Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

logo iptali yaptım bakın bakalım nasıl olmus.... :)

Motovento
    REKLAM ALANI

ya sakala bu kadar yüklenmenize gerek yoktu arkadaşlar. o da haklı sayılır kendi görüşünü sölemiş. yani kendinin 50cc motoru olsa yapmazmış onu demiş hepsi bu.

bi de orası nası garaj burak kardeş. daha çok balkona benziyo . ama yeri güzelmiş hakkaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    yaw fotomakinam şarjda bitsin çekeyim size garajı yolu vs vs ......
    sinyaller bitmek üzere az sonra resimler gelecek.....
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

hadi bekliyoruz fotoları. çok merak ettim şimdi bak.

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    SAKAL
    Ben bi günden bi güne ucuz ve cc'si düşük motorlar için iyi bişey sölediğini görmedim kiiiiii
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar burda bana yükleniyonuz ama ayıp ediyonuz ben sade fikrimi söyledim, polemik çıkartmak mı amacın kozmiktohum
    kimsenin sana yüklendiği yogg ama yapıLan ve söylenEn birseyden memnun ol be SAKAL.. herkes kendi çapında biseyler yapıyooo motorun 55 cc - 100 cc 1000 CC olması yadaa orjinal veyaa çin malı olmasının ne zararı olurr.HERKESİN BAKIRI KENDİNE ALTINN.....
    ben, ceytin ve ZEYTİN dağ bayır tepe gezer dolaşırız hiç sıkılmadan:D

burak daha şarj olmadımı bu makina. işte kalem pille çalışmamasının dezavantajı. kalem pille çalışsa şarjlı pil alır yedeklerdin
    her neyse
    hadi fotoları koyda garajamı benziyo balkonamı herkez anlasın.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    güzel iş çıkartmışın. bazı motorların markalarını boyanın içine yapıştırmış gibi basıyolar. onu nasıl çıkarcaz. mesela bi arkadaş çelik motordan almış onunki öyle
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    valla bende balkon zannettim ne yalan söliiim arkadaki bölüm zeminden yüksek olduğu için birde parmaklıklar var ondan heralde adam garaj diyosa öledir canım
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Motosikleti
    resimler geldi millet ilk sayfada hepsi tam balkon-garaj muhabetti bitsin artık
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyidir iyidir Burak,eline sağlık...Şu sinyalleride siyah kadın çorabıyla yap da görelim Daha şarj olmadı mı makinan

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    adama neler yaptırdınız yaw valla bravo dostum güzel güzel bakma sen onlara
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Basit bir 'logo iptali' olayını bile bu şekilde fotoğraflayıp anlatman çok güzel. Motosikletin kaç cc olursa olsun bildiğim tek şey onu gerçekten sevdiğin. Eğer bu samimyetle yazacaksan; aynaları ayarlama operasyonu, yağ değiştirme girişimi gibi şeyleri de paylaş bizimle.
    Not: Çok samimiyim.

Motosikleti
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Basit bir 'logo iptali' olayını bile bu şekilde fotoğraflayıp anlatman çok güzel. Motosikletin kaç cc olursa olsun bildiğim tek şey onu gerçekten sevdiğin. Eğer bu samimyetle yazacaksan; aynaları ayarlama operasyonu, yağ değiştirme girişimi gibi şeyleri de paylaş bizimle.
    Not: Çok samimiyim.
    yağı yeni değişti elimden geldiğince belgesel niteliğinde yapacam hepsini
    burdaki samimiyet olmasa ben zaten bunları hazırlayıp sizlerle paylaşmazdım

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu kadın çorapları daha çok erkeklerin işine yarıyor. Bende akvaryum filtresinde kullanıyorum.

Uğraşı güzel motorun daha güzel olmuş.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    kardes sen motoru balkondamı kullanıosun
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    motorum satılıktır unutmadan yazayım daha 300 kmde garantiden piston gömlek sekman vs vs .. değişti tam listeyi hatırlamıyorum ama baya bir parça değiştirdim fiyatı 750 ytl

parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    burak'cım ellrine sağlık ;fikrin güzel aynı oranda yaptıkların da... Aacaba çoraplar transparan olsa daha mı s.xy gözükür dene bakalım. tekerlere de jartiyer kayış yerine de strip-t..... Değişimden yana değil miydin;abin olarak bir fikir vereyim dedim

valla helal olsun. harika yaptın motoru ya. eline sağlık.

Motosikleti
    abi tşk ederim tatil bitti galiba evdesin ..... evet bunları da yapayım bir ara bu o zaman hayat kadını şey pardon hayat motoru olur

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    burak guzel yapmısın motorunu helal sana senın ıcın sımdı onu yapmak cok zevklıdır anlıyorum bısey yapacaksan en ıyı kendın yaptıgın ıcıne sıner... bravo sna ayrıca fotograflaırnı paylastıgın ıcın tesekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler