Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Caberg drift kapalı kask...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax 250 abs
    arkadaşlar merhaba,

Yamaha xmax 250 motora sahibim, caberg drift kapalı kask almak istiyorum. Bu kaskı kullanan var mıdır? memnun mudur? bu kask xmax 250 motor için uygun mudur? Ayrıca caberg web sayfasında turkiye temsilcisi tumoparsan diye bir firma görünüyor, ama web sayfası çalışmıyor. Caberg markasını satan başka büyük bir firma var mıdır?

Not: Kaskı önce bir denenmem gerekiyor, bu yüzden internetten direkt sipariş veremiyorum.

yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Eski tumoparsan yeni motoplus aynı yer aynı kişiler. Motoplus üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Fakat bu kaskı pek tavsiye etmiyorum. Yedek parçasında çok sıkıntı yaşamıştım.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Hasanpaşa Motoplus'ta denemiştim. Kask hafif ve rahat. Ama internetteki incelemelerinde gürültülü olduğu söylendiği için vazgeçmiştim.
    otchill bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasanpaşa Motoplus'ta denemiştim. Kask hafif ve rahat. Ama internetteki incelemelerinde gürültülü olduğu söylendiği için vazgeçmiştim.
    https://ozentvv.blogspot.com.tr/2018...gar-alyor.html gürültüsüz kask olduğunu düşünmüyorum
    otchill bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    yorumlarınız için teşekkürler, ancak XL beden kapalı kask almak istiyorum ve selealtı bagajına sığması lazım, MT Matrix, Nolan N87 ve shoei Qwest beğenmiştim ancak selealtı bagajına sığmadı. Caberg drift model kaskı önerdiler, XXL bedeni dahi selealtına sığıyormuş. Ancak şimdide kask ile ilgili yorumlar iyi değil...

Bu gidişle bir kask alamayacağım sanırım....

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı otchill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlarınız için teşekkürler, ancak XL beden kapalı kask almak istiyorum ve selealtı bagajına sığması lazım, MT Matrix, Nolan N87 ve shoei Qwest beğenmiştim ancak selealtı bagajına sığmadı. Caberg drift model kaskı önerdiler, XXL bedeni dahi selealtına sığıyormuş. Ancak şimdide kask ile ilgili yorumlar iyi değil...

Bu gidişle bir kask alamayacağım sanırım....
    Bu kaskları XMAX250 sele altına nasıl sığdıramadın öküz kadar bagaj var. Nmax dahi 1 adet full face kask alır. L-XL-XXL zaten aynı ebattadır çoğu kaskta. Bunlar sığmıyorsa Caberg hiç sığmaz çene altı daha büyük Caberglerin

Motosikleti
    xmax 250 abs
    uğraştım ama sığmadı, N87 seleyi zorlayarak oluyor, ancak zorlamayı ben istemedim, Qwest hiç olmadı.

ne alacağız peki şimdi?? iyice kafam çorba oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)