Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

ABUS 8077 DETECTO X-PLUS GRANIT DİSK KİLİDİ 400TL

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu başka seri abus kilit. 8077 de böyle keseceği bişey yok.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu başka seri abus kilit. 8077 de böyle keseceği bişey yok.
    nasıl yok ya :D abusdaki derecelendirmeye göre bu daha yüksek bir kilit zaten zinciri değil kafa kısmındaki pimi kesiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Motosikleti
    nasıl yok ya :D abusdaki derecelendirmeye göre bu daha yüksek bir kilit zaten zinciri değil kafa kısmındaki pimi kesiyor.
    aha yok işte niye beni googleye bakmakla uğraştırıyon :D

ahanda bu

eve gidince tekrar bakayım yakından bendekine

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    aha yok işte niye beni googleye bakmakla uğraştırıyon :D

ahanda bu

eve gidince tekrar bakayım yakından bendekine
    videoyu izle bak 2 dakikamı sürüyor 3 dakikamı sürüyor bilmiyorum. Fakat böyle benim kilidim kesilmez kesilmeyen kilit var vs bu işler artık yemiyor onu kesmek isteyen adam hertürlü kesebilir. Bu arada elindeki şarjlı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=3m2hCDblvac
    Hırsızların bu kadar rahat çalışacakları bir yere motoru koyarsak sıkıntı zaten büyüktür. Açıkçası kilidin bu performansı beni bayağı tatmin etti. O aleti çalıştırdıkları ikinci saniyede tepelerine binerim muhtemelen.

Taşlama ile kesilmeyecek kilit zaten yoktur. Süre önemli. 2,5 dakikalık bir süre o kilidin kesilememesi demektir benim için.

Motosikleti
    videoyu izle bak 2 dakikamı sürüyor 3 dakikamı sürüyor bilmiyorum. Fakat böyle benim kilidim kesilmez kesilmeyen kilit var vs bu işler artık yemiyor onu kesmek isteyen adam hertürlü kesebilir. Bu arada elindeki şarjlı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=3m2hCDblvac
    bukadar uzun sürüyorsa çok iyi valla :D hem abusun alarmı hem benim telefona gelecek gps titreşim alarmı. alamazlar o motoru benden :D

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsızların bu kadar rahat çalışacakları bir yere motoru koyarsak sıkıntı zaten büyüktür. Açıkçası kilidin bu performansı beni bayağı tatmin etti. O aleti çalıştırdıkları ikinci saniyede tepelerine binerim muhtemelen.
    Adamın elindeki şarjlı bu konuya özellikle dikkat çekmek isterim etraf ve ortam gözükmüyor. Çok ses çıkar o ayrı ama sıradan 100 liralık disk kilidini kesmek içinde aynı aleti kullanacak. Düşünün kalabalık bir caddeye çektiniz 2 3 dakikayla bunun sesini duyar adamı yakalarım diyorsanız o ayrı tabi. Benim dikkat çekmek istediğim motosikletim kilitli diye rahat oturmamak lazım bu konuya dikkat çekmek istedim. Kesilmeyen kırılmayan kilit yok. Yoksa piyasada alabileceğiniz en güzel kilitler
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Adamın elindeki şarjlı bu konuya özellikle dikkat çekmek isterim :D çok ses çıkar o ayrı ama sıradan 100 liralık disk kilidini kesmek içinde aynı aleti kullanacak. 2 3 dakikayla bunun sesini duyar adamı yakalarım diyorsanız o ayrı tabi. Benim dikkat çekmek istediğim motosikletim kilitli diye rahat oturmamak lazım bu konuya dikkat çekmek istedim. Kesilmeyen kırılmayan kilit yok.
    en azından hırsızın süresini uzatıyor. başka bir konuda bi arkadaşın süper teneresi çalındı gerçi geri bulundu ama çalınırken 2 dakikayla kaçırdı hırsızları öyle demişti. böyle bir kilidi varmıydı bilmiyorum ama eğer böyle değilse kilidi ve böyle bir kilidi olsaydı belki hırsızları iş üstünde yakalardı.
    MahmutBiner bunu beğendi.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Adamın elindeki şarjlı bu konuya özellikle dikkat çekmek isterim :D çok ses çıkar o ayrı ama sıradan 100 liralık disk kilidini kesmek içinde aynı aleti kullanacak. 2 3 dakikayla bunun sesini duyar adamı yakalarım diyorsanız o ayrı tabi. Benim dikkat çekmek istediğim motosikletim kilitli diye rahat oturmamak lazım bu konuya dikkat çekmek istedim. Kesilmeyen kırılmayan kilit yok.
    Sayın hocam bunların amacı caydırıcılık neticede. 100 liralık kilitler zaten tekmeyle kırılıyor. 2,5 dakika harika bir süre ki tek önlemin bu olmayacağını düşünürsek çok çok başarılı. Apartmanın önünde taşlamayla kilitlere girebilecek hırsız sayısını da göz önüne alırsak çok umutsuz olmamamız gerektiğini düşünüyorum. Yoksa kimse gece uyuyamaz.

