Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kaza Yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Demin kaza yaptım motorun ön komple gitti 125 lik driftle basıktı önü çukura geldim düştüm 110 km hızla motorun ön komple dağıldı nese düştüğüm yer emniyet müdürlüğünün dörtyol önü heryer mobese ben bu kaza görüntülerini almam için mbe yapmam gerekir ? Ciddi cwvap verin kolum fln hep mosmor orldu ayak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Geçmiş olsun umarım amortisörlerin amacını anlamışsınızdır.
    infernus, 06Serhat, pea ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ehliyet falanda yok bu arada ? Emniyete gitsem görüntületi isterken bide ceza faln yerim

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Para ve ceza kısmını boşverip hastahaneye gidip kontrollerinizi yaptırın.

Trafik kazası olduğunu söylerseniz (TK) olarak sınıflandırılır ve polis tutanağı tutulur, soruşturma açılır.

Ehliyetiniz olmadığı için bariyer veya herhangi bir kamu malına zarar ayrıca tanzim edilir ve ehliyetsiz araç kullanmaktan 2018TL (yıl değil,TL) para cezasına çarptırılırsınız. Eğer araç üzerinize değil ise aynı miktardaki ikinci ceza plaka üzerinden ruhsat sahibine kesilecektir.

Olan olmuş. Şu an farkına varamayacağınız bir tramva yaşıyor olabilirsiniz. Lütfen en yakın hastahanenin Acil bölümüne başvurun.
    pea, BLUERAY ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı L-SwitchD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet falanda yok bu arada ? Emniyete gitsem görüntületi isterken bide ceza faln yerim
    Ne için isteyeceksin ki?

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para ve ceza kısmını boşverip hastahaneye gidip kontrollerinizi yaptırın.

Trafik kazası olduğunu söylerseniz (TK) olarak sınıflandırılır ve polis tutanağı tutulur, soruşturma açılır.

Ehliyetiniz olmadığı için bariyer veya herhangi bir kamu malına zarar ayrıca tanzim edilir ve ehliyetsiz araç kullanmaktan 2018TL (yıl değil,TL) para cezasına çarptırılırsınız. Eğer araç üzerinize değil ise aynı miktardaki ikinci ceza plaka üzerinden ruhsat sahibine kesilecektir.

Olan olmuş. Şu an farkına varamayacağınız bir tramva yaşıyor olabilirsiniz. Lütfen en yakın hastahanenin Acil bölümüne başvurun.
    Hastaneye gidipte ne dicem ?

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Kaza yaptım de...

Kaza yaptım de...
    Gitmicem ya sadece ayagım agrıyo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    seni boşver motor nası
    infernus, 06Serhat, BikeManiac ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni boşver motor nası
    Kafa komple dagıldı

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Gitmicem ya sadece ayagım agrıyo
    O ağrıyan ayak kırıksa ve/veya damarda zedelenme varsa Hemostazis veya trombozis görülebilir ki hastanın farketmesi genellikle mümkün değildir. özellikle ayak kırıklarında oluşan "yağ embolizmi" ile gerçekleşen durumlar felç, kalp krizi, beyin ölümüne varan durumlarla karşılaşmanıza sebebiyet verebilir.

Yağ embolizmi, kırılan kemiğin içerisindeki iliğin kana karışarak beyin/akciğer/karaciğer/kalp gibi hayati organlarda kılcal damarları tıkayarak kısmi bölgelerde hücre ölümlerine neden olmasıdır ki emin olun bu durumda ülkemiz hastahanelerinde en son düşünülecek şeylerden biridir, ayak kırığı ise en kolay gözden kaçanlarından biridir.

Küçümsemeyin, acile gidip tomografi ve film çektirin. Bu işin şakası olmaz. Para cezasından kaçayım derken başınıza olmadık iş alabilirsiniz. Tabi hiçbirşey de olmayabilir, riski alıyorsanız kimseye laf düşmez.
    fatih.met ve pea bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Kafa komple dagıldı
    tüh vah vah, senin ayak iyileşir ama motor gitti desene.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    şase ve ön takım yamulmuş olabilir kontrolünü iyi yap. yamulduysa o motordan dahada hayır bekleme direk hurda. önce bir hastaneye git bisikletten düştüm de. hatta merdivenden düştüm, yokuş aşağı yuvarlandım filan aklına daha yaratıcı birşey gelebilirse söyle gitsin. hastanede kimse senin boynuna yapışıp "doğruyu söyle lan!" diye baskı yapmayacak. mobese görüntüsünü alıp ne yapacaksın onu anlayamadım?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeş geçmiş olsun.

