Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yuki YK250-21 R-Samurai Hakkındaki Fikirleriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yuki Samurai Yakıt Tüketimi : 2.5 Litre (100 Km)
    Yuki Samurai Motor Bölümü Hakkında : CBB Tek Silindir 4 Zamanlı Su Soğutmalı Balansörlü Motor
    Yuki Samurai Silindir Hacmi : (cm³) 249 cc
    Yuki Samurai Max. Tork : 23Kw/7000r/min
    Yuki Samurai Max. Güç : 27.47Hp/8500r/min (28 Beygir)
    Yuki Samurai Max. Hız (km/h) : 150 km
    Yuki Samurai Şanzıman : 5 Vites
    Yuki Samurai Çalıştırma : Elden ve Ayaktan Marşlı
    Yuki Samurai Soğutma Tipi : Su Soğutma
    Yuki Samurai Yağlama Tipi : Yağ Pompası
    Yuki Samurai Ateşleme Tipi : CDI
    Yuki Samurai Debriyaj Tipi : Islak Tip / Çoklu Plaka
    Yuki Samurai Frenleme Metodu (Ön/Arka) : El ile / Ayak ile
    Yuki Samurai Yakıt Tankı Kapasitesi : 14 Litre
    Yuki Samurai Max Yükleme Kapasitesi : 150 kg
    Yuki Samurai Fren Tipi (Ön/Arka) : Ön Çift Disk / Arka Disk
    Yuki Samurai Ağırlık : 139 Kg (Yüksüz)

Arkadaşlar merhaba, kısıtlı bir bütçem olduğu için bu motor üzerine yoğunlaştım biliyorum herkes çin bu diye yorum yapıcak ama lütfen fiyat ve performans olarak yorum yapın. Bu motorun son üretimi 2015 ama yuki hala türkiyede ve yakınımda bir çok yuki servisi mevcut. 2015 model 6600 km de 7000 TL ye bu motordan buldum. Motor tertemiz düşmesi çiziği dahi yok bir sıkıntısıda yok. Alınırmı ? Yorumlarınızı bekliyorum. Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Motor güzel duruyor ama 7000 çok gibi.

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzel duruyor ama 7000 çok gibi.
    Motorun sıfırı 12-13 bin TL civarı bide satarken aşırı zarar ediliyor bu motorda o yüzden ikinci el düşünüyorum bulabildiğim en temiz ve fiyatı iyi bu oldu

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Görünüş ve özellik olarak fazla iyi çinli ön yargılarından kurtulmamız lazım artık. Bence alınır

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Bir arkadaş bu motorun Kullanıcı sayfasında servis çok sorunlu 4 aydır parça bekliyorum diye makale yazdı inceleyin isterseniz.

Alıntı HONDAANTALYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş bu motorun Kullanıcı sayfasında servis çok sorunlu 4 aydır parça bekliyorum diye makale yazdı inceleyin isterseniz.
    Bunun birde Spitzer diye bir modeli var. Onunla çok karıştırılıyor. Onlarda ciddi sorun var ben motoru kullanan bi kaç kişiyle konuştm parça sıkıntısı yok dedi. Yuki fabrikayı aradkm tek krank parçasında bir eksiğimiz vardı onuda tamamladık dedi.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Zwezda1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun birde Spitzer diye bir modeli var. Onunla çok karıştırılıyor. Onlarda ciddi sorun var ben motoru kullanan bi kaç kişiyle konuştm parça sıkıntısı yok dedi. Yuki fabrikayı aradkm tek krank parçasında bir eksiğimiz vardı onuda tamamladık dedi.
    Gayet Yakışıklı bir kardeşimiz Yedek parçada sıkıntı yoksa alınabilir. 7 bin gayet iyi bir rakam. 8 ila 10 bine kadar 2.el fiyatları.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    2004 kasa r1 kopyası resmen iyi piyasa yapılır bunla

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tam olarak "abi kaç basıyo" motoru. Hiç bulaşma, alırsan satamazsın.

Motosikleti
    R25
    Apache motorumun bakımını yaptırırken görmüştüm motoru,ilgimi çekti ustaya sordum 30-40 saniye kadar küfür etti alma dedi

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Çöpe atılacak bir para olarak gör servis rezalet yedek parça sorunlu genel müdürlüğü sorunlu garantideki motor motor kitledi serviste garantiden değil paramızla yaptırdık motoru aldığımız gün 50 km hızı geçmediğimiz halde kol çıkardı blok patlattı neredeyse sıfır motor parasına yakın fiyat çıkartılar kelle motor attık yola devam para kazandırmayın şu firmaya birde görünüşe asla aldanma derim

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Sakın ola bulaşma derim motor 250 cc gibi yazıyor olabilir ama 125 cc gibi gider dayanıklılık desen yoktur sertçe lakaya girsen karenajı kendiliğinden kırılabilir titrer ne arasan vardır hiç bulaşma derim cbr varken ne gerek var buna

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çöpe atılacak bir para olarak gör servis rezalet yedek parça sorunlu genel müdürlüğü sorunlu garantideki motor motor kitledi serviste garantiden değil paramızla yaptırdık motoru aldığımız gün 50 km hızı geçmediğimiz halde kol çıkardı blok patlattı neredeyse sıfır motor parasına yakın fiyat çıkartılar kelle motor attık yola devam para kazandırmayın şu firmaya birde görünüşe asla aldanma derim
    Kaç modeldi sizinki

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Kaç modeldi sizinki
    Model olarak aynı değildi yuki farklı bir model motosikletiydi yani patçalar bukadar dandik olamaz zaten arkasında firma bile durmuyor hiç bulaşma benden söylemesi ne derdi biter ne tasası tamam bütçen kısıtlı şekil şukul bir motor alayım diyorsun eyvallah ama 7 binliraya motorda alırsın 7 binliralık dertte
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Yokmu başka yorumu olan

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilenler yorumları yapmışlar. Yani bu kadar kötü yorumdan sonra buna para vereceğine aynı paraya duke200 bulabilirsin.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Google sordum. En çok arananlarda yedek parça çıktı. Demekki yedek parçasıda sorunlu bunun. Krank ve pistonuda aratan olmuş. Bulaşmamak lazım. Bilindik marka olsun eski model olsun.

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilenler yorumları yapmışlar. Yani bu kadar kötü yorumdan sonra buna para vereceğine aynı paraya duke200 bulabilirsin.
    Motoru kullananların yorumları olumlu. Kullanan ve hala devam eden bi kaç kişiyle konuştum. Kronik bi problemi olmadığını ancak hor kullanmamak gerektiğini söylüyolar. Fabrikayı arayıp parça sordum bi kaçtane önemli sipariş vericekmiş gini hepsine var dediler. O yüzden soru işareti kalıyo sürekli

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru kullananların yorumları olumlu. Kullanan ve hala devam eden bi kaç kişiyle konuştum. Kronik bi problemi olmadığını ancak hor kullanmamak gerektiğini söylüyolar. Fabrikayı arayıp parça sordum bi kaçtane önemli sipariş vericekmiş gini hepsine var dediler. O yüzden soru işareti kalıyo sürekli
    Anladığım kadarı ile bütçen çok kısıtlı. Tek kurşunun varsay bir sorun olduğunda ciddi zorlanırsın. Duke200 gibi sorun çıkarmayacak bir motor al geç. Hem daha performanslı hem abs var. 2. elde satabilir miyim diye korkun olmaz.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alet resmen samuray kılıcı gibi,alanin elinide keser cebinide

Yorumu,ince görerek yaptim,uzun/kısa/uzun sayı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)