Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A1 ehliyeti için motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba , ben A1 sınıf ehliyet için ehliyet kursuna gidiyorum. Başlangıç için motor önerisi istiyorum benim kafamdaki motorlar bunlar (125cc)

1-Honda Cbr 125 2.el
    2.Mondial Drift (minör 125 cc)
    3.Rks rk125
    4.Honda Cb125f
    5.Yamaha Ys125

Sizce hangisi daha mantıklı. Ayrıca farklı bir öneriniz var mı

2 sene elektrikli motosiklet kullandım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    tercih biraz tarz ile alakali. mt-125'te dusunebilirsin mesela ikinci el olarak. yada sifir ama abs olsun dersen en uygun bajaj v15 var.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Benim seçimim cbr 125 r olurdu. Yakıt Tüketimi, yakışıklı, yedek parça servis agı ve 2.el pazarı oldukça iyi.

Fiyatı yazmayı unutmuşum 9.000 civarı max olmak zorunda ne kadar düşük olursa iyi olur. Yazdıklarınız uçuk fiyatlı motorlar ama yinede inceleyeceğim teşekkürler başka önerisi olan var mı ?

Motosikleti
    WR125R
    Ybr veya cbf ikinci el al geç. Sıkılacaksın bir süre sonra zaten, hepsi birbirinin farklı görünüşteki ayni motorlar. Enduroya biraz hevesin varsa wr125 al, 125 liğin en torklu ve zevkli aleti. Enduroya ilgin yoksa dediğim gibi cbf veya ybr.

Cbf 150 cc olduğu için olmuyor yoksa hiç düşüneyecektim ama A1 ile kullanılamıyor ybr ise tipini sevmiyorum.

Motosikleti
    WR125R
    Alıntı Mixtt.tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 cc olduğu için olmuyor yoksa hiç düşüneyecektim ama A1 ile kullanılamıyor ybr ise tipini sevmiyorum.
    Cbf kullaniliyor, hiç a1 ile cbf kullandigi icin ceza yiyen adam gormedim ben babam da polis bunu da belirteyim. 10000 polisten birisi sadece ceza yazar. Hepsi kw oranina bakiyor cc ye değil.
    Remzidemir41 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    YBR 125...

Cbf ile riske giremem her polis aynı değil ve denk geldiğinde büyük bir sorun olur

Fiyatı yazmayı unutmuşum 9.000 civarı max olmak zorunda ne kadar düşük olursa iyi olur. Yazdıklarınız uçuk fiyatlı motorlar ama yinede inceleyeceğim teşekkürler başka önerisi olan var mı ?
    9.000 Lirayı biraz daha zorlayıp BN 125 alabilirsin yada TNT 125 bunların dışında sıfır motor almak istersen RK 125 olabilir illa japon dersen 2.el cbr iyidir.

dasmehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R'15
    Cbr al keyfine bak .

Başka öneri yok mu ?

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Başka öneri yok mu ?
    Arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmış zaten.. En çok tutulan modellerde ortada, daha ne önerisi bekliyon?

İkinci el ve sıfır alınabilecek tüm motosikletlerin önerisi yapılmış hala öneri istiyorsan tekrar edelim Alabilirsen sınıf BN 125 alamazsan sıfır rk125 ona da yok dersen ikinci el cbr ona da yok dersen ybr ama tercihini sıfır almaktan yana kullansan daha rahat edersin.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Ben giderim minör alırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)