Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

SJ4000 Aksiyon kamerası / MİKROFON JACK GİRİŞİ YAPILMASI.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Merhabalar bayadır bu aksıyon kamera ısını arastırdım hatta burda AKSİYON KAMERASI PAYLASIM baslıgı var ama bu konu orada kaybolucagı için buraya yenı konu acıyorum.

Bildiğiniz üzere SJ4000 de Go Pro gibi mic jack girişi yok.Ama biraz araştırdım ve bi kaç kişi (hatta yabancı forumları okuduğumda birçok kişi) SJ4000 e alternatif mic girişi yapmışlar.Acaba bu işlemi kimler yapabilir ?

http://www.youtube.com/watch?v=N9MPZD5s30I

Buda kameraya monte edilen 3,5 mm jack yuvası,

http://www.ebay.it/itm/281265058797?redirect=mobile

Buradada bu işlemi gerçekleştirdikten sonra kaskın içine mic sistemiyle Go Pro gibi kullanılması

http://www.youtube.com/watch?v=8Hw9Af3fr8Q#t=638

Bu işlemi hangi kişiler yapabilir acaba ? E-bay dan istendiğinde 150 lira gibi bir fiyata gelen bu kamera bü sekilde motovlog yapmak için kullanılabılır bence.

Teşekkürkler.
    telike ve ..Carmentality.. bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    buraya bir rezerve alalım eve gittiğimde inceleyeceğim
    serkanabbas bunu beğendi.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Bir ara bunu yapmaya yeltenmiştim. Ama kamera elimde kalır diye korktum ve bu işe hiç bulaşmadım.
    serkanabbas bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Ya aslında bu iş ile ilgilenen birini bulduktan sonra çok kolay bir işlem gibi duruyo,ama işte bu işle kim ilgilenir tam olarak onu bulamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Yokmu ilgilenen bu konuyla ?

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    elektronikten anlıyorsan bozarsam yenisini alırım diyorsan video çok açık ve işlem çok kolay. ya da bir elektronikçiye gidip beraber yapabilirsiniz.

takip edelim

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Alıntı HamzaGcr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takip edelim
    [IMG][/IMG]

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    su geçirmez kasaya koyduktan sonra mikrofonu nasıl dışarı çıkaracak onu anlamadım???

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su geçirmez kasaya koyduktan sonra mikrofonu nasıl dışarı çıkaracak onu anlamadım???
    o kasayı da delecek
    MotorKafa bunu beğendi.

yaa orjden jack girişli kamera yokmu

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    usb den takılan mikrofonlar var. şunun gibi,

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Yada 2 dolara usb den 3.5 mm jacka donusturuculer var.