Ben de bu kilidi kullanıyorum ayrıca. İki sene içerisinde sürekli Abus 8077 + Onguard Beast 8016 şeklinde kilitledim. Diğer motorların kilitleriyle oynandı ama daha değerli olmasına rağmen benimkine kimse yeltenmedi. Allah korusun olmasın da zaten ama yine de aynı disk kilidinden bir tane daha almayı düşünüyorum. Elbette fazlasıyla tedbirli olunmalı.
    MahmutBiner bunu beğendi.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    en azından hırsızın süresini uzatıyor. başka bir konuda bi arkadaşın süper teneresi çalındı gerçi geri bulundu ama çalınırken 2 dakikayla kaçırdı hırsızları öyle demişti. böyle bir kilidi varmıydı bilmiyorum ama eğer böyle değilse kilidi ve böyle bir kilidi olsaydı belki hırsızları iş üstünde yakalardı.
    Evet arkadaşım kullandığı kilit piyasada kesilmez diye satılan grade 80 gemicilikte kullanılan zincirdendi Fakat konuyu yakından takip ettiğiniz gibi 2 3 dakikayla kaçırmış. Bu videoyu kim nasıl çekmiş bilmem 3 dakikada yapılabiliyorsa eminimki 1 2 dakikada da kesebilir. Ülkemizdeki motosiklet hırsızlarının s 1000 rr 3 metrelik duvardan atlattığını ve nekadar yetenekli olduklarını asla unutmayalım. Benim tavsiyem zincir ve disk kilidi aynı anda kapalı bir otoparkta tutmak. He belki komik gelebilir ama başınada güvenlik koymak :D

Daha fazla kötü örnekler verip forumdaki diğer arkadaşların uykularını kaçırmak istemezdim ama son günlerde bu şerefsizler çok arttı. Lütfen dikkat edelim.

Kötü örnek
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Evet arkadaşım kullandığı kilit piyasada kesilmez diye satılan grade 80 gemicilikte kullanılan zincirdendi Fakat konuyu yakından takip ettiğiniz gibi 2 3 dakikayla kaçırmış. Bu videoyu kim nasıl çekmiş bilmem 3 dakikada yapılabiliyorsa eminimki 1 2 dakikada da kesebilir. Ülkemizdeki motosiklet hırsızlarının s 1000 rr 3 metrelik duvardan atlattığını ve nekadar yetenekli olduklarını asla unutmayalım. Benim tavsiyem zincir ve disk kilidi aynı anda kapalı bir otoparkta tutmak. He belki komik gelebilir ama başınada güvenlik koymak :D

Daha fazla kötü örnekler verip forumdaki diğer arkadaşların uykularını kaçırmak istemezdim ama son günlerde bu şerefsizler çok arttı. Lütfen dikkat edelim.

Kötü örnek
    Şaka gibi arkadaş ölürmüsün öldürümüsün.

Motosikleti

Kötü örnek
    bişey diyemedim şuan

valla elimde yedek anahtar kaldım öyle.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EUR 127,93 + EUR 20,0

Şu an 850,59 TL.

Nedense bunu yazmak istedim
    fazil bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Açılmamış kutusunda bir adet elimde mevcut. 2. El bolumune konu açtım. 750 tlden satıyorum.

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açılmamış kutusunda bir adet elimde mevcut. 2. El bolumune konu açtım. 750 tlden satıyorum.
    yuh!! kaça aldın da kar koyup satıyorsun ?

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh!! kaça aldın da kar koyup satıyorsun ?
    550 tlye. Ayrıca zorla sattıgım yok. Tr de en uygun 1100 tl olan bir ürün. Bu arada hiç tanımadığın biriyle bi daha bu üslupla konuşma.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Zamaninda 300TL civarina almistik sanirim, bu siteden haber veren bir arkadas sayesinde.
    Guzel gunlermis.

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    450TL ye almıştım bende buradan haber veren arkadaş sayesinde.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)