Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Virajlar ( Peşimden Atlıların Koşmayacağı Türden )

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Bugün Tekirdağ Uçmakdere'ye gidecektim fakat bir arkadaş daha yeni motor aldı ve sürmek istedi beraber grup sürüşü yapalım dedi 2kişi. Sonuç Silivri'den Marmara Ereğlisi'ne gelene kadar hayattan soğudum ve sağolsun ben yokken o kadar şöyle sürüyorum, böyle sürüyorum die övünen adamın meğerse hiç sürmediği ortaya çıktı. En son çare severek aldığı motora bok atmak oldu ve yetmediğini söyledi. Kuba Superlight 200 motor. 14-15hp ve bence normal düz yolda yeterli bir motor.

Neyse;

Şimdi yarın da (yani pazar günü) hava sıcak ve yağışsız görünüyor. Tek başıma gidebileceğim. Mümkünse arkamdan deli gibi yardıranların olmadığı bir rota arıyorum. Hem lastiklerimin rodajını yapmak için hemde tek başıma intercom'da çalan müziğimin eşliğinde turlamak istiyorum. Önerebileceğiniz neresi var??

Uçmakdere'ye baktımda herifler yardıra yardıra gidiyorlar. Arkamdan korna çalan tiplere yol vereceğim die dikkatimi yol yerine dikiz aynalarıma vermek istemiyorum.

Önerilerinize açığım ve bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bahçeköy, Kemerburgaz tarafları da güzel virajların olduğu, trafiğin de sabah saatleri az olduğu yerler. Yollar kuruysa çok keyifli oluyor.

Motosikleti
    MT-07
    Oradan 1-2 kez araba ile geçmiştim ama yarın hava güzel olacak die mangalcılar doluşurlar oraya. Hareket ettirmezler kanımca :(

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bak orasını hiç düşünmemiştim. Aslında İznik'i ben çok beğenmiştim, bir Uçmakdere değil ama oranın da güzel virajları var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Güzergah rotanı 2. arkadaşın belirttiği gibi zamparak diye çoluk çocuk top olan yerde seçme bence zira Şİle yolları güzeldir yazın mangalcılar terör estiriyor son bahar gibi güzel veya ilk bahar

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzergah rotanı 2. arkadaşın belirttiği gibi zamparak diye çoluk çocuk top olan yerde seçme bence zira Şİle yolları güzeldir yazın mangalcılar terör estiriyor son bahar gibi güzel veya ilk bahar
    Şile yolu çok güzel de hafriyat kamyonları sıkıntı orada da, kasap gibi kullanıyorlar.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Aman hacı,tecrubesiz,trafigi okumayi bilmeyen adamla,helaya bile gitme..tek başina takil daha hayırlı.

Kandira,kefken,kerpe güzergahi ters olurmu??

Motosikleti
    MT-07
    Walla buradan güzergahları alıp. Googlemaps açıp Beylikdüzü’ne yakınlığa göre bakacağım ama burası galiba her yere uzak

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Dostum Çatalcadan Subaşı,Kestanelik,Ormanlı,Karacaköy gibi bi güzargâh takip ederek güzel bir gezi yapabilirsin.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Aklımda bulunsun bu seçenek. Bana baya bir yakın. Bu aralar çatalca taraflarında baya bir hummalı yol yapım çalışması var ama araba ile geçerken denk geliyordum. Yaza doğru bir bakayım baya güzel serin bir rota olur.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Beylikdüzü'ne göre yine en iyi rota Uçmakdere gibi görünüyor.

@Angrypower Bende beylikdüzündeyim hacı Bendede pulsar ns 200 var. Yolda felan görürsem selam veririm.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Ben sabah 7:00'da gider akşam 18:00'da gelirim. Pek turlamıyorum Beylikdüzü'nde. İşte hafta sonu falan çıkarsam da Beylikdüzü'nde durmyorum

Lakin aklımdasın şimdiden Aleykum Selam
    SlimeDont bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Uçmakdere’ye gidenler aman dikkat!!!
    Virajın en güzel yerinde manda bokuna denk gelebilirsiniz.

Motosikleti
    MT-07
    İşin aslı virajlardan geçerken bir tane MT-09'un tekere kalkıp kafama inmesinden tırsıyorum sadece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Neyse yarın gene gazlanıp yola çıkarım. Bu sefer acemi çaylak adam yanıma almadan direk kafam rahat giderim. Silivri'den Marmara Ereğlisine 30dk da mı ne gittim. Yol hiç bitmeyecek sandım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben geçen hafta Çanakkale dönüşü o yolu kullandım. Ne kadar kırmızı ışık varsa denk geldim.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bugün uçmakdereye gittim, yarın gitmeyi düşünüorsanız güneyden kuvvetli rüzgar ve yağış bekleniyor bilginiz olsun.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hava durumu raporu ile tüm hevesim kaçtı. Neyse artık başka güneşli baharlara diyelim Denizden ağzımın ortasına rüzgar yemek için 150km yol gidilmez :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)