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25

ÇÖZÜM!! USTA BULUNDU

Arkadaşlar Merhaba.Çözüm bulundu!!!
    Konu açılalı baya olmuş ama ben yeni yapmaya karar verdim ve piyasayı yokladım tabiki hiç bi usta yanaşmöadı pek. Sonra benim eskiden tanıdık bi ustaya gittim.dedim kanka gel oturup yapak benim hatrım için okey dedi.oturduk yaptık delmesinden jackına lehimine kadar hepsini kendi yaptı.isterseniz foto/video/o kamera ile yapılmış ses denemeside ekleyebilirim. yakın zamanda youtube kanalımı da açıp bu kamera ile video çekmeye başlayacağım zaten.Ustaya gelirsek he buarada sizleri de unutmadım çünkü bende aramıştım usta ilk başşta belki yapan vardır diye. Dedim aga böle böyle yapan usta yok ve biz motorcular bunu istiyoz eğer yaparsan ve uygun bi fiyat söylersen yazıyım adresini gelsinler yap.Tamam yaparım dedi gülümseyerek buarada yaşı genç ve arkadaş canlısı zaten.Fiyatıda uygun aldığımı düşünüyorum 30 tlye mikrafon hariç hepsini yapacak.bu fiyatı verme sebebi gelen müşterinin çok olacağını düşündüğümü söyledim. o ustanında emek hakkını düşünürsek bence çok iyi fiyat.isteyen bana mesaj atar tel no'sunuda veririm burdan direk vermeme nedenım gecelerı rahatsız edilmesin diye. ADRES!!! Yazıcıoğlu iş hanı bilmeyen yoktur heralde.
    Açık adres: Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sok. No:41, 34710 Kadıköy/İstanbul -- Deniz Elektonik (bodrum kat) Bartu Usta. Giderseniz benden bi selam söyleyin :D merak ettikleriniz olursa yorum atın cevaplarım. Buarada mikrafonuda bi üst kattan yaka mikrafonu 5 10 tlye bulabilirsiniz bende ordan aldım. Tekeriniz düz bassın
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA SPACY, BENELLİ TNT 25,Honda PCX 125
    Alıntı RiddeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba.Çözüm bulundu!!!
    Konu açılalı baya olmuş ama ben yeni yapmaya karar verdim ve piyasayı yokladım tabiki hiç bi usta yanaşmöadı pek. Sonra benim eskiden tanıdık bi ustaya gittim.dedim kanka gel oturup yapak benim hatrım için okey dedi.oturduk yaptık delmesinden jackına lehimine kadar hepsini kendi yaptı.isterseniz foto/video/o kamera ile yapılmış ses denemeside ekleyebilirim. yakın zamanda youtube kanalımı da açıp bu kamera ile video çekmeye başlayacağım zaten.Ustaya gelirsek he buarada sizleri de unutmadım çünkü bende aramıştım usta ilk başşta belki yapan vardır diye. Dedim aga böle böyle yapan usta yok ve biz motorcular bunu istiyoz eğer yaparsan ve uygun bi fiyat söylersen yazıyım adresini gelsinler yap.Tamam yaparım dedi gülümseyerek buarada yaşı genç ve arkadaş canlısı zaten.Fiyatıda uygun aldığımı düşünüyorum 30 tlye mikrafon hariç hepsini yapacak.bu fiyatı verme sebebi gelen müşterinin çok olacağını düşündüğümü söyledim. o ustanında emek hakkını düşünürsek bence çok iyi fiyat.isteyen bana mesaj atar tel no'sunuda veririm burdan direk vermeme nedenım gecelerı rahatsız edilmesin diye. ADRES!!! Yazıcıoğlu iş hanı bilmeyen yoktur heralde.
    Açık adres: Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sok. No:41, 34710 Kadıköy/İstanbul -- Deniz Elektonik (bodrum kat) Bartu Usta. Giderseniz benden bi selam söyleyin :D merak ettikleriniz olursa yorum atın cevaplarım. Buarada mikrafonuda bi üst kattan yaka mikrafonu 5 10 tlye bulabilirsiniz bende ordan aldım. Tekeriniz düz bassın
    merhaba.acaba bu ustamız hala kameraya harici mikrofon takıyor mudur? Saygılar

serhanex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR '11
    Alıntı ScooterMan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, az önce görüştüm, evet takıyor.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Madem hortlamış artık, biz de bir yorumla güncelleyelim.
    Sj6 legend'a bakın.

hiç vlog falan yapmasamda ses kask içinde daha iyi rüzgarsız net gelir videoya diye bende düşünüyorum

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı ScooterMan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam merhaba cevabı verilmiş gerçi ama ek olarak düzeltme yapmış olayım. Ben burda pek aktif olmasam da Khan Almasov youtube kanalımdan ve instadan bana ulaşanlara yardımcı oldum tel vs verdim ve yönlendirme yaptım. Bartu bi kaç tane yapmış benden sonra da bi tek enes diye bi arkadaşın dış hausing kabı fazla delinmişti onun dışında pek sıkıntı yaşanmadı hala tavsiye ediyorum. benim herangi bir kar amacım yok sadece yapmak isteyenlere yardımcı olmak maksadıyla yönlendirme yapıyorum. ayrıca sj4000 mikrafon takılmış halini ve kalitisini görmek için youtube kanalımı ziyaret edip videolardan bakabilirsiniz. Youtube : Khan Almasov saplıcakla kalın

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam merhaba cevabı verilmiş gerçi ama ek olarak düzeltme yapmış olayım. Ben burda pek aktif olmasam da Khan Almasov youtube kanalımdan ve instadan bana ulaşanlara yardımcı oldum tel vs verdim ve yönlendirme yaptım. Bartu bi kaç tane yapmış benden sonra da bi tek enes diye bi arkadaşın dış hausing kabı fazla delinmişti onun dışında pek sıkıntı yaşanmadı hala tavsiye ediyorum. benim herangi bir kar amacım yok sadece yapmak isteyenlere yardımcı olmak maksadıyla yönlendirme yapıyorum. ayrıca sj4000 mikrafon takılmış halini ve kalitisini görmek için youtube kanalımı ziyaret edip videolardan bakabilirsiniz. Youtube : Khan Almasov saplıcakla kalın
    Ben de yaptırtabilirim usta halen yapıyor ise. SD kart yuvasında da bi temassızlık var, yay kartı tutmuyor. Bu konuda da yardımcı olabilirse güzle olur.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Hausing’i de onlar mı deliyor ?
    Su alma sorunu varmı yağmurda ne de olsa kameranın yanında ve hausing de delik oluyor (ne önlemler alabiliriz su girmesin diye) ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)