Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yuki YK250-21 R-Samurai Hakkındaki Fikirleriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Cbr125 al bundan iyi bence
    hachiko ve efendy06 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yokmu kullanan biri

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı Zwezda1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmu kullanan biri
    Merhaba, ben kullandım ama arkadaşımındı kısa mesafe birkaç sefer turladim.
    Paranı çöpe atma net söylüyorum.
    İki Çinli motosiklet ile 20bin km yaptım sonra japon aldım ve aradaki farkı gördüm, çöp bu Çinliler.
    Şunu da belirteyim kullanılan veya kullanılabilir olanlar var ama 7bin TL' ye değil.
    O paraya daha kaliteli ve sağlam motosiklet bulabilirsin, görüntüye aldanma.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    28 beygirmi.

Suraya birisi. Yooogghhhhh. ına koyayim gifini koyabilirmi gsgsghsh

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28 beygirmi.

Suraya birisi. Yooogghhhhh. ına koyayim gifini koyabilirmi gsgsghsh

Macit250 bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    aletin son hızı 130 sanırım incelemesine bakmıştım 2 daha koy temiz bir cbr125 al bi arkadaşında dediği gibi

Ben hız veya performans olarak zaten hondayla fln kıyaslamıyorum arkadaşlar. Sadece sıkıntı çıkaran bi motormu onu merak ediyorum

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    150'lik yuki kullanmıştım bir aralar. Fazla değil 1 ay sonra sürekli servis kapısındadyım. Hatta ön grenajı sökmüştüm lambası yanmayınca. Gördüğüm manzara kısaca şöyle, kablolar kısa gelince ek yapılıp devam edilmiş ve ek yerini bantlamamışlar bile. kırmızı kablo çekmişler diğer ek kabloyu mavi ile devam etmişler. O dakikadan sonra (2 ay) elimden hemen çıkarttım. Sürekli arıza vermesi de çabası.

ben şahsen almayı düşünüyorum
    bulunduğum bölgede yuki bayisi servisi de var
    tek sıkıntım temizini bulmak :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı demirkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150'lik yuki kullanmıştım bir aralar. Fazla değil 1 ay sonra sürekli servis kapısındadyım. Hatta ön grenajı sökmüştüm lambası yanmayınca. Gördüğüm manzara kısaca şöyle, kablolar kısa gelince ek yapılıp devam edilmiş ve ek yerini bantlamamışlar bile. kırmızı kablo çekmişler diğer ek kabloyu mