Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Yaşım 16 15 Ocak 2002 Doğumluyum Yani zaten 16 yeni girdim yaşım motor ehliyetine uygun fakat şuan motor ehliyetine bütcem yok
    Motor Almayı Düşünüyorum Sıfırmı 2.El mi alsam

Önerdiğiniz Motor Varsa Yazabilirsiniz Ama Çok Pahalı Olmasın En Fazla 2000tl Giresun Eynesilliyim Çok Uzak bi yerden atmayın 2.el bulsanızda

vede motorda plaka ve ruhsat çok önemlimi yani ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Kardeşim sen o 2000tl bütçeni al direk dolar'a çevir sonra bankada faizli hesaba yatır. Yaşın 18 olana kadar dokunma. Ondan sonra sana motor da alınır araba da. Sen içini ferah tut. Zamanı gelince buradaki herkes senin için seferber olacaktır emin ol.
    wing41 bunu beğendi.

Ey iman edenler! Kat kat arttırılmış olarak faiz yemeyin. Allah'tan sakının ki kurtuluşa eresiniz. (Âl-i İmran 3/130)
    (2/BAKARA-275: Faiz yiyenler mahserde ancak seytanin carptigi kimsenin kalktigi gibi kalkarlar. Bu, onlarin, «Zaten alisveris de faiz gibidir» demelerindendir. Oysa Allah alis verisi helal, faizi haram kildi. Kime Rabb'inden bir ogut gelir de faizcilikten geri durursa, gecmisi kendisinedir, onun isi Allah'a aittir. Kim faizcilige donerse, iste onlar cehennemliktir, onlar orada temelli kalacaklardir.
    mavellen ve HONDAANTALYA bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    2000tlye anca ikinci el mondial filan alabilirsin.
    motosiklet kimin üzerine olacak? kendi üstüne alamazsın. baban annen veya bir akrabanın üstüne alman gerek.
    plakan olmazsa ciddi cezası var. ayrıca ruhsatta da öyle. ehliyetsiz kullanmanın cezasını söylemiyorum bile. ailenin ehliyetsiz kullanmana izin vereceğini hiç zannetmiyorum. 3000tl civarlarında cezası var. plakasız ehliyetsiz şekilde polise yakalanırsan da motosiklete el konur, 1500+600tl gibi bir ceza yazılır.
    en iyisi paranı bir köşeye atıp 18 ine kadar bekle

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O paraya motor yerine git bisiklet al.O paraya alacağın motordan bir hayır gelmez.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Burada öneri sunuyorum kalkmış beni trollüyor. Kaptalist sistemin uşağı olmadan nurlar yüzüne vura vura motor hayali kurup, kalkıp buradan selam çakıyor. Helal olsun...

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada öneri sunuyorum kalkmış beni trollüyor. Kaptalist sistemin uşağı olmadan nurlar yüzüne vura vura motor hayali kurup, kalkıp buradan selam çakıyor. Helal olsun...

Akşam akşam iyi güldürdün helal olsun :D

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı IBayram28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşım 16 15 Ocak 2002 Doğumluyum Yani zaten 16 yeni girdim yaşım motor ehliyetine uygun fakat şuan motor ehliyetine bütcem yok
    Motor Almayı Düşünüyorum Sıfırmı 2.El mi alsam

Önerdiğiniz Motor Varsa Yazabilirsiniz Ama Çok Pahalı Olmasın En Fazla 2000tl Giresun Eynesilliyim Çok Uzak bi yerden atmayın 2.el bulsanızda

vede motorda plaka ve ruhsat çok önemlimi yani ?
    İkinci el bir CUP (KUBA yada Mondial), Mondial Superboy 100 alabilirsin. İkinci elleri o civarlarda.
    Ekipmanı unutma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)