Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

saç ve kask

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Ön taraf iyice açılmaya başladı bu yaşta kel kalma korkusu aldı. Denemediğim sabun, şampuan kalmadı. Doğal yazan şampuanlar daha çok dökmeye başladı. En son eyüp sabri tuncerin zeytinyağlı şampuanını kullanmaya başladım. Doğal diye aldım daha çok dökmeye başladı. Sonra blendax mavi kutulu aldım. Dökülme azaldı gibi geldi bana. Saç durduk yere niye dökülür anlamış değilim. Küçükken meşhur olan haftanın sadece pazar günü bir kalıp sabun ile yıkanırdık. Bir noktadan 2 sac teli çıkardı. Şimdi en kötü 2 günde bir yıkıyorum. Saçlar seyreldi. İyice teller sayılacak konuma geldi. Acaba sık sık yıkadığım için böyle mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kask kullanırken saç yapmak 🤦🏼*♂️
    Su an motosiklet kullanmıyorum ama kullandigim zamanlar da hiç saç yapmadım hala da yapmıyorum dağınık bırakıyorum kafam rahat .
    Bıttım sabunu kullanıyorum daha da bir gür duruyor saçlar . Ama göz kuruluğu kaldı o bence daha büyük dert :(

Kask takmak saçı dökmez , o zaman her motorcu kel olurdu ya da kadın motorcularda kel olurdu , saç belki o anlık teli yıpratabilir dökebilir ama genetiğinde dökülme yoksa birşey olmaz varsa zaten dökülür.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı Pangaea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her okuduğunuzda farklı bir anlam çıkarabileceğiniz, edebi değeri yüksek bir metin.
    Efssssssaaane yaklaşım

Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön taraf iyice açılmaya başladı bu yaşta kel kalma korkusu aldı. Denemediğim sabun, şampuan kalmadı. Doğal yazan şampuanlar daha çok dökmeye başladı. En son eyüp sabri tuncerin zeytinyağlı şampuanını kullanmaya başladım. Doğal diye aldım daha çok dökmeye başladı. Sonra blendax mavi kutulu aldım. Dökülme azaldı gibi geldi bana. Saç durduk yere niye dökülür anlamış değilim. Küçükken meşhur olan haftanın sadece pazar günü bir kalıp sabun ile yıkanırdık. Bir noktadan 2 sac teli çıkardı. Şimdi en kötü 2 günde bir yıkıyorum. Saçlar seyreldi. İyice teller sayılacak konuma geldi. Acaba sık sık yıkadığım için böyle mi
    Ben dökğlme korkusundan ömrümde jöle sprey kullanmadım yinede döküldü. Bunun bi aritmetiği yok. Dökülecek olan gidiyor.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dökülme korkusu hiç olmadı saçları kendi hâlinde bırakıyorum halen canavar gibi
    igne atsan saplanmaz o kadar sık 😂

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dökğlme korkusundan ömrümde jöle sprey kullanmadım yinede döküldü. Bunun bi aritmetiği yok. Dökülecek olan gidiyor.
    bende ne wax, jöle, saç spreyi sürmüş insan değilim ama dökülüyor. Cildiyeye gitsem mi diye düşünüyorum. Ön taraf iyice açıldı
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Saçın dökülmesini kaska bağlarsanız ya da şampuana, size hayatında kask görmemiş, ya da şampuanın adını duymamış kel köy cengaverlerini hatırlatırım. Genlerinizde varsa dökülür, yoksa kaskla da uyusanız bir şey olmaz.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı Wing750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçın dökülmesini kaska bağlarsanız ya da şampuana, size hayatında kask görmemiş, ya da şampuanın adını duymamış kel köy cengaverlerini hatırlatırım. Genlerinizde varsa dökülür, yoksa kaskla da uyusanız bir şey olmaz.
    Okumadan mı geliyorsunuz bilmiyorum ama saç dökülmesiyle alakalı bir şeyden bahsetmedim ben?

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Yanlar 2 Üstler 3 numara.. hiç sorun yaşamıyorum... yıllardır saç taramam

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okumadan mı geliyorsunuz bilmiyorum ama saç dökülmesiyle alakalı bir şeyden bahsetmedim ben?
    Gayet güzel okudum. Saç dökülmesiyle ilgili yazanlara cevaben paylaştım. Ki saç dökülmesinden epeyce bahsedilmiş.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Saç dökülme sorunu biraz ileri yaş her erkeğin başına gelen bir sorun genlerimizde bu var yapacak birşey yok. Kimisinde 30 yaşında saç kalmıyor kimisinde 60 yaşında. dökülecek saç ne yaparsanız yapın dökülüyor kaskla filan alakası yok

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Saç aşırı yağlanmadan yıkanmaz , saçta oluşan yağ , saçı dış etkenlerden korur ve besler .
    Saçı sürekli yıkamanız durumunda vücut daha fazla yağ üretir, saçın bu yağa ihtiyacı vardır , yıkamaya devam ederseniz ,
    Hücreler yorulur ve en sonunda "peki sen bilirsin" diyerek ayrılıp giderler , buna saç dökülmesi denir .
    Her gün duş alabilirsiniz ama kesinlikle saçı şampuan ile yıkamayın ,
    Şampuanı 4-5 günde bir kullanın .

Ve motosiklet.net üyelerine çok gizli bir bilgi veriyorum , ciddiye alıp deneyen kazanır .
    Yaş maya alın şu kare şeklinde alaminyum folyo içinde olanlardan ,
    Ufak bir kaba bu mayadan bir çay kaşığı kadar koyup , saçınızın tamamını ıslatacak kadar klorsuz içme suyu ile eritip içinede 4-5 damla zeytin yağı ekleyin , iyice karıştırıp kafaniza sürün
    sabah kalkınca sadece su ile durulayın , kafanızın her yerinden saç çıkacak ,
    Kaşlara dikkat yekpare olur , alnınızın ortasında bıyıkla gezersiniz
    Maya içinde yaşamın devamı için gerekli olan herşeye sahiptir ,
    Daha önemlisi saç derisinin emebileceği kadar mikro düzeydedir , o yüzden saç için aşırı faydalıdır.
    Tavsiye ediyorum ...

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saç aşırı yağlanmadan yıkanmaz , saçta oluşan yağ , saçı dış etkenlerden korur ve besler .
    Saçı sürekli yıkamanız durumunda vücut daha fazla yağ üretir, saçın bu yağa ihtiyacı vardır , yıkamaya devam ederseniz ,
    Hücreler yorulur ve en sonunda "peki sen bilirsin" diyerek ayrılıp giderler , buna saç dökülmesi denir .

Ve motosiklet.net üyelerine çok gizli bir bilgi veriyorum , ciddiye alıp deneyen kazanır .
    Ufak bir kaba bu mayadan bir çay kaşığı kadar koyup , saçınızın tamamını ıslatacak kadar klorsuz içme suyu ile eritip içinede 4-5 damla zeytin yağı ekleyin , iyice karıştırıp kafaniza sürün
    Daha önemlisi saç derisinin emebileceği kadar mikro düzeydedir , o yüzden saç için aşırı faydalıdır.
    Tavsiye ediyorum ...
    kafa kabarmasın sonra

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bıktım her gün saç yapmaktan. Vurdum 3e. Sıfır sıkıntı
    Büyük ihtimalle benimde yapacağım şey bu olacak. Bir beyaz yakalı sakalsız olarak inşallah üç numara yakışır

Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Saçınızı mutlaka yıkamanız gerekiyorsa , iki günde bir en fazla , şampuan yerine bentonit kilini su içerisinde eritin, çamur kıvamını alır , 15 dk kadar kafanızda kurumasını bekleyin ve su ile durulayın ,
    Eskiden şampuan yokken köyde insanlar kil ile saçlarını yıkarmış.
    Kirli ve yağlı görünümü anında yok eder ,
    Zeytin yağı eklenirse dahada iyi olur .
    Çok faydalıdır .

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tavsiye ediyorum ...

Gölün mayalandığına inandık ☺ Sıra kafaya geldi mayalayalım bakalım ya tutarsa 😀 Tutarsa çok hayır dua alırsın hocam

Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Papaz efendi senin dua güçlüdür , iyi oldu bu ��
    Alırız bi dal dua ..
    Haftada iki defa yapıyorum ben ,
    Yan tarflar hafif açılmıştı , şimdi oralardan hep saç çıktı ,
    Berbere gitmek zorunda kaldım , saçın üstü uzun yanlardan kısa kısa saç çıktı dengesiz oldu.
    İki aydır devam , işe yarıyor.
    Dökülme çok ise ;
    Bunun bir üst modeli var ama o en son çare ,
    Bünye kaldırmaz diye denemedim , en amansız kellik ile mücadele için
    Çok güçlü bir savaşçı ; Bıldırcın yumurtası ..
    Evet, maya tarifinin içine ek olarak bıldırcın yumurtası ekleniyor .

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    maya olayı her kafada olur mu acaba, alerjik durum ortaya çıkartıp iyice dökmesin?

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    balaklava iyidir saçı yormaz düzenli ve sağlam tutar bazı erkeklerde saç erken dökülür kimi erkektede hiç dökülmez bu ırsi bir olay benim saçım 48 yaşıma geldiğim halde hala çok sık berbere gittiğim zaman berber sanki yine senmi geldin der gibi traş ediyor bayağıda uğraşıyor sağolsun.herkezin tekeri düz bassın kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum bütün iki teker dostlarına.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)