Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ABUS 8077 DETECTO X-PLUS GRANIT DİSK KİLİDİ 400TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tracer700
    Bu almis oldugunuz kilitte hatirlatma ipine gerek yok unutsanizda, motosiklete elinizi surdugunuz anda alarm devreye giriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şu müşteri hizmetleri şeysini bi türlü bulamadım ya amazon da
    amazon.de türkçe dil seçiliyse yardım menüsüne basıp altta yardım konularına göz atın dan nasıl bir soru yönlendiriceksen seçerek ilerleyip yazmak istediğii yazıp yolluyorsun , 5 dk içinde cep telefonunu türkçe konuşan biri arıyor zaten sonra istediğini konuşabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı Alienberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 20€ daha vererek zincirlisine sahip olabiliyoruz galiba, doğru mudur? İlk amazon alışverişim olacak linki inceleyip cevap verirseniz sevinirim https://www.amazon.de/ABUS-19005-Kette-Bremsscheibenschloss-Schwarz-Gelb/dp/B00KFSXAGI/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1521816743&sr= 1-2&keywords=Abus+8077
    verdiğin link satışa kapalı şuanda , biz 82 euro kdv dahil bir fiyata aldık , zincirlisi 130 euro dan fazla şuanda heralde

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    ürün 2 hafta sonunda elime ulaştı. 67€ ürün fiyatı + 14€ gümrük vergisi şeklinde ödeme yaptım. Anahtarında ışık olması küçük ve güzel bir detay
    lakin Anahtar kartındaki kod ile ne yapacağımızı tam olarak kestiremedim

Motosikleti
    Tracer700
    Kartin uzerindeki kodu kaybetmeyin,anahtarlari kaybettiginizde abus firmasina kartin sifresini yolluyorsunuz onlarda ucret karsiliginda size anahtar yolluyorlar.

Alıntı NeDemekŞakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ürün 2 hafta sonunda elime ulaştı. 67€ ürün fiyatı + 14€ gümrük vergisi şeklinde ödeme yaptım. Anahtarında ışık olması küçük ve güzel bir detay
    Anahtarı kaybederseniz o kodla yenisini sipariş edebiliyorsunuz.

sipariş tarihin neydi benim hala bi hareket yok 26-29 tahmini teslim gözüküyor , 12 martta sipariş vermiştim ben
    arkadaşlar söylemiş kodun ne işe yaradığını sağlam biryerde saklayın kod kartını , o olmadan hiç bir şekilde yaptıramassınız yedek anahtar

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    13 Mart'ta sipariş verdim , 20mart tahmini kargoya veriliş , 20-24 arası da teslim diyordu. 22 Mart'ta kargoya verdiler dün de geldi.
    Cevaplar için 😊

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    13 Mart'ta sipariş verdim , 20mart tahmini kargoya veriliş , 20-24 arası da teslim diyordu. 22 Mart'ta kargoya verdiler dün de geldi.
    Cevaplar için ��
    ben 13 ünde verdim, hala kargoya verilecek diyo. yapacakları işe çöydüreyim

aynen bir mail atıp azarlamak gerek , kendi ülkenin markasını tedarik edemiyorsun , kargolamayıda tarih sırasına göre yapmıyo birde

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bir mail atıp azarlamak gerek , kendi ülkenin markasını tedarik edemiyorsun , kargolamayıda tarih sırasına göre yapmıyo birde
    ben müşteri hizmetleriyle konuştum. bitane almancı dayı aradı salak salak konuşuyo. dedim ticket oluştur ne saçma iş yapıonuz.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Bu kilide güvenip gece sokak da bırakmayın.Ses çıkan yere biraz hidrolik ya da paçavra bez ile sararsan ses kesilir,kesme işini de seyyar spiral ile 2-3 dk da kesilir,aksini iddia eden varsa gelsin test edelim.

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kilide güvenip gece sokak da bırakmayın.Ses çıkan yere biraz hidrolik ya da paçavra bez ile sararsan ses kesilir,kesme işini de seyyar spiral ile 2-3 dk da kesilir,aksini iddia eden varsa gelsin test edelim.
    kilitlere fısıldayan adam geldi. kulak verin söylediklerine.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    https://www.youtube.com/watch?v=r0fF4DGw-Io

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben müşteri hizmetleriyle konuştum. bitane almancı dayı aradı salak salak konuşuyo. dedim ticket oluştur ne saçma iş yapıonuz.
    bende bugün bi mail atiyim arasınlar bende bi şikayet kaydı oluşturtiyim , koca amazonun yaptığına bak hepsiburadaya döndü

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugün bi mail atiyim arasınlar bende bi şikayet kaydı oluşturtiyim , koca amazonun yaptığına bak hepsiburadaya döndü
    yok birader, ısrarla göndermiyo namussuzlar. tahmini teslim tarihi falan da yazmıyo artık. siparişinizi aldık diyor o kadar. yapacakları işi mikiyim.

exlem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Bana da ürün şuan tedarik edilemiyor, tedarik edildiğinde gönderilecektir diye dönüş yaptılar. Belirli bir tarih vermiyorlar.

Herkese merhaba,

Arkadaşlar dün disk kilidimi açmak isterken anahtarı içinde kırdım. Satın aldığım MOTOPLUS mağazasıda beni çilingire yönlendirdi. Fakat çilingir açamadı, mağazayı tekrar aradım bana disk kilidini kestirip motorumu o şekilde kullanabileceğimi söylediler. Neredeyse 1.000 lira olan bu disk kilidini haliyle kestirip hiç kullanamayacak duruma getirmek istemiyorum. Bilgisi yada tavsiyesi olan var mıdır?

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    geçmiş olsun.
    anahtar içinde kırıldıysa gene açılması gerekiyor. elinde kalan kırın anahtar başlığını içine bastırıp açamıyor musun ?

Çilingir dediğini yapmaya çalıştı ama anahtarın birden çok şifresi var ve bu şifreler için ayrı ayrı kapakçıklar var, anahtarı bastırıp açmaya çalıştık ama olmadı. Parçayı çıkartmak istediğinde de parçayı çıkartmakta bahsettiğim kapakçıklar nedeniyle zor gibi. 1 saat uğraştı ama yapamadı çilingir arkadaş.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    aynı kilit bende var. demekki anahtarı kırmamaya özen göstermem lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)