Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

GÜNLÜK KULLANIMDA BOT MU? ÇİZME Mİ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Günlük kullanım için bot mu çizme mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Güncel.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Bir el atın konuya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her zaman çizme. Kaval kemiğim kırılsa da yaşarım, işimden gücümden olmam maaşım yatar diyosan kundura bile giyebilirsin
    blk_pasa bunu beğendi.

kesinlikle bot ikisinide denedim ot çok çok daha uyumlu günlük kıyafetlere çizme kaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

bu arada dizlik kullanıyorum arkadaş kaval kemiği konusunda haklı ama işte yada artık okuldaysan dizliği çıkarabiliyorsun ama çizmeyi çıkaramazsın
    valeros46 bunu beğendi.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Cizme daha guvenli. Ben cizme kullaniyorum. Ilk giymeye basladigimda yurumesi zor geldi ama alistim zamanla rahat oldu. Zaten motordan inip uzzun uzzun yurudugum olmadi. Yuruyus ayakkabisi degil neticede. İs veya okulum yok tabi benim, olsaydi ve motosikletle gidiyor olsam çizme biraz sıkıntı olurdu ama güvenli.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:39 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:42 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:43 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:46 ----------

SCOYCO MT-015 NASIL BU KISA BOTLAR?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

Beyler bir cevap verin da

Motosikleti
    Dominar 400
    günlük kullanımda çizmeler şekil itibari ile profesyonel kayak sporları yapanların çizmeleriyle aynı onun yerine botun envayi çeşit paran varsa alıp alıp farklı kombinlerle güzelleştirebileceğin modelleri mevcut

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günlük kullanımda çizmeler şekil itibari ile profesyonel kayak sporları yapanların çizmeleriyle aynı onun yerine botun envayi çeşit paran varsa alıp alıp farklı kombinlerle güzelleştirebileceğin modelleri mevcut
    Resimdeki botlar nasıl, günlük hayatta da kullanacağım

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Çizme yerine bot kullanan arkadaşlar çok garibime gidiyor ayaklarındakinin bez ayakkabıdan farkı yok, ekipmanları ilk dizdiğim aylarda mal bir sürücü sıkışık trafikten kurtulup u dönüşü yapmak istedi sağımda bi araç var arkamda kız arkadaşım 1 dk manevra yapmasını bekledim, sonunda o manevrayı yaptı geldi kafadan benim sol tarafa çarptı ayağım vites ile motor arasına sıkıştı sağ taraftaki arabaya sıkıştık eve gidip baktığımda o kalın korumalı botun vites kolu tarafından delindiğini gördüm, öyle sert bir deri delinebildiyse kaval kemiğim olsa kesin kırılmıştı.
    blk_pasa bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çizme yerine bot kullanan arkadaşlar çok garibime gidiyor ayaklarındakinin bez ayakkabıdan farkı yok,
    Ama aynısını her koruma için söyleyebilirsiniz. Sonuçta bir durumda işe yarıyor hepsi. Mesela "hörgüçlü deri tulum ve boyunluk kullanmayanlari anlamıyorum" gibi.

Günlük kullanım için çizgiyi bir yerden çekmemiz gerekiyor. Bazı durumlar için de çizme gayet tabii dışarıda kalabilir.

Korumalı bir botun bez ayakkabıdan tabii ki farkı var. Çizme tabii ki daha korumalı ama bot ta faydasız değil.

Bu arada deri delinmelere karşı koruma sağlamaz zaten, sürtünmeye karşı sağlar. Delinmeyi anca sağlam bir zırh engeller. Ki birçok botun ucu ve bilek arkası, ve bilek içi sert koruma içerir.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Çantaya günlük ayakkabını atarsın indiğin yerde 2 dk çıkarırsın çizmeni devam edersin olmayacak şey değil
    blk_pasa, Gönenç ve valeros46 bunu beğendiler.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Ne alacağını bilmiyorumda.Alacaksan Yandan Fermuarlı al çok daha pratik oluyor.
    Ben Alpinestars Smx-1R aldım yandan fermuarlı şehiriçi-şehirdışı farketmiyor giyiyorum.Çok rahat çokda pratik

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    yds ye bir bakın derim
    levend84 bunu beğendi.
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

YDS nin diablo 7.2 GTX kullanıyorum çok memnunum. Eğer yağmurda ve çok soğuklarda binmem derseniz diablo 7.4 de alınabilir. Fİyat/performans olarak YDS derim.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar bence TCX cizme aldim fakat ilk kez motosiklette cizme kullaniyorum, hep spor ayakkabi kullandim.Ben mi alisamadim bilmiyorum ama vites geciremiyorum.Ayagim girmiyor vites pedalinin altina zorlaniyorum

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bence TCX cizme aldim fakat ilk kez motosiklette cizme kullaniyorum, hep spor ayakkabi kullandim.Ben mi alisamadim bilmiyorum ama vites geciremiyorum.Ayagim girmiyor vites pedalinin altina zorlaniyorum
    Alışınca geçer.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alışınca geçer.
    1 Ay oldu alışamadım Ani vites düşüreceğim zaman birkaç denemede anca düşürebiliyorum.Vites pedalıyla oynamak mümkün mü acaba

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Kesinlikle ayak bileğinizi + kaval kemiğinizi de koruyacak bir çizme, yaz - kış fark etmez.
    Gönenç bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Yaz kış yds diablo 11 kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    yds yarım bot derim, normal yürüyüşe çıkınca da rahatsız etmiyor. Tabi uzun motor çizmesi her zaman tavsiyedir ancak yürüyecek olursanız çok sıkıntı verir, varsa yeriniz, onun yanında gündelik ayakkabı taşıyın motordan indikten sonra normal ayakkabılara geçin derim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)