Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Banka Kredi Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Duke 200
    Motora ipotek yapalım ben vereyim kardeş 5 bin kredi sana faiz fln da istemez. Yok mu bi eş dost 5 bin borç verebilecek? 5 bin için hem bunlarla uğraşmaya değmez hem faize bulaşmaya değmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora ipotek yapalım ben vereyim kardeş 5 bin kredi sana faiz fln da istemez. Yok mu bi eş dost 5 bin borç verebilecek? 5 bin için hem bunlarla uğraşmaya değmez hem faize bulaşmaya değmez
    yok ya verecek insan yok motorumu sattım.

Motosikleti
    Duke 200
    Aynı şehirde olsak yeminle verirdim ya. İnsanlar birbirine yardım etmeye etmeye iyice Amerikan toplumuna döndük.

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şehirde olsak yeminle verirdim ya. İnsanlar birbirine yardım etmeye etmeye iyice Amerikan toplumuna döndük.
    Düşünmen yeterli tesekkür ederim.

Yarın tekrar bankaya gidecegim diger bankalar bile saşırıyor maas müşterisisin nasil vermezler diye.

Bankacı kredi notun oluşmamış diyor, nasıl olusacak diyorum kredi kart kullan diyor. kredi karti istiyorum onada red cikiyor

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bankacıların yapacağı bir şey yok. onlar da senin kredi notuna göre hareket ediyor.

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bankacıların yapacağı bir şey yok. onlar da senin kredi notuna göre hareket ediyor.
    saçma bir olay ama

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    İlk kredimi 18 yaşıma girdim 1 hafta sonra almıştım Denizbank’dan. Maaş müşterisiydim vermemişlerdi işletme sahibiyle şubeye gitmiştik referaslı 5.500 tl kredi çekmiştim.

1 hafta sonra güzel bi civic düşürmüştüm akbank da 7.500 vermişti onuda çektim anasını satayım.

Senin ihtiyacın olan kredi kartı. Kartı al sürekli doldur boşalt yap otomatik ödeme talimatı ver puanın yükselsin.

Finansbank maaş müşterisiyim dedin en para üyeliği için başvur onlar şuan önüne gelene kredi veriyorlar.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İlk once kredi karri alacaksin,kredi karti icin kredi notu degil sgk li olman ve calisiyor olman yeterli.
    En az 90 is gunu Sigorta li olman lazim ki kredi basvurusu yapabilesin
    Bu dediklerim harici kredi cekemezsin.Ya kefil isterler ya red cevabi alirsin
    İnternetten ve bankalardan her basvuru yapip red yediginde kredi notunuz daha da duser.Bu konuda dikkatli olun.
    Kesin bilgi ; evet uzman portfoy yoneticisiyim.Yani krediyi ben veriyorum.Sorulari alayim ?

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    Maaş kartı çıkartırken müşteri temsilcisi kredi kartı da alman için uğraşır genelde. Hatta F*****bank tan istemediğimi bildirdiğim halde telefonuma kredi kartınız kargoya verildi diye mesaj gelmişti. Sendeki olay biraz garip

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı ahmetakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yıldır çalışıyorum ayni firmada ve finansbankin 1 yildir maas musterisiyim ama kredi notun hic olusmamis diyorlar kredi kartida vermiyorlarki nasil olusacak bu puan
    Bu tür konularda Yapı Kredi Bankası daha çok tolerans sağlayabiliyor.

Hayati01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf moto 150nk.simdi spada anton 200cc.2017 model.
    Bence bu arkadaş biyerde bişekilde vukuatlidir bence

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    En iyisi tefeciden borç al. Faiz konusunda bankalardan daha insaflılar.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk once kredi karri alacaksin,kredi karti icin kredi notu degil sgk li olman ve calisiyor olman yeterli.
    İnternetten ve bankalardan her basvuru yapip red yediginde kredi notunuz daha da duser.Bu konuda dikkatli olun.
    Kesin bilgi ; evet uzman portfoy yoneticisiyim.Yani krediyi ben veriyorum.Sorulari alayim ?
    panpa bankalar kredi vermek için kapıma kamp kurmuş durumdalar. geçen internette lalettain kredi hesaplama yaptim, tak, akşam aradılar, sorgulama yapmışsın, onayı ver, canlıyı yükleyelim hesabına diyorlar. yanlışlıkla bi onay versem uluorta s......ler alimallah.

neden böyle yapıyorsunuz?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim güzel bir sorum var.

