Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ABUS 8077 DETECTO X-PLUS GRANIT DİSK KİLİDİ 400TL

Motovento
    REKLAM ALANI
    osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NeDemekŞakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gümrük vergisini nasıl ve nereye ödüyoruz ? Ne kadar sürede gelir ? Cevaplarsanız sevinirim.
    5-6 iş günü içerisinde adresinize gelir. Ödeme yaparken gümrük vergisi ödediğiniz için, gümrük işlemleriyle siz uğraşmazsınız.

Genelde Inter by MNG firmasıyla gönderim yapıyor. Türkiye'de dağıtımı MNG yapıyor. Bazen UPS'e verdiği de oluyor. UPS'le 2 günde gelir, MNG ile 6-7 gün sürebiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen sene haziran ayinda 340TL'den almistim. Demek ki dokuz ayda %20 zam gelmis.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ha-ucuz-3.html
    Geçen sene aldığınızda 103€'muş. Şu anki fiyatı 85€. Euro bazında %15 ucuzlasada, TL bazında %20 fiyat artışı var. Buradan TL nin bir senede Euro karşısında %35 değer kaybettiği sonucu çıkarılabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Vergisi içinde 412 tl Amazon senden siparişi alırken kesiyor o kendi ödüyor.Kargo ülkeye girince genelde DHL den sana bir form yolluyorlar onu doldurup DHL ye yolluyorsun onlar senin adına gümrükten çekip eve yolluyorlar.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Haziran 2017'de Euro 3.95TL imis. Toplam 85 Euro civari para odemisim demektir bu. Yani fiyat ayni.
    Euro'ya 9 ayda, %20 zam gelmis.

10TL kadar daha ucuzlamış. Az önce enpara kartımla 391TL'ye aldım. Ödeme yaparken euro seçerseniz daha az ödersiniz.

exlem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Bende aldım, paylaşım için teşekkürler.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10TL kadar daha ucuzlamış. Az önce enpara kartımla 391TL'ye aldım. Ödeme yaparken euro seçerseniz daha az ödersiniz.
    ben de aldım. şimdi onu diyecektim, ödeme birimini mutlaka euro yapın. yoksa amazon 5 küsürden hesaplıyor.
    teşekkürler link için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

bi tane de biradere aldım. arap sabunu bol bulunca kıçına başına sürermiş.

Motosikleti
    MT-10 SP
    urunleri hala kargoya vermediler. işin ilginç yani, kredi kartimdan da herhangi bir çekim olmamış. sizlerde durum nasil?

Motosikleti
    XMAX
    Benimde aynı şekilde 9 martta sipariş verdim daha kargoya verilmedi

Siparişi verdiğinizde size bir teslimat tarihi aralığı verir. O tarihler arasında teslim edilir. Parayı ise kargoya verecekleri zaman çekerler.

Eğer teslimat tarihini 2 günden fazla geçerse sizi ararlar. Müşteri memnuniyeti üst düzey olduğu için ellerinden geleni yaparlar. Hatta ürünü ücretsiz dahi gönderebilirler.

Ben buraya konuyu açmadan önce almıştım. Benim ürün kargoya verildi. Sırayla gönderiyorlar sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Alıntı atakan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde aynı şekilde 9 martta sipariş verdim daha kargoya verilmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    urunleri hala kargoya vermediler. işin ilginç yani, kredi kartimdan da herhangi bir çekim olmamış. sizlerde durum nasil?

Motosikleti
    Honda NC700S
    Ben 9 Mart'ta sipariş verdim , 16 Mart cuma eve geldi. Çok şaşırdım hızlı gelmesine. Ürüne diyecek yok zaten. Başlığı açan arkadaşa teşekkür etmek lazım

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı viper08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 9 Mart'ta sipariş verdim , 16 Mart cuma eve geldi. Çok şaşırdım hızlı gelmesine. Ürüne diyecek yok zaten. Başlığı açan arkadaşa teşekkür etmek lazım
    son ürünü bu arkadaş çekip bitirmiş galiba. taşlayın!

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    Bende 13-19mart tahmini teslim yazıyordu, şimdi 20 Mart'ta kargoya verilecek 24-28 mart teslim yazıyor. Ödeme olarak ₺_€ tercihi yapmadım ama 391tl ödeme çıkardı banada.

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Benim elime ulaştı kilit. Ancak gelen kutu açılmıştı. Hatta kilidin bulunduğu plastik bile açılmıştı. Sanırım gümrük görevlileri halletmiş. Amazon ile iletişime geçtim, fotoğraf bile istemediler. İade ya da %10 bedelinde iade teklif ettiler. İkincisini seçtim vakit sıkıntısı sebebiyle. Adamlar hakkını veriyor.

Bu arada kilit güzel gerçekten. Tek eksiği, uyarı sistemi yok. Yanlışlıkla dokundunuz bir kere tetiklediniz mi ötmeye başlıyor illaki. Bir diğer eksisi de buna bağlı olarak anahtardan uzaktan alarmı kapatma gibi bir seçeneği yok.

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim elime ulaştı kilit. Ancak gelen kutu açılmıştı. Hatta kilidin bulunduğu plastik bile açılmıştı. Sanırım gümrük görevlileri halletmiş. Amazon ile iletişime geçtim, fotoğraf bile istemediler. İade ya da %10 bedelinde iade teklif ettiler. İkincisini seçtim vakit sıkıntısı sebebiyle. Adamlar hakkını veriyor.

Bu arada kilit güzel gerçekten. Tek eksiği, uyarı sistemi yok. Yanlışlıkla dokundunuz bir kere tetiklediniz mi ötmeye başlıyor illaki. Bir diğer eksisi de buna bağlı olarak anahtardan uzaktan alarmı kapatma gibi bir seçeneği yok.
    müdahale edene kadar susmuyor mu siren ?

Susuyor hocam. Arkadaş olayı deneyimlemediği için hemen peşin hüküm vermiş. Eğer motorda hareket devam etmiyorsa 15 saniye için de alarm susuyor. Eğer hareket devam ediyorsa susmuyor.
    Jemand bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-10 SP
    kilidi aldıktan sonra aliexpressden hatırlatma ipi aldıydım. ip geldi fakat kilit yok, şaka gibi

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Yanlış anlaşılmış. Susuyor fakat uyarı sistemi yok. Başka bir kilitte gördüğüm ilk harekette dıt dıt yaparak uzak dur mesajı verme olayı yok. Bir kere alarmı tetiklerseniz ötmeye başlıyor, belirli süre boyunca hareket olmazsa susuyor. Zaten yanlışlıkla tetiklediniz mi derken onu kastetmiştim. Kilitten sonra brandayı örterken tetikledim ben ilk gün.

Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Susuyor hocam. Arkadaş olayı deneyimlemediği için hemen peşin hüküm vermiş. Eğer motorda hareket devam etmiyorsa 15 saniye için de alarm susuyor. Eğer hareket devam ediyorsa susmuyor.
    Görünen o ki peşin hüküm veren sizsiniz, ben değil.

re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    12 martta bende sipariş geçtim ilk teslim tarihi geçti şimdi 26-29 mart teslim diyo ama yine gönderilmicek gibi , müşteri hizmetleri ile görüşmüştüm geçen hafta ne zaman geliceği beli değil demişti bakalım bir süre daha bekliyip tekrar iletişim kurucam

Motosikleti
    X-Max 250
    Yaklaşık 20€ daha vererek zincirlisine sahip olabiliyoruz galiba, doğru mudur? İlk amazon alışverişim olacak linki inceleyip cevap verirseniz sevinirim https://www.amazon.de/ABUS-19005-Kette-Bremsscheibenschloss-Schwarz-Gelb/dp/B00KFSXAGI/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1521816743&sr= 1-2&keywords=Abus+8077

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 martta bende sipariş geçtim ilk teslim tarihi geçti şimdi 26-29 mart teslim diyo ama yine gönderilmicek gibi , müşteri hizmetleri ile görüşmüştüm geçen hafta ne zaman geliceği beli değil demişti bakalım bir süre daha bekliyip tekrar iletişim kurucam
    ben şu müşteri hizmetleri şeysini bi türlü bulamadım ya amazon da

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)