Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ölümcül, "sahibinden" motosiklet ilanı klişeleri.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    *

İlgi istiyorsanız "Saf Kırmızı" ile donatın motosikletinizi. Yani ya Kırmızı alın, ya da kırmızı aksesuarlarla donatın. Kırmızı ne kadar keskin ve parlaksa o kadar iyidir. Benzer etkiyi Sarı/Siyah kombinasyonunda da doğru oranlarda ise görebilirsiniz. İnsan psikolojisinde renklerin etkisidir Gördüğüm kadarı ile motosikletiniz gri/siyah, En az dikkat çekecek renklerden biridir. Şahsen siyahı severim fakat bu dikkatimi çekeceğini göstermez Dikkat çekmek için yanlış renk seçmişsiniz.
    Yok hocam avatardaki fazer 8 şu an mt07 var ve kırmızı 😊 sanırım racing aletler daha çok ilgi çekiyor , yada ben çantasız gezmiyorum hiç çanta antipatik geliyodur belki 😁 ama ben çok seviyorum mt07 nin tipini , kısa boylu ve kaslı pitbull gibi motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim apachenin üzerine oturup resim çektiren baya kişi oldu çevreden.

ama artık o günler geride kaldı motorun canı çıktı mafoldu yaa 2 gün önce rüzgardan devrilmiş motorda çizik yok ama devir göstergesinin camı kırılmış.

öndeki siyah siperlik baya esnek olmalıki siperlikte bir şey yok ama içeride ibre gitmiş.
    En azından bi motorunuz var hocam , şu şartlarda buna şükretmemiz lazım 😁
    Kural [ Z ] ve fatih.met bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    -doktordan

-bayandan

-öğretmenden

-memurdan

hasta eden tipler bunlar, ben de "insandan" diyerek satılık ilanı koyacağım artık.
    fatih.met bunu beğendi.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50 liralık küçükkkk bir masrafı var. ( Ama sahibi o kadar mühimmm kişi ki , yaptıracak vakti yok. Bu kadar cüzzi rakam için adamı üzmeyin alın gitsin. )

Pazarlık sadece araç başında olur. ( Bunu da hiç anlamam ama nedense ilanda bizzat küsüratlı verilen rakam düze çekilir. Ancak her ne hikmetse bu telefonda söylenmez )

Keyfe keder boyanmıştır. ( Bir insan motor alır sonra bir anda keyfi eser ve boyasını soydurup , yeniden boyatıp , Tüvden renk değişimi raporu alıp , bununla bağlı olduğu trafik şubeden randevü alıp , harç yatırıp yeni ruhsat çıkartır. Bu gayet normal ve her zaman yapılan bir şey aslında... Yerseniz )

2 parça lokal boya var. ( Öncekini yediyseniz , bunuda rahatlıkla yersiniz )

Vakitsizlikten fazla kullanılmadı ( Öyle ya , elemanın hiç boş vakti yok ama bir motor alayımda kenarda dursun, belki ilerde lazım olur diye almış zamanında zaten ama kader işte kullanamamış )

Takas fiyatım farklıdır. ( Pek yakında sinemalarda : Köylü kurnazının dönüşü 2 )

XX XX XX tarihine kadar opsiyonlanmıştır ( Burada tam olarak ne antılmaya çalışılıyor hiç bilmem. Hatta merak dahi etmem. Kim kime , neye göre opsiyonlanmış neden opsiyonlamış , motorun opsiyonlu olduğu neden ilanda bizzat belirtiliyor. Amaç nedir ? Ağanın pohu üzerine pohh olurmuu üleeeeee )

Kaporası alındı ( Kaporası alınan motorun ilanı neden durur ? bilemem ama kapora veren vazgeçerse , aman bunu kaçırmayayım diyen ve detaylara fazla ilgilenmeyen , kerizlere önemle duyurulur.

Özelliklerine internetten bakın. ( İki resim ve rakam verdik. Şimdi birde özelliklerini anlatmakla vakitmi kaybedelim. Kendiniz araştırın işte .Yormayın adamı. Herşeyin bir şeyi var . Değil mi ama ? )

Resim temsilidir. ( Aslında motor yürüyen çöplük kıvamında.Şimdi resim çekmek için , yıkayacaksınz , cilalayacaksın . Oooooo uzun iş. Al temsili resim ile idare et işte . Alıcıysan yıkarız.)

Çin malı motor ilanı ve açıklamada takas sadece Harley ile olur ibaresi. ( Harley sahipleri , hayallerini süsleyen bu çinli motoru kaçırmamak için , kapıya kuyruk olursa diye , önceden bir numaratör satın almakta fayda var.)
    vader, Lazasker ve yulis bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ustanı al gel.
    Tabi canım cebimde ustayla geziyorum böyle motor motor.
    EldekiDebryj ve yulis bunu beğendiler.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Telefon tutucuyu aksesuar yazan olan tiplere ne demeli? 10 liralık şey.

Bir de yağmurda dahi binilmemiştir lafına hastayımdır. Alet sanki peçete , suyu yiyince parça parça olucak.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Pazarlık sünnettir. (Ama kendisi alırken satarken değil)
    Çalan vermez bu paraya (en sevdiğim)

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon tutucuyu aksesuar yazan olan tiplere ne demeli? 10 liralık şey.

Bir de yağmurda dahi binilmemiştir lafına hastayımdır. Alet sanki peçete , suyu yiyince parça parça olucak.
    Hocam öyle demeyin 10 liralık olsun 150 liralık olsun aksesuar sonuçta motorun standartında olmayan sonradan kullanıcı tarafından eklenmiş birşey.Ama kalkıp 10 liralık aksesuar takıp 500 lira aksesuar için fiyat yükseltiyorsa o zaman o adama istediğiniz gibi laf edebilirsiniz.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim apachenin üzerine oturup resim çektiren baya kişi oldu çevreden.

ama artık o günler geride kaldı motorun canı çıktı mafoldu yaa 2 gün önce rüzgardan devrilmiş motorda çizik yok ama devir göstergesinin camı kırılmış.

öndeki siyah siperlik baya esnek olmalıki siperlikte bir şey yok ama içeride ibre gitmiş.
    senin yağ yakma olayı noldu fatih

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    "Motor muayyerdir."

Çok itici gelmiyor mu size de ? Bir de doğrusu muhayyer olacak.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    ‘’Sıkmasını bilene mermi’’
    Hastasıyım.
    vader ve EmirŞengezer bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Yer ucaği
    Not:Mondial vulture
    vader bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 liralık küçükkkk bir masrafı var. ( Ama sahibi o kadar mühimmm kişi ki , yaptıracak vakti yok. Bu kadar cüzzi rakam için adamı üzmeyin alın gitsin. )

Pazarlık sadece araç başında olur. ( Bunu da hiç anlamam ama nedense ilanda bizzat küsüratlı verilen rakam düze çekilir. Ancak her ne hikmetse bu telefonda söylenmez )

Keyfe keder boyanmıştır. ( Bir insan motor alır sonra bir anda keyfi eser ve boyasını soydurup , yeniden boyatıp , Tüvden renk değişimi raporu alıp , bununla bağlı olduğu trafik şubeden randevü alıp , harç yatırıp yeni ruhsat çıkartır. Bu gayet normal ve her zaman yapılan bir şey aslında... Yerseniz )

2 parça lokal boya var. ( Öncekini yediyseniz , bunuda rahatlıkla yersiniz )

Vakitsizlikten fazla kullanılmadı ( Öyle ya , elemanın hiç boş vakti yok ama bir motor alayımda kenarda dursun, belki ilerde lazım olur diye almış zamanında zaten ama kader işte kullanamamış )

Takas fiyatım farklıdır. ( Pek yakında sinemalarda : Köylü kurnazının dönüşü 2 )

XX XX XX tarihine kadar opsiyonlanmıştır ( Burada tam olarak ne antılmaya çalışılıyor hiç bilmem. Hatta merak dahi etmem. Kim kime , neye göre opsiyonlanmış neden opsiyonlamış , motorun opsiyonlu olduğu neden ilanda bizzat belirtiliyor. Amaç nedir ? Ağanın pohu üzerine pohh olurmuu üleeeeee )

Kaporası alındı ( Kaporası alınan motorun ilanı neden durur ? bilemem ama kapora veren vazgeçerse , aman bunu kaçırmayayım diyen ve detaylara fazla ilgilenmeyen , kerizlere önemle duyurulur.

Özelliklerine internetten bakın. ( İki resim ve rakam verdik. Şimdi birde özelliklerini anlatmakla vakitmi kaybedelim. Kendiniz araştırın işte .Yormayın adamı. Herşeyin bir şeyi var . Değil mi ama ? )

Resim temsilidir. ( Aslında motor yürüyen çöplük kıvamında.Şimdi resim çekmek için , yıkayacaksınz , cilalayacaksın . Oooooo uzun iş. Al temsili resim ile idare et işte . Alıcıysan yıkarız.)

Çin malı motor ilanı ve açıklamada takas sadece Harley ile olur ibaresi. ( Harley sahipleri , hayallerini süsleyen bu çinli motoru kaçırmamak için , kapıya kuyruk olursa diye , önceden bir numaratör satın almakta fayda var.)
    Hocam çok güldürdünüz beni.

Konuya yaptığınız bu harika katkı için teşekkürler.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    62 favoriye teşekkürler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Motor muayyerdir."

Çok itici gelmiyor mu size de ? Bir de doğrusu muhayyer olacak.
    Kalsın biz kürdili hicazkar arıyorduk...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Unutmadan,"Emsalsiz" öksüz kaldı.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    62 favoriye teşekkürler.
    Bunu nasıl atlamışım
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

dasmehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R'15
    "Semtin dedikodusu" benzeri modifiyeli cg ilanları

orjinal km (özellikle büyük cc lerin neredeyse hepsinin km düşürüldüğünden bunu yazmak kriter artık)

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    [QUOTE=Boldpilot;4299327]Yok hocam avatardaki fazer 8 şu an mt07 var ve kırmızı �� sanırım racing aletler daha çok ilgi çekiyor , yada ben çantasız gezmiyorum hiç çanta antipatik geliyodur belki �� ama ben çok seviyorum mt07 nin tipini , kısa boylu ve kaslı pitbull gibi motorhttps://i.hizliresim.com/6JpLkk.jpg[COLOR="Silver"]

MT-07' yi bende severim Tespit doğru, çanta işi bozuyor. Radyatörünkiler dahil tüm korumaları kırmızı yaparsanız bir şansınız olabilir, siyah kırmızıyı her zaman boğar. AEA' nın projesi bitseydi de grenaj seti çıksaydı şu makineye ne güzel olurdu. Yine Barkın beyi hatırladım, içim buruldu

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Sadece olduğu yerde düştü diyene de inanılmıyor bu yalancilar yuzunden ya da iki cizik var diye direk ölücülük yapiliyor.
    Benim eski motorum cidden oldugu yerde dusmustu iki defa :D Bu sebeble zaten kendim fiyati indirmistim. Ama ilan acsaydim indirdigim fiyati dahada indirmeye calişip cidden bos konusacak tipler gelecekti. Allahtan ilan acmak zorunda kalmadan tanidigim bana guvenen biri aldi motoru.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)