Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

R25 Almalımıyım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar mt25 duke 250 ve r25 arasındayım malum r25 abs 26.200 bu parayı verirsem ilerde gene zarar etmeden 1-2 sene kullanıp cc yükseltebilirim diye düşünüyorum ilk motorum olacak sizce ne yapmalıyım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İlk motor için sence de biraz riskli seçimler değil mi?

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    İlk motorun olucaksa zarar etmeden satmayı aklından çıkar bence o motor düşücek illaki allah kaza vermesinde bence hayatta kalmaya çalış boşver parayı

Motosikleti
    MT-07
    Almalısın. Bir musibet bin nasihattan iyidir. Koruma takozlarını da al. Belki motoru koruyabiliriz senden

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı esekherif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mt25 duke 250 ve r25 arasındayım malum r25 abs 26.200 bu parayı verirsem ilerde gene zarar etmeden 1-2 sene kullanıp cc yükseltebilirim diye düşünüyorum ilk motorum olacak sizce ne yapmalıyım ?
    Al kardeşim,Eşeğe biner gibi değilde sakin ve zorlamadan kullan,hee unutma fazla sakin kullanmakta motoru sağır yapabilir,ondan sonra top speed'te neden 191km/h geçmiyor diye üzülme...

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    azad sen misin ? ısyerın de durmadan esekherıf dedıgm ıcın mı bu kullanıcı adını aldın konuya gelırsek duke al duke

Motosikleti
    MT-07
    Yanlış anlaşılmasın ama ben Duke'ye karşıyım. Duke nazik yolların canavarı. Pulsar al vur kırbacı gitsin.

Peh peh peh

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nick ile konu uyumu olsun diyorsan al gitsin.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    İlk motosiklet olduğu için seçim zor biraz çünkü r25 mt25 devamlı basma isteği uyandırıyor yüksek süratlere kolaylıkla çıkıyor ama devir yükseldikçe hayvanlaşıyor. Dukelerde o kadar süratlere rahat ulaşamıyor fakat gaz tepkisi hep agresif tekere gelecekmiş gibi hep makina ben ikisinide kullandığım için sanırım abs li r25 i seçerdim duke 250 ile arasında 2bin tl fark var sanırım bence değer ama ktm lerde çok zevkli makina

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Daha önce trafik tecrübem varsa otomobil kullandıysan soğuk kanlı isen sabırlı isen
    R25 al gitsin
    2019 da 30 bini geçecek fiyatı

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nick ile konu uyumu olsun diyorsan al gitsin.
    Bi bitmediniz

sıfır alma ikinci el al çok daha uyguna alırsın. 2016 3 5 bin kmde bi mt25 veya duke bul al gitsin. racing seviyosan r25 de olur tabii.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır alma ikinci el al çok daha uyguna alırsın. 2016 3 5 bin kmde bi mt25 veya duke bul al gitsin. racing seviyosan r25 de olur tabii.
    Abs'ler 2. ele düşmedi daha

arkadaşlar r25i absli oldugu icin alıyorum ikinci el tavsiye etmeyin vede koruma takozladk alıcam tapa gaz gitmixem zaten bi sorun olmaz

zarar etmeden satma diye bir şey olmaz R25 ilk geldiğinde digerlerine göre fiyatı avantajlıydıda zarar etmeden satıldı birde sıfırı sürekli artı;
    Ne dolar ?
    Ne diger motorlar?
    Ne vergi ?
    13 500 lasman fiyatından /24
    %78 artış gösterdi .

Şimdi alanlar malesef zarar edecektir.

Üzerinde ki lastikler ıslakda sabun gibi kayıyor yazın ise kuruda sorun çıkarmaz fena lastik degil.
    Abs oldugu içinde lastikler daha idare eder.

İlk motor için alınabilir ama 1/2 ufak düşmeyi düşürmeyi de göz önüne al.
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten yüksek sürate çıktığınızda motorun üstünde durabilmek tecrübe istiyor.İlk motoru olan birinin motorun üzerinde 150 km hayal edemiyorum.Bu arkadaş 190 km hıza ulaşmayı denicek.Birileri sağından solunca hadi hadi bu kaç yapıyor yolda boş denemekten ne çıkar 5-10 sn sadece.

Bence sen önce git 50cc scooter al.Nefes almak güzel.

şehir içinde 250 lik altı tehlikeli yavaş kalıyor kimse tavsiyr etmiyor vede alıp 1 ay sonra satmak istemektense alıp yavaş yavaş öğrenmek daha mantıklı

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şehir içinde 250 lik altı tehlikeli yavaş kalıyor kimse tavsiyr etmiyor vede alıp 1 ay sonra satmak istemektense alıp yavaş yavaş öğrenmek daha mantıklı
    Ben irademe hakim olabilirim dersen al tabiki.R25 güzel motor.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Şehir içinde yavaş kalmaz 150lik şehirler arası otoyolda yavaş kalıyor he gidiliyor yine istanbuldan kocaeliye gidip geldim sorunsuz lakin 100 ile gidiyorum kamyonun biri dibime girip kornaya asıldı kaçamadım korktumda çok yakındı şerit değişip yavaşladım direk geçsin diye illa 250 lik alıcaksan bari 2. El al ilerde değişirsin yine

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten yüksek sürate çıktığınızda motorun üstünde durabilmek tecrübe istiyor.İlk motoru olan birinin motorun üzerinde 150 km hayal edemiyorum.Bu arkadaş 190 km hıza ulaşmayı denicek.Birileri sağından solunca hadi hadi bu kaç yapıyor yolda boş denemekten ne çıkar 5-10 sn sadece.

Bence sen önce git 50cc scooter al.Nefes almak güzel.
    Yok yok 50 CC ne ya saçmalamayın bisiklette başlasın.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Dostum git ikinci el bi motosiklet al alış 1 lira altına ver hemen satar istediğin motora geçersin.

Elin ayağın alışsın azıcık, düşersen dandik bi motorla düş. Koruma takozu dediğin anca olduğu yerde yana yatırırsan sana fayda sağlar yoksa motorun yine hasar görecek.

Bende R125 var, sol granajında 10cm'lik bi sticker aldım yamaha'dan sadece 80 tlcik. sen düşün gerisini.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)