Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Admin,Moderatör ve site akışı sağlayan editörler için öneri hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitede sorun yok sen yaşlanıyorsun ve huysuz bir ihtiyara dönüşüyorsun.

cıvıl cıvıl çocuk seslerini kafan kaldırmıyor artık.

bunak seni
    Arada bir altına yapanlarda oluyor,cıvıl cıvıl o sesler zamanla kaka kokusuna yerini bırakıyor,sayı çoğalırsa sana paslarım bebeleri

Edit;

Kimseye bilgi ve fayda sağlamadan forumda takılan,ve işi düştüğünde konu açıp birde üzerine ''Ulen kimse yardımcı olmuyor'' diye tatava yapan tipleri unutmayalım.

(kendi halinde takılan üyelere lafım yok)
    Kızıl pars bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Şahsen şikayetim yok. Evet, ben de rahatsız oluyorum. Ancak trolleri kontrol etmek elimizde. Cevap yazmayalım, açtıkları başlıklar kaybolup gitsin, dadanacak başka yer bulsunlar. Çözüm basit. İşlemiyor, çünkü sorunun bir parçası da biziz.
    jackonbir bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Beğenmeme tuşu olsa nasıl olur?
    Yani konuyu ya da bir entryi beğenmediğimizi nasıl ifade edebiliriz?
    levend84, drtayfun, Kural [ Z ] ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Hamdım, piştim, hala hamım.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Kızıl pars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenmeme tuşu olsa nasıl olur?
    Yani konuyu ya da bir entryi beğenmediğimizi nasıl ifade edebiliriz?
    Kesinlikle mantıklı,aynı zamanda beğenilmeme sayısı belli bir seviyenin üzerine çıktığı zaman,konu (eski tarihli)en son sayfaya otomatik kayması lazım.

Buyur buradan yak,

+300 le giden s1000rr önünde kaybolan R1 muhabbete bak,sanki her zaman 300km/h ile gidiliyor.

Motosikleti
    Peugeot / Django
    öncelikle işe istan_gezg (namı değer kel kafalı) süresiz banlayın lütfen

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Elektronik sigara kullanıyorum. Ve esigaram.us adlı bir foruma üyeyim aktif ve bilgi dolu bir forumdur kendileri. Oradaki beğendim, beğenmedim, faydalı, galip, yaratıcı gibi tuşlar var. Bu gibi tuşların olmasını bende isterim. Ayrıca konu açılırken tag lerin olması da arama butonunun başarısını arttıracaktır zannımca.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektronik sigara kullanıyorum. Ve esigaram.us adlı bir foruma üyeyim aktif ve bilgi dolu bir forumdur kendileri. Oradaki beğendim, beğenmedim, faydalı, galip, yaratıcı gibi tuşlar var. Bu gibi tuşların olmasını bende isterim. Ayrıca konu açılırken tag lerin olması da arama butonunun başarısını arttıracaktır zannımca.
    Ben de 2013 yılından beri üyeyim o foruma da, orası biraz daha ticari bir site, biz de platin üyelik, gold üyelik, tedarikçi üyeliği gibi şeyler yok. Tabi ki forum altyapısı eski kaldı güncel sürümlere göre. Güncellenecek lakin, yinede sizin dediğiniz butonlar olur mu emin değilim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    facebook gibi yapın forumu, yoruma kalp bırakalım, kahkaha atalım bir üyeyi "takip et" butonu olsun ve postlarını takip edelim falan. evet, şaka yapıyorum, bence şu anda gayet iyi. bir yeniliğe gerek yok.

yada şey özellği gelsin, site üzerinde her kullanıcının 20gb upoad hakkı olsun. yani 20gb depolama alanı verilsin olmaz mı?

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 2013 yılından beri üyeyim o foruma da, orası biraz daha ticari bir site, biz de platin üyelik, gold üyelik, tedarikçi üyeliği gibi şeyler yok. Tabi ki forum altyapısı eski kaldı güncel sürümlere göre. Güncellenecek lakin, yinede sizin dediğiniz butonlar olur mu emin değilim
    Buharcılık devam ediyor mu hala? Aslında bizde de Tedarikçi üyeliği olabilir neden olmasın. MT üyelerine özel, belirli indirim kodlarıyla indirim alabiliriz. Büyük bi aileyiz sitelerin bir çoğunun bu fikire sıcak bakacağını düşünüyorum. Ayrıca butonlar gelse güzel olur

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buharcılık devam ediyor mu hala? Aslında bizde de Tedarikçi üyeliği olabilir neden olmasın. MT üyelerine özel, belirli indirim kodlarıyla indirim alabiliriz. Büyük bi aileyiz sitelerin bir çoğunun bu fikire sıcak bakacağını düşünüyorum. Ayrıca butonlar gelse güzel olur
    Evet Smoant Pasito pod ile devam ediyorum. Konusunda inceleyip karalamıştım birşeyler. Ordaki nickname Rdm.

Konuya dönecek olursak sigara kullanıcıları ile motosiklet kullanıcı sayısı eşit olsaydı dediğiniz olabilirdi ama, bizde en ucuz tüketim malzemesi eldiven, kask vs. Onlar dahi iyi birşey alacaksanız 1000 TL ve ülkemize hep dolar kuruyla girdiği için kimse burnundan kıl aldırmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facebook gibi yapın forumu, yoruma kalp bırakalım, kahkaha atalım bir üyeyi "takip et" butonu olsun ve postlarını takip edelim falan. evet, şaka yapıyorum, bence şu anda gayet iyi. bir yeniliğe gerek yok.

yada şey özellği gelsin, site üzerinde her kullanıcının 20gb upoad hakkı olsun. yani 20gb depolama alanı verilsin olmaz mı?

20gb bile az günümüz teknolojisinde. Ama biz 2 mb bile veremiyoruz şimdilik maalesef
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)