Buradan amasör pıstıranlara duyrulur..

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hastahaneye git, bisikletten düştüm de. Ön fren sıktım takla attım de.

O ağrıyan ayak kırıksa ve/veya damarda zedelenme varsa Hemostazis veya trombozis görülebilir ki hastanın farketmesi genellikle mümkün değildir. özellikle ayak kırıklarında oluşan "yağ embolizmi" ile gerçekleşen durumlar felç, kalp krizi, beyin ölümüne varan durumlarla karşılaşmanıza sebebiyet verebilir.

Yağ embolizmi, kırılan kemiğin içerisindeki iliğin kana karışarak beyin/akciğer/karaciğer/kalp gibi hayati organlarda kılcal damarları tıkayarak kısmi bölgelerde hücre ölümlerine neden olmasıdır ki emin olun bu durumda ülkemiz hastahanelerinde en son düşünülecek şeylerden biridir, ayak kırığı ise en kolay gözden kaçanlarından biridir.

Küçümsemeyin, acile gidip tomografi ve film çektirin. Bu işin şakası olmaz. Para cezasından kaçayım derken başınıza olmadık iş alabilirsiniz. Tabi hiçbirşey de olmayabilir, riski alıyorsanız kimseye laf düşmez.
    Ayak deilde parmagım morardı şişti
    Cok saolun bu kadar ayrıntılı yazdıgınız için

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şase ve ön takım yamulmuş olabilir kontrolünü iyi yap. yamulduysa o motordan dahada hayır bekleme direk hurda. önce bir hastaneye git bisikletten düştüm de. hatta merdivenden düştüm, yokuş aşağı yuvarlandım filan aklına daha yaratıcı birşey gelebilirse söyle gitsin. hastanede kimse senin boynuna yapışıp "doğruyu söyle lan!" diye baskı yapmayacak. mobese görüntüsünü alıp ne yapacaksın onu anlayamadım?
    Amortisör olmayan / çalışmayan bir motosiklette darbe doğrudan şaseye uygulanacağından "yamulma" garanti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Ayak deilde parmagım morardı şişti
    Cok saolun bu kadar ayrıntılı yazdıgınız için
    İşte o "ayak" oluyor. Morarma ve Şişme var ise kırık olma ihtimali yüksektir. Arkadaşların dediği gibi, en azından "bisikletten düştüm" deyin, mutlaka acile gidin. Bırakın forumda yazmayıi çıkıp gidin hastahaneye.

Amortisör olmayan / çalışmayan bir motosiklette darbe doğrudan şaseye uygulanacağından "yamulma" garanti.
    Hayır ya öle bişey olmamıştır inşallah oofff inşallah öle bişey olmamıştır valla çook üzülrm valla inşallh olmamıştır inşalllllah şimdilik bişey yok gibi ama direksiyon sola dönerken normal dönüyo depoya 1 2 cm kala dönmesi duruyo sağa dönerken durmuyo deponun dibine kadar dönüyor

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Ölmediğine dua et sen.. Boşver kameraları, gidersen polisler ehliyetini görmek ister.. ( Kafandan kıvılcım çıkan bi video yoksa pek tutmaz piyasada zaten ) Ama var ise öyle bi video izlemesi zevkli olur.
    Doğru hastaneye git. Üstadların da dediği gibi bisikletten düştüm de.

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölmediğine dua et sen.. Boşver kameraları, gidersen polisler ehliyetini görmek ister.. ( Kafandan kıvılcım çıkan bi video yoksa pek tutmaz piyasada zaten ) Ama var ise öyle bi video izlemesi zevkli olur.
    Doğru hastaneye git. Üstadların da dediği gibi bisikletten düştüm de.
    Yok 110 km hızla düştüm mont falan eridi pantolon fln söküldü
    Haberciler görürse %99 cıkar
    GT250rAlanya bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)