldıktan sonra tekrar balık için yola koyulacaktım.15 dakika kadar sonra evden çıktım motora bir baktım ki aman allahım! Ayaklık kırılmış ve motor düşmüş.Motomax yazan hemen kadranın önündeki grenaj baya bi çizilmiş.Hemen atladım motora ve servise gittim.Bu ayaklık nasıl kırılır diye sordum.Motor daha 7 km de be kardeşim olacak iş mi?Servisten aldığım cevap şu. "-Abicim bırakmayın diyoruz herkese şu yan ayaklığın üzerine kırılıyo işte" .Olacak iş mi yaa.O zaman yapamıyosanız yapmayın!!! neyse hadi ondan geçtim.Direk E5 e çıktım ve boğazköprüsüne doğru gazladım.Kabataşa gittim ve lüfer için oltayı salladım.2-3 saat takıldıktan sonra sarayburnuna gitmeye karar verdim.Balık yoktu çünkü.Tophaneden karaköye bakmak için giriş yaptım.Trafik berbattı.Önümdeki araç ,kendi önündeki araca yol vermek i,çin geri gazladı ve bana çarparak ön çamurluğumu kırdı.Artık yeter beeee :(((.Eleman indi özür diledi .Etraftaki diğer motorcu arkadaşlar hemen geldiler sağ olsunlar ama ben konuyu kapattım zaten geç kalıyordum.Adamdan çamurluk parasını istesem ne olacak istemesem ne olacak diye düşündüm o sıra ve konuyu kapattım.Şöför özürdiledi vs..
    neyse saat 22:00 gibi yenikapıya gittim.Oltamı attım orda da balık yok.Eve dönmeye karar verdim.saat 01:00 gibi boğazköprüsünden geçerek eve gittim.
    oltalarımı eve bıraktım ve motorla bi tur daha atmaya karar verdim.Benzin var ,zamanım var, hava güzel...Neden olmasındı ki... Altıyoldan caddeye doğru yolalmaya başladım.Bostancıya kadar geldim ve ordan geri döndüm.Caddede erenköy civarında orta şeritten 60 la giderken taksim dolmuşlarından biri olmıyacak bi yerde müşteri sevdasına öyle bir acı fren yaptı ki gözlerim açıldı.Sağa sola kaçıcak yerim yoktu ve dolmuşa patlamak üzereydim.arka freni sıkmama rağmen motor hız kaybetmiyordu.Ön freni yavaş yavaş sıkmama rağmen olcak gibi değil.Ön frene asılır ön teker kitlendi ve kitlenmesiyle kendimi sağa yatırmam bir oldu.Sağ dizimi asfalta kötü çarptım .Kafamı hiç yere vurmamışım.Montumun kolu asfalta sürünmekten bozuk para büyüklüğünde delik sahibi oldu.10 m kadar sürüklenmişim.Hemen ayağa kalkıp motoru kenara çektim.Hemen motorcu (abiler diyim) abiler geldiler.Bişi var mı diye sormaya başladılar.İyiydim, tek sancım dizimdeydi.Balon gibi olmuş .Yanıma gelen motorcular arasında Racecisi de Harleycisi de Scootercısı da vardı.Motorcuları görünce sanki hiç bir şey olmamış gibi sevindim valla .Eve gittim ve dizime buz torbası koydum. Hala vücudumun sağ tarafı baştan aşağıya ağrıyor.Yürürken biraz topallıyorum.Motorda ise çizikten başka hiç bir zarar yok.Şimdi ben motorun hasarına mı üzüleyim, ufak sıyırıklarla kurtardığıma mı sevineyim.Tabi ki kefeni yırttığıma seviniyorum ). Motoru aldığımın ilk günü bunların başıma gelmesi çok kötü bir şans.Ne yapalım? Buna da şükür ). şu anda motorum 140 km'de.2 günlük motor için oldukça fazla bir km herhalde.
    Baya kafa şişirdim oldukça da uzun bir yazı oldu.Hepinize kazasız belasız yolculuklar dilerim.

kardeşim başına gelmedik kalmamış geçmiş olsn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler