Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arlen Ness/Berik Türkiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selamlar, uzun zamandır berik/arlen ness satan bir mağaza bulamıyorum. Distribütörlüğünü kuruçayırlının yaptığı anlaşılıyor ama internet siteleri leş. Gidip deneyebileceğim bir mağaza arıyorum. Ana bayii vs olursa daha iyi olur. Bilginiz var mıdır nereden buluruz arlen ness/berik ürünlerini?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    bu markaların türkiye distiribitörü yok. Kuruçayırlı yamaha dediğiniz firma yıllar önce batmış ve kapanmış bir firma. Fii tarihinde bir kaç adet bu montlardan türkiyeye getimiş millete yüksek fiyatlardan çakmışlardı. Şu an bazı bayilerin elinde kalmış malları ve ya ikinci el piyasada dolaşan malları bulabilirsiniz. Tek tük yurt dışından getirip satan satıcılar var fakat berik yurt dışındada düzgün bir satışı olan firma değil. https://www.berikbrand.com/index.php direk kendileriyle iletişime geçmeniz daha sağlıklı gerçi adamların sitesi bile doğru düzgün değil. Piyasada okadar marka varken böyle abidik kubidik markalarla vakit kaybetmeyin.
    valeros46 bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    İlla berik /arlen ness lazımsa FCmoto'da çok stok var.Kanguru tulumlar var aslında berik fena değildir heralde.
    Remzidemir41 ve valeros46 bunu beğendiler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bildiğim Arlen Ness ve Berik Fcmotonun ürünleri zaten.Berikten çok Arlen Ness giyen gördüm videolarda filan
    valeros46 bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Berik mi abidik gubidik marka.Kaç defa kullandın nerden biliyorsun.O abidik gubidik dediğin markanın malları o özenerek giydiğiniz alpinestars, daineselere eşdeğer.Yine bilir bilmez boş kefeden atıp tutanlar türemiş buralarda.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berik mi abidik gubidik marka.Kaç defa kullandın nerden biliyorsun.O abidik gubidik dediğin markanın malları o özenerek giydiğiniz alpinestars, daineselere eşdeğer.Yine bilir bilmez boş kefeden atıp tutanlar türemiş buralarda.
    Bilmem yaşınız kaç fakat bir ürünün abidik kubidik marka olduğunu siz nasıl anlarsınız ? Ben bu markaları türkiyeye geldiğinde millete nasıl çaktıklarını dün gibi hatırlıyorum. Daha piyasada deri mont yoktu. Üreticisine bir ulaşmaya çalışın bakalım bir sonuca varacakmısınız. Hadi onu geçtim firmaların tarihi belli. Arlen ness artık motosiklet montu yapmaktan vazgeçip ismini beriğe satalı en az 10 yıl oldu. Daha giydiği donun rengini bilmeden burda artistlik yapmadan önce saygılı olmayı öğrenmek gerek. Adam montu alıp iki gün sonra sıkıntı yaşadığında muhattap olacağı kimse yok bundan ötürü markaya abidik kubidik dedim. Oturup ürün karşılaştırması yapmadım.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmem yaşınız kaç fakat bir ürünün abidik kubidik marka olduğunu siz nasıl anlarsınız ? Ben bu markaları türkiyeye geldiğinde millete nasıl çaktıklarını dün gibi hatırlıyorum. Daha piyasada deri mont yoktu. Üreticisine bir ulaşmaya çalışın bakalım bir sonuca varacakmısınız. Hadi onu geçtim firmaların tarihi belli. Arlen ness artık motosiklet montu yapmaktan vazgeçip ismini beriğe satalı en az 10 yıl oldu. Daha giydiği donun rengini bilmeden burda artistlik yapmadan önce saygılı olmayı öğrenmek gerek. Adam montu alıp iki gün sonra sıkıntı yaşadığında muhattap olacağı kimse yok bundan ötürü markaya abidik kubidik dedim. Oturup ürün karşılaştırması yapmadım.
    Yaşça büyük olabilirsiniz Ama berik dediğiniz marka abidik gubidik falan değil türkiyede satılmaması yada muhattabı olmaması o markayı abidik gubidik yapmaz.Bir ürünün motor montunun abidik gubidik olduğunu kaliteden anlarım.Berik ürünleride sizin söylediğinizin aksine kaliteli ve yurtdışında gayette kullanılan bir marka siz yurdışı olarak nereyi baz alıyorsanız artık.Birde benden yaşça büyük olduğunu ima etmene retağmen yok giydiği donmuş bilmem neymiş bana saygı öğreteceksin yaşının adamı olda adam gibi konuş.Burada tek kelime Arlen ness demedim direk berik markası üzerine konuştum hani bilgiliyim ayaklarına yatığp isim satmaktan falan bahsetmişsin ya.Yurtdışında yaşadın mı yaşamadın mı bilmem ama sırf sitesine ona buna bakıpta yok satışı düzgün değil falan diyemezsin.Hiç kullanmadıysan ürüne kötüdür şudur budurda diyemezsin.Senin gibi insanlar siteye bakıp markaya çöp muamelesi yapar ürün karşılaştırması yapmamışmış o zaman her süslü sitesi olan malını satsın ürünün kendi kalitesinin ne önemi var değil mi!
    bican33 bunu beğendi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Yaşça büyük olabilirsiniz Ama berik dediğiniz marka abidik gubidik falan değil türkiyede satılmaması yada muhattabı olmaması o markayı abidik gubidik yapmaz.Bir ürünün motor montunun abidik gubidik olduğunu kaliteden anlarım.Berik ürünleride sizin söylediğinizin aksine kaliteli ve yurtdışında gayette kullanılan bir marka siz yurdışı olarak nereyi baz alıyorsanız artık.Birde benden yaşça büyük olduğunu ima etmene retağmen yok giydiği donmuş bilmem neymiş bana saygı öğreteceksin yaşının adamı olda adam gibi konuş.Burada tek kelime Arlen ness demedim direk berik markası üzerine konuştum hani bilgiliyim ayaklarına yatığp isim satmaktan falan bahsetmişsin ya.Yurtdışında yaşadın mı yaşamadın mı bilmem ama sırf sitesine ona buna bakıpta yok satışı düzgün değil falan diyemezsin.Hiç kullanmadıysan ürüne kötüdür şudur budurda diyemezsin.Senin gibi insanlar siteye bakıp markaya çöp muamelesi yapar ürün karşılaştırması yapmamışmış o zaman her süslü sitesi olan malını satsın ürünün kendi kalitesinin ne önemi var değil mi!
    kardeş berik dediğiniz marka amerika pazarında yok denecek kadar az 3 5 tane belki bulursunuz tüm kıtada. Avrupadada almanyada 2 3 sene kullandım buranın en ucuz ve en az satılan montu fc moto çinde yaptırıp almanya üzerinden satışını yapıyor. Ayrıca arlen ness berik markasının yan kolu ikisi aynı marka zaten. Kalitelidir dandiktir o ayrı ama böyle aman aman heryerde olan bir model değil. Ayrıca ben berik markasının tüm ürünleri hindistan ve çinden geliyor.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    daha arlen ness ile beriğin bağlantısını bilmiyorsun anca yazıyorsun. Zaten türkiyedeki firmadan bahsetmedin uluslararası platformda beriğe ulaşabilirsen haber ver benimde markaya söyleyecek bir iki sözüm var fakat uzun süredir sitelerinden kendilerine ve markaya ulaşmaya çalışmama reğmen hiç bir geri dönüş ve sonuç alamadım. Bilmediğimiz konularda yorum yapmamakta fayda var güzel oğlum.

Motosikleti
    MTT Y2K
    daha arlen ness ile beriğin bağlantısını bilmiyorsun anca yazıyorsun. Zaten türkiyedeki firmadan bahsetmedin uluslararası platformda beriğe ulaşabilirsen haber ver benimde markaya söyleyecek bir iki sözüm var fakat uzun süredir sitelerinden kendilerine ve markaya ulaşmaya çalışmama reğmen hiç bir geri dönüş ve sonuç alamadım. Bilmediğimiz konularda yorum yapmamakta fayda var güzel oğlum.
    Yav he diyelim geçelim abi ya.Yok şunu bilmiyorsun yok bunu bilmiyorsun bana laf yetiştirmeye uğraşıyorsun.Kaç yaşındasın bilmiyorum ama 40 civarı yakın bir yaşta olduğunu düşünüyorum belki daha büyük.Bana bilmiyorsun yazıyorsun diye kendini benim üstümde görmeye çalışacağına bak bu böyle böyle deyip öğretmeye çalışsana.Bu yaşta yaptığın boşboğazlık başka birşey değil.İki kelam ettik diye bilmiyor oldukSordun mu bilip bilmediğimi nerden biliyorsun da 'anca yazıyorsun' türkiyeden bahsetmedim ki zaten demişsiniz ama tüm mesajlarınızda türkiyeden bahsederek konuşmuşsunuz buda beni baya güldürdü :DRollcycle dostum bende avrupada bu ürünü çok gördüm çok kullanan tanıdığımda var.Berik türkiyeye arlen ness olarak girmedi mi?Yanlış biliyorsam BÜYÜKLERİM bilgilendirsinde bilelim.Tabi bilgiyi sadece millete üstünlük sağlamak için kullanmaya çalışmıyorlarsa.

Hala satılan bir ürün bu hani o abidik gubidik olmayan markaların mallarıylada aralarında 100-150 euro oynuyo.Ama kalite olarak sanki biri 50 euroluk diğeri 1000 euroluk mal gibi davranıyorsunuz.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Yav he diyelim geçelim abi ya.Yok şunu bilmiyorsun yok bunu bilmiyorsun bana laf yetiştirmeye uğraşıyorsun.Kaç yaşındasın bilmiyorum ama 40 civarı yakın bir yaşta olduğunu düşünüyorum belki daha büyük.Bana bilmiyorsun yazıyorsun diye kendini benim üstümde görmeye çalışacağına bak bu böyle böyle deyip öğretmeye çalışsana.Bu yaşta yaptığın boşboğazlık başka birşey değil.İki kelam ettik diye bilmiyor oldukSordun mu bilip bilmediğimi nerden biliyorsun da 'anca yazıyorsun' türkiyeden bahsetmedim ki zaten demişsiniz ama tüm mesajlarınızda türkiyeden bahsederek konuşmuşsunuz buda beni baya güldürdü :DRollcycle dostum bende avrupada bu ürünü çok gördüm çok kullanan tanıdığımda var.Berik türkiyeye arlen ness olarak girmedi mi?Yanlış biliyorsam BÜYÜKLERİM bilgilendirsinde bilelim.Tabi bilgiyi sadece millete üstünlük sağlamak için kullanmaya çalışmıyorlarsa.
    https://i.hizliresim.com/p6kmdn.jpg
    https://i.hizliresim.com/2JqYDd.jpg
    Hala satılan bir ürün bu hani o abidik gubidik olmayan markaların mallarıylada aralarında 100-150 euro oynuyo.Ama kalite olarak sanki biri 50 euroluk diğeri 1000 euroluk mal gibi davranıyorsunuz.
    :D tamam güzel oğlum berik çok iyi bir marka
    valeros46 bunu beğendi.

Motosikleti
    MTT Y2K
    :D tamam güzel oğlum berik çok iyi bir marka
    Heyt be yaşının adamı.Teşekkürler Süpermen :D
    valeros46 bunu beğendi.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında amacım zaten Türkiye' de bulup deneyip Fc-motodan sipariş etmek Berik' in kötü bir marka olduğunu düşünmüyorum. Bu yıla kadar Sofuoğlu'nun giydiği tulumdu. Yılda bir belki piste çıkarız diye çok para vermek istemiyordum. Ama sayenizde Türkiye' de pek bulamayacağımı öğrendim.Yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Ucuza piste çıkayım dersen 2.el bak burdan, 2500 e alacağın 0 tuluma göre daha iyi mallar var

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında amacım zaten Türkiye' de bulup deneyip Fc-motodan sipariş etmek Berik' in kötü bir marka olduğunu düşünmüyorum. Bu yıla kadar Sofuoğlu'nun giydiği tulumdu. Yılda bir belki piste çıkarız diye çok para vermek istemiyordum. Ama sayenizde Türkiye' de pek bulamayacağımı öğrendim.Yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar.
    Sofuoğlu bu tulumu yarışmaya başladığında kullanıyordu son 4 senedir üzerinde revit tulum var. Bu sene dainese giymeye başladı bilginize.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selamlar ülkemizde bayisi ve muhatabı olan markaları tercih edin derim.Aslında her keseye uygun sıfır yada ikinci el ürünler mevcut .Yalnız büyük beden giyenlerde sıkıntı oluyor özellikle ağırlık çalışanlarda ....onuda uyduruyoruz artık İki parça tulum da beden bulunuyor ama tek parçada en büyüğünü alıp müdahale etmek gerekiyor....
    valeros46 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler