Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

- - - Piaggio kullanıcıları gezi organizasyon & paylaşım sayfası - - -

Motovento
    REKLAM ALANI
    emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam maxi scooterlar hadi neyse ama scooter ile uzun yol tavsiye etmem. Scooter dediğimiz şey, şehir içinde bir oraya bir buraya hızlıca gitmek için vardır. Pratiktir, kıvraktır, ekonomiktir.

Eğer uzun yol planlıyorsanız 250 cc veya üzerinde bir şeyler tavsiye ederim.
    kesinlikle katılıyorum ama 150 vespa ile dünyayı gezenler ile de tanıştım :]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum ama 150 vespa ile dünyayı gezenler ile de tanıştım :]
    İlla ki gezilir hocam. İmkansız değil ama mantıklıda değil. Ayrıca (şahsi görüşüm)tehlikeli buluyorum. Düşük cc, şehirler arası yolda baya sıkıntılı olabiliyor.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Marka model tarafında olsa daha kalıcı olur, sohbet kısmında arka sayfalara çok kısa zamanda gider.

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam maxi scooterlar hadi neyse ama scooter ile uzun yol tavsiye etmem. Scooter dediğimiz şey, şehir içinde bir oraya bir buraya hızlıca gitmek için vardır. Pratiktir, kıvraktır, ekonomiktir.

Eğer uzun yol planlıyorsanız 250 cc veya üzerinde bir şeyler tavsiye ederim.
    Hocam uzun yol derken maksimum 250 km
    muğla izmir arası en uzun yolum olacak
    onun dışında muğla civar ilçeler 80-90 km olacak şekilde dura dura
    gerekirse 60 70 km’de bir dinlenerek
    O zaman sorumu şöyle değiştireyim
    medley 150 scooterlar arasında konforlu ve yol tutuşu iyi olarak değerlendirilir mi?
    pcx almayı düşünüyorum ama abs olmaması düşündğrüyor.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı emre_239 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam uzun yol derken maksimum 250 km
    muğla izmir arası en uzun yolum olacak
    onun dışında muğla civar ilçeler 80-90 km olacak şekilde dura dura
    gerekirse 60 70 km’de bir dinlenerek
    O zaman sorumu şöyle değiştireyim
    medley 150 scooterlar arasında konforlu ve yol tutuşu iyi olarak değerlendirilir mi?
    pcx almayı düşünüyorum ama abs olmaması düşündğrüyor.
    Medley150 ben de düşünmüştüm ama bu euro fiyatları yüzünden değiştirmekten vazgeçtim. Konforu 250 likler kadar iyi değildir. Bence en kötü yanı ayak uzatma yerinin olmaması. Uzun yolda insan biraz uzatmak istiyor açıkçası dizler hep doksan derece sürüş çok rahat değil bana göre. Bundan önce sym symphony kullandım ordan biliyorum. PCX ve NMAXta ayak uzatma yeri var. Bence NMAX155 daha iyi bir seçenek.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Medley 150 genel olarak şehir içi ulaşımı için düşünülebilir arada otoyolda yapabilir ama 250km için ben olsam düşünmezdim. Bu mesafeleri 125cc-150cc motorlar ile gidebilirsiniz ama o mu sizi taşır siz mi onu sırtınızda taşıyormuş gibi gidersiniz bilinmez. 110km gerçek gps ölçümü sürati olan onu da ıkına ıkına yapan bir cihazla uzun yola çıkılmaz arkadaşlar ya da söylemi yumuşatalım çıkılmamalı.

Bundan 10 sene önce biraz fazla rüzgarlı bir havada Mondial 125 zn ile 150km yol yapmıştım o seyahat bana Sanki hiç bitmeyecek gibi gelmişti.Rüzgar öyle bir esiyordu ki resmen ivmemi kesiyor ayrıca dengemi de çok bozuyordu. Motor 100kg olduğu için jant ölçüsü de 10" olduğu için alenen bir eziyetti. Medley çok iyi bir motor mondial ile mukayese tabiki çok yanlış olur ama yine de bence o bir şehir içi makinesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Bu arada bu pazar günü hava nefis ve küçük bir gezi yapalım piaggiocular ile dedik ama katılım çok az şu ana kadar öyle yani.. Yine de yapacağız Rumeli kavağına doğru çıkalım dedik ama sonra rotayı Bahçeköy üzerinden Kilyos olarak belirledik hem güzel havada motor kullanalım hem de Kilyos'ta güzel bir yemek yiyelim dedik. Katılmak isteyenleri bekleriz.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Medley 150 genel olarak şehir içi ulaşımı için düşünülebilir arada otoyolda yapabilir ama 250km için ben olsam düşünmezdim. Bu mesafeleri 125cc-150cc motorlar ile gidebilirsiniz ama o mu sizi taşır siz mi onu sırtınızda taşıyormuş gibi gidersiniz bilinmez. 110km gerçek gps ölçümü sürati olan onu da ıkına ıkına yapan bir cihazla uzun yola çıkılmaz arkadaşlar ya da söylemi yumuşatalım çıkılmamalı.

Bundan 10 sene önce biraz fazla rüzgarlı bir havada Mondial 125 zn ile 150km yol yapmıştım o seyahat bana Sanki hiç bitmeyecek gibi gelmişti.Rüzgar öyle bir esiyordu ki resmen ivmemi kesiyor ayrıca dengemi de çok bozuyordu. Motor 100kg olduğu için jant ölçüsü de 10" olduğu için alenen bir eziyetti. Medley çok iyi bir motor mondial ile mukayese tabiki çok yanlış olur ama yine de bence o bir şehir içi makinesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Bu arada bu pazar günü hava nefis ve küçük bir gezi yapalım piaggiocular ile dedik ama katılım çok az şu ana kadar öyle yani.. Yine de yapacağız Rumeli kavağına doğru çıkalım dedik ama sonra rotayı Bahçeköy üzerinden Kilyos olarak belirledik hem güzel havada motor kullanalım hem de Kilyos'ta güzel bir yemek yiyelim dedik. Katılmak isteyenleri bekleriz.
    Cumartesi Kemerburgaz tarafına yakın işim var. O gün olsaydı denk getirir Rumeli kavağına gelirdim. Ama hem Pazar hem Kilyos bana uymuyor (Kartal'dayım). İnşallah bir dahaki sefere.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

Pazar günü hava sağanak yağış gösteriyor bilginize.

X8 200

Piaggio x8 200 orjinal 42 binde 2005 nodel tüm aksamlari calisiyor elde olmayan sebeblerden satiyorum. Usta yuzu gormeyeceğiniz ömürlük motor. Fiyat 32.000

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler