Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ürünlerim Yanlış Geldi !

Motovento
    REKLAM ALANI
    CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    İnternetten
    Yanak
    Modifiye ayna
    Modifiye bayrak
    Siparişi verdim siteyi sölemicem 230 liralık bide üstüne 20 lira kargo ücreti verdim kutuyu açtım sipariş ettiğim ayna ile gönderilen aynanın yakından uzaktan alakası yok !!!
    Bi kaç kişide aynı siteden aynı sorunu yaşamış kargoyu iade ederken para ödemionuz ama geri ürün gönderirken kargoyu ücretli gönderiyorlarmış
    Tüketici mahkemesine falan başvuracağım ne gibi yollara başvurmam lazım
    ( Dalgaya alacak yorum atmayın lütfen ciddi bi durum )
    Mondial 😍

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Geçmiş olsun kardeşim,firma ile irtibata geçebildinmi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Once firmaya ulas bence sorunu cozecektir ellerinde yoktur bu olur diye de gondermis olabilirler

Motosikleti
    Dominar 400
    Kardeşim tüketici mah. değil tutar düşük olduğu için tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Ancak öncelikle sende kötü niyetli olmadığını göstermek için firmayı ara ve telefonuna her ihtimale karşı arama kaydedici bir program yükle. verdiğin sipariş deki eksiklikleri ve yanlışlıkları karşıya anlat. hatalarını telafi etmeleri gerektiğini ve tabikide kargoyu onların üstlenmesi gerektiğinide belirt

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    siteyi neden söylemiyorsunuz?

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siteyi neden söylemiyorsunuz?
    Ne biliyim forumda bu şikayeti açanların çoğu söylememiş ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim,firma ile irtibata geçebildinmi?
    Telefonları açmıyorlar 38 inci arayışım bu arasıra direk meşgule atıyorlar anlamıyom ya onca para verdim bunlara o kadar beklion heyecanla gelmesini kargonun sonra böyle oluyo 😔😔

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim tüketici mah. değil tutar düşük olduğu için tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Ancak öncelikle sende kötü niyetli olmadığını göstermek için firmayı ara ve telefonuna her ihtimale karşı arama kaydedici bir program yükle. verdiğin sipariş deki eksiklikleri ve yanlışlıkları karşıya anlat. hatalarını telafi etmeleri gerektiğini ve tabikide kargoyu onların üstlenmesi gerektiğinide belirt
    Ufak bir ekleme yapmak istiyorum; karşı tarafa ses kaydı aldığınızı söylemeden kayıt yapmanız yasal değil, bu kayıtlar mahkemede delil olarak kabul edilmez.
    yamtareroglu bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    siteyi söylerseniz yazdığınız ve açtığınız konu başkaları için referans olur ve alırken birkezdaha düşünülür.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Ellerinde istediğiniz ürün varsa değişim için gönderecekleri kargo parasını niye size ödetiyorlar, kendi hataları değil mi? Ama yok ve para iadesi yapacaklarsa kargo sorunu yok anladığım kadarıyla. peki tüketici mahkemesine verecek sebep nedir? Tek mesele kargo parası mı?

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Demin telefonu açtılar sonunda
    Yanlış ayna yollamışsınız diyorum yok diyo yanlış değil elimizde kalmamış o modelden yolladık diyor göndereyim geri para iadesi yapın diyorum sen gönder tekrar ürün alırson bizden diyor valla ben paramı almak için er yolu denicem inat deilmi sonuna kadar gidecem tüketi hakemimi ne oraya bi gidiyim bakalım yarın faturası falan herşeyi var

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siteyi söylerseniz yazdığınız ve açtığınız konu başkaları için referans olur ve alırken birkezdaha düşünülür.
    Ger*zli Motor ismini tam yazmıyım modifiye parçası satıo ünlü bi firma

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı CriminalS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne biliyim forumda bu şikayeti açanların çoğu söylememiş ?
    hahaha güldürdün beni.

250 lira çok bir para değil, fazla sıkma canını.
    levend84 bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kaç cabbar arkadaşla birlikte gidip ''benimle dalga mı geçiyorsun dostum, paramı ver lanet olası parçacı'' demezsen çok uğraşırsın

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç cabbar arkadaşla birlikte gidip ''benimle dalga mı geçiyorsun dostum, paramı ver lanet olası parçacı'' demezsen çok uğraşırsın
    Drift çetesiyle gidip en az 10 drift.parasini alabilir.

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Offf offfffff parasını geçtim o ayna motora çok yakışırdı saten arkayı falan göstermiyo sırf süs için
    Ayna yokken ekipler kızıyor

Motosikleti
    Bisan roadstar cup
    O firmayı gayet iyi biliyorum çok çektim angel far istedim gitmişler bana kelepçeli sis farı göndermişler. Arıyorum ben bunu farın içine nasıl takacam bu sis farı diyorum ben bilmem diyor. Ürünü göndereyim para iadesi yapın diyorum bizde para iadesi yok ürünün değeri kadar başka şeyler alın diyor. İridyum buji istiyorum 3 tl lik markası belirsiz buji gönderiyor üstüne bide iddalaşıyor İridyum gönderdik diye. Sarı renk buji kablosu istiyorum kırmızı gönderiyor. Bunun tek bir sebebi var o dükkana koymuşlar çoluk çombalağı siparişleri onlar hazırlıyor. Bence bi ara konuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Ekleme yapayım ben o siteyle alışverişi kestim kafam gayet rahat isterlerse dünyanın en nadide parçalarını satsınlar yinede güvenmiyorum

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Alıntı Sniper64007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O firmayı gayet iyi biliyorum çok çektim angel far istedim gitmişler bana kelepçeli sis farı göndermişler. Arıyorum ben bunu farın içine nasıl takacam bu sis farı diyorum ben bilmem diyor. Ürünü göndereyim para iadesi yapın diyorum bizde para iadesi yok ürünün değeri kadar başka şeyler alın diyor. İridyum buji istiyorum 3 tl lik markası belirsiz buji gönderiyor üstüne bide iddalaşıyor İridyum gönderdik diye. Sarı renk buji kablosu istiyorum kırmızı gönderiyor. Bunun tek bir sebebi var o dükkana koymuşlar çoluk çombalağı siparişleri onlar hazırlıyor. Bence bi ara konuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Ekleme yapayım ben o siteyle alışverişi kestim kafam gayet rahat isterlerse dünyanın en nadide parçalarını satsınlar yinede güvenmiyorum
    Ee naptın iade mi ettin sis farını ?

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Memnuniyet ve tavsiyelerde nasıl isim yer alıyorsa, şikayetlerde de isim açıkça belirtilmeli. Ak, kara belli olsun.

Motosikleti
    Bisan roadstar cup
    Alıntı CriminalS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee naptın iade mi ettin sis farını ?
    Evet iade edip yerine başka şeyler aldım. Angel far 85 tl idi bana gelen tek sis farı tipik cree U1 gibi bişeydi tanesi en beteri 30 40 tl. Zaten angel farın yerine aldığım parçaların bir kısmı farklı çıktı ortalama 20 defa aradım hep meşgul bide beni iade ettim diye kara listeye almışlar kapıda ödeme göndermeyeceklermiş hadi eyvallah dedim geçtim

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Alıntı Sniper64007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet iade edip yerine başka şeyler aldım. Angel far 85 tl idi bana gelen tek sis farı tipik cree U1 gibi bişeydi tanesi en beteri 30 40 tl. Zaten angel farın yerine aldığım parçaların bir kısmı farklı çıktı ortalama 20 defa aradım hep meşgul bide beni iade ettim diye kara listeye almışlar kapıda ödeme göndermeyeceklermiş hadi eyvallah dedim geçtim
    Bundan sonra ordan alışveriş yaparsm varya ne berbt biyermiş ya ilk siparişimde sıkıntı çıkmadı diye 2. Siparişide ordan veriyim dedim ama yanlış etmişim

Motosikleti
    Peugeot 103
    Ge*ezli motor'dan değilde Al*m motor'dan parça al inan ki çok daha kaliteli.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)