Kredi sicilim bozuk icra dosyalarımı kapatalı 3 yıl oldu.
    Şuan hiçbir bankada kredi kartım yok kara listedeyim zaman aşımını bekliyorum(5 yıl galiba)

Müstakbel eşimin kredi sicili çiçek gibi defalarca kredi çektirdim kartları düzenli olarak ben kullanıyorum.
    Sorum şu.
    Evlenirsek onun sicilini etkilermiyim?

İhtiyaç kredisi yada ufak miktarlara sıkıntı olmuyor ama konut kredisi gibi yüksek rakamlara red verildiği söyleniyor.(abi emlakçı genelde bu konudan dolayı müşterileri red yiyormuş)

Bu ne kadar doğru?
    Nikah kıyıldı mı kredi puanı düşermi??

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim güzel bir sorum var.

Kredi sicilim bozuk icra dosyalarımı kapatalı 3 yıl oldu.
    Şuan hiçbir bankada kredi kartım yok kara listedeyim zaman aşımını bekliyorum(5 yıl galiba)

Müstakbel eşimin kredi sicili çiçek gibi defalarca kredi çektirdim kartları düzenli olarak ben kullanıyorum.
    Sorum şu.
    Evlenirsek onun sicilini etkilermiyim?

İhtiyaç kredisi yada ufak miktarlara sıkıntı olmuyor ama konut kredisi gibi yüksek rakamlara red verildiği söyleniyor.(abi emlakçı genelde bu konudan dolayı müşterileri red yiyormuş)

Bu ne kadar doğru?
    Nikah kıyıldı mı kredi puanı düşermi??
    yok ya hiç duymadım öyle bir şey

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ya hiç duymadım öyle bir şey
    Benimde kafamı kurcalıyor.

Konut ve taşıt kredisinde ortak gelire bakıldığı söyleniyor ve cekilmesi zor diyor.

https://www.google.com.tr/amp/s/www....mi-engeller-mi

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde kafamı kurcalıyor.

Konut ve taşıt kredisinde ortak gelire bakıldığı söyleniyor ve cekilmesi zor diyor.

https://www.google.com.tr/amp/s/www....mi-engeller-mi
    Yakın tarihte, üzerinde 19 tane haciz ve icra dosyası bulunan, sigortalı bile çalışamayan bir yakın akrabam, eşi üzerinden konut kredisi kullandı. İlk bir kaç banka aynı sebepten olmaz dedi, emlakçının da bir takım katkılarıyla kredi onaylandı.

Ha bu arada, eşi de asgari ücretliydi.
    Alonedark93 bunu beğendi.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    Alıntı ahmetakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçma bir olay ama
    herşeyi anlarım da, bu ne demek?
    bak, bu tuhaf reaksiyona neredeyse destan yazılır..
    verilen bu tip anlık rekasiyonlar, aslında insanlar hakkında çok şey söyler.

*

hayatında hiç görmediğin, bilmediğin birisi yanına geliyor. senin de paran var bu arada
    ve diyor ki, bana 5bin lira kredi ver, bak maaşım var, ödicem.
    hayatında ilk kez gördüğün bu adama kredi verir misin?
    o adam kimdir kimin nesidir bilmiyorsun.
    daha önce borç almış mı göremiyorsun.
    borçlarına sadık mı bilmiyorsun. alır kaçar mı olasılığını bile hsaplayamıyorsun.
    e haliyle vermem diyorsun...
    o da sana kızıyor. çok saçma bir olay ama diyor.

bankalar seni sistemsel olarak "görmüyor".

kredi notu olmayan birine kredi vermek istememenin nesi saçma?
    nasıl oluyor da, hemen kulp bulunuyor da aşağılamaya geçiliyor?

kra kaşııza gözümüze göre kredi açmıyor bu insanlar.
    fiyatlamalar (yani faiz oranları bile) bu kredi notlarına göre yapılıyor.
    gördüğün her şirketin bir kredi notu var, bankada kredi kullanmış herkesin bir kredi notu var.

istemediğin bir şeyin olmamasının adı saçma olursa, o kişi sana kredi açmamakta sonuna kadar haklı.
    kredi istiyorsan, para lazımsa, sistemem gireceksin.
    sistem saçma diyorsan bankaya gitmeyeceksin parası olan şahıslara gideceksin
    hem bankacılık sistemine inanıp hem de sistem sana kredi vermezse saçma denilmez.
    onun adı başka şey olur.

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    İlk kredimi 18 yaşıma girdim 1 hafta sonra almıştım Denizbank’dan. Maaş müşterisiydim vermemişlerdi işletme sahibiyle şubeye gitmiştik referaslı 5.500 tl kredi çekmiştim.

1 hafta sonra güzel bi civic düşürmüştüm akbank da 7.500 vermişti onuda çektim anasını satayım.

Senin ihtiyacın olan kredi kartı. Kartı al sürekli doldur boşalt yap otomatik ödeme talimatı ver puanın yükselsin.

Finansbank maaş müşterisiyim dedin en para üyeliği için başvur onlar şuan önüne gelene kredi veriyorlar.
    Hiç de sandığınız gibi değil Finans Bank öyle her önüne gelene kredi vermiyor maalesef. Enpara dediğiniz banka da Finans Bankın bir kuruluşu olduğundan aynı ret cevabını yine alacaktır.
    Bu tür durumlarda genelde aynı iş yerinden bir kefil ile maaş aldığınız bankadan hemen kredi alabilirsiniz.
    Ama kredi kartına da madem ret alıyorsanız vadesiz mevduat hesabı açtırın (başka bir bankada).
    Bu şekilde bir kaç ay para tutmaya ve hareket kazandırmaya çalışın. Doldur boşalt yapmaya çalışın yani.
    Bu şekilde kredi kartını da alabilecek duruma gelirsiniz.
    Benim tavsiyem bu yönde.

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyi anlarım da, bu ne demek?
    bak, bu tuhaf reaksiyona neredeyse destan yazılır..
    verilen bu tip anlık rekasiyonlar, aslında insanlar hakkında çok şey söyler.

*

hayatında hiç görmediğin, bilmediğin birisi yanına geliyor. senin de paran var bu arada
    ve diyor ki, bana 5bin lira kredi ver, bak maaşım var, ödicem.
    hayatında ilk kez gördüğün bu adama kredi verir misin?
    o adam kimdir kimin nesidir bilmiyorsun.
    daha önce borç almış mı göremiyorsun.
    borçlarına sadık mı bilmiyorsun. alır kaçar mı olasılığını bile hsaplayamıyorsun.
    e haliyle vermem diyorsun...
    o da sana kızıyor. çok saçma bir olay ama diyor.

bankalar seni sistemsel olarak "görmüyor".

kredi notu olmayan birine kredi vermek istememenin nesi saçma?
    nasıl oluyor da, hemen kulp bulunuyor da aşağılamaya geçiliyor?

kra kaşııza gözümüze göre kredi açmıyor bu insanlar.
    fiyatlamalar (yani faiz oranları bile) bu kredi notlarına göre yapılıyor.
    gördüğün her şirketin bir kredi notu var, bankada kredi kullanmış herkesin bir kredi notu var.

istemediğin bir şeyin olmamasının adı saçma olursa, o kişi sana kredi açmamakta sonuna kadar haklı.
    kredi istiyorsan, para lazımsa, sistemem gireceksin.
    sistem saçma diyorsan bankaya gitmeyeceksin parası olan şahıslara gideceksin
    hem bankacılık sistemine inanıp hem de sistem sana kredi vermezse saçma denilmez.
    onun adı başka şey olur.
    kredi puanı yumurtadan mı çıkıyor?

kredi kartı vermezlerse nasıl olusacak bu puan?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Alıntı sdt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç de sandığınız gibi değil Finans Bank öyle her önüne gelene kredi vermiyor maalesef. Enpara dediğiniz banka da Finans Bankın bir kuruluşu olduğundan aynı ret cevabını yine alacaktır.
    Bu tür durumlarda genelde aynı iş yerinden bir kefil ile maaş aldığınız bankadan hemen kredi alabilirsiniz.
    Ama kredi kartına da madem ret alıyorsanız vadesiz mevduat hesabı açtırın (başka bir bankada).
    Bu şekilde bir kaç ay para tutmaya ve hareket kazandırmaya çalışın. Doldur boşalt yapmaya çalışın yani.
    Bu şekilde kredi kartını da alabilecek duruma gelirsiniz.
    Benim tavsiyem bu yönde.
    bütün bankalara gittim hic biri vermedi en son vakıfbanka girdim ordada kredi cikmadi son olarak kredi karti basvurusunda bulunduk onada red cikti müşteri temsilcisi 3-4 yeri arayarak bisiyler söyledi aninda mesaj geldi ve kartiniz onaylandi diye. kredi vermediler ama 1000tl limitli kredi karti aldim sağolsun müsteri temsilcisi yardımcı oldu. demekki hersey müşteri temsilcisinde bitiyor istese veriyor hiç ummadigim yer devletin bankasi vakifbank kredi kart verirken maas musterisi oldugum finansbankin vermemesi yine çok saçma bir olay.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)