Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

logo iptali yaptım bakın bakalım nasıl olmus.... :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    canım sıkıldı hadi dedim bir motoruma bakayım.Baktım güneş gelmiş üstüne o yazılar da palıyor biranda aklıma o KANGDA yazılarını iptal etmek geldi .... efenim malzemeleri yazıyorum....
    bombaaa gösterge aydınlatması değişti

buda ön park süper oldu süperrr

1-1 adet ekmek bıcağı ve düz ağızlı tornavida(ben kullanmadım ama )
    2-1 litre sıcak su (fazla ısıtmaya gerek yok )

evet işe başlıyoruz beni çok üzen ama sevdasından vazgeçemediğim motorum benim

nıhaaaa geber pislik markayı katlediyorum bıcağı alttan soktum ve manivela şeklince yazıyı sökmeye başlıyorum

bir an içimden acaba yanlış mı yaptım? diye bir ses geldi ama başladım artık ve marka yazısı sökülde geriye böyle bişi kaldı

artık bilekleri çalıştırma zamanı aldım elime bezi daldırdım sıcak suya birazcık elim yandı neyse başladım silmeye....
    işte sonuç

buda öteki tarafı

aklımdan şu önündeki sinyalleri söküp karartmak geçiyor siz ne dersiniz birde o ön farı söküp mercekli fara cevirmek istiyorum.....bunun için fikir bekliyorum sizden... unutmadan farın üstündekini de cıkardım çok güzel oldu bence...

son olarak paslanan egsoz borum bunu nikelaj mı kaplatayım yokhsa gidip yensini mi alayım.....
    evet babam gelmişti eve ilk iş arabayı geri geri park etmekti aldım arabayı geri park ettim açtım bagaj kapısını ve etrafı rahatsız etmiyecek şekilde muzik açtım... arabımızın plakası BuRaK BRK garaj olduğuna inandınız mı?

evet sinyalerin camlarını söktüm ve çorabı geçirip baktım nasıl duruyor diye

buda başka bir açı

bir daha baktımda cidden süper olmuş ya iyiki sökmüşüm yazıları

bu sewgi hiç bitmezz

işte sonuç

ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    150 cc olsaydı yakışırdı belki ama bunda çok havalı durcanı zannetmiyorum
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    olay hava atmak yada havalı olması değil amacım bu motoru diğerlerinden farklı kılmak birazcıkta boş vakitlerimi değerlendirmek..... bu arada sadece sizden görüş istiyorum sinyalleri karartmayı birde paslanan egsoz borum bunu ne yapmalıyım? 50 CC olunca güzel olmuyor mu SAKAL
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    abi resimler çok ii yaaa. belgesel gibi yapmışsın

helel

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Çok güzel olmuş ellerine sağlık sinyaller için siyah çorap en iyisi olur çokda hoş görünecektir ama fara bişey yapmanı tavsiye etmem ancak far ampülünle aynı watt güce sahip başka bir beyaz ampülle değiştirebilirsin daha hoş olur
    CBR 125 R

Motosikleti
    H@S@N abi tşk ederim o zaman şöyle şatafatlı beyaz olanından alayım bu arada insan motoruna emek harcadıkça sevmeye başlıyor.... sinyallar içinde öyle kadın çorabı en iyisi dediğin gibi birde egsoz sorunum war boyasam mı? nikelaj mı kaplatsam? yokhsa yenisini mi alsam?

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    onu da yazacaktım bilg. azizliğinden unuttum bak arada bi net kitleniyoda egzosun hangi kısımlarının boyası attı paslandı eğer tüpün olduğu kısımdaysa siyaha boya kendin motor parçası satan yerlerde kelepçeli korumalar var nikelajlı burda 8 ytl al onlardan bi tanede üstüne tak canavar gibi olsun bitsin yok borusu paslandı diyosan boya siyaha babalar gibi gezmene devam et keyifli sürüşler kardeşim
    CBR 125 R

Motosikleti
    evet borusu paslandı tüpünde bişi yok ayrıca tüpünün içindeki katalizör vs vs ... çıkarttım ve motorun sesi + çekişi fark etti iyiki de yaptırmışım motor önceden boğuluyordu bazende hafif şişiyordu şimdi tık yok.... gidip soba borusu boyasından alayım bari söküp boyayalım nikelaj işi zahmetli biraz da pahalı...

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı
    olay hava atmak yada havalı olması değil amacım bu motoru diğerlerinden farklı kılmak birazcıkta boş vakitlerimi değerlendirmek..... bu arada sadece sizden görüş istiyorum sinyalleri karartmayı birde paslanan egsoz borum bunu ne yapmalıyım? 50 CC olunca güzel olmuyor mu SAKAL
    Bilmem ben 150 asya gördüm ufak ufak değişiklikler var çok şehvetli durmuş o zaman motor yani 50 cc ye yapsanda o havayı verdiremessin bence, sen uğraş tabi ya eğlenceyi insan kendi kendine yaratıyo zaman geçiriyosan mutlu oluyosan ne mutlu sana
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Fotolar dizi film gibi sürükleyici ve heyecan vericiydi.Eline Sağlık

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    birade güzel olmuş bide orlara alev yapıştır bence bn yapıcamda babbam izin vermio yanlara alev al iki tara 9ytl sonra beyaz far 15 ytlye war tam beyaz sonra altına bi tane kırmızı neon 10 ytl ondan al bnde neon war çok hoş duruyor ama sakın soba boyası sürme 165dk sonra atıyo çoğu yeri bazı yerlerde çıkmıyor çok kötü birr görünüm yaraatıyor eğer dediklerimi yaparsan tek senin kanga pislik harika bişey olur

Motosikleti
    ariulu tavsiyelerin için tşk ederim ben motor olsun araba olsun sade kullanmayı severim fazla sticker bizi bozar ha ufak tefek bişiler yapacam şuan sinyallerimi söktüm onlarla uğraşıyorum arka stopl lambamı da ledliye cevircem yaklaşık elimde 20-30 tane led war......

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    birade güzel olmuş bide orlara alev yapıştır bence bn yapıcamda babbam izin vermio yanlara alev al iki tara 9ytl sonra beyaz far 15 ytlye war tam beyaz sonra altına bi tane kırmızı neon 10 ytl ondan al bnde neon war çok hoş duruyor ama sakın soba boyası sürme 165dk sonra atıyo çoğu yeri bazı yerlerde çıkmıyor çok kötü birr görünüm yaraatıyor eğer dediklerimi yaparsan tek senin kanga pislik harika bişey olur

dostum öncelikle fotorafların daha doğrusu çekimlerin harika . yanlız sen bu motora ne yaparsan yap sonuçta 50cc. ama seni mutlu ediyorsa seve seve yap tabi. bence hiç uğraşma össden sonra cbf250 alıcam demişsin. sen ona uğraş.
    bide motorun olduğu balkonu beğendim hakikatten. neresi orası izmir demi.

ha buarada lastiklere beyaz yanak takarsan harika olur dostum oda 10ytl.

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    kardes sen motoru balkondamı kullanıosun

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Bilmem ben 150 asya gördüm ufak ufak değişiklikler var çok şehvetli durmuş o zaman motor yani 50 cc ye yapsanda o havayı verdiremessin bence, sen uğraş tabi ya eğlenceyi insan kendi kendine yaratıyo zaman geçiriyosan mutlu oluyosan ne mutlu sana
    motorun kaç cc olduğu önemli değildir. önemli olan motoruna değer vermektir. motor 50cc diye hiç bişey yapamasınmıı soruyorum sana
    ben önceden bir bisikletim vardı ama pahalı bişey büyük felanda değildi ama ben onu öyle güzel süsledimki herkes hayran kalıyodu.
    SAKAL sen al bitane JAPON motosiklet al hiç bişey yapmadan bin

bur-k@
    böyle şeyler güzel her ne olursa olsun malına kıymet veriyosun tebrik ediyorum seni.
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bence güzel bir çalışma olmuş, eline sağlık...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    balkon mu orası garaj garaj ya helal olsun balkona benzettiniz ya hiç güle ceğim yoktu

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Arkadaşlar burda bana yükleniyonuz ama ayıp ediyonuz ben sade fikrimi söyledim, polemik çıkartmak mı amacın kozmiktohum

Motosikleti
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    kardes sen motoru balkondamı kullanıosun
    çatıda kullanıyorum hojam garaj orası ya balkon değil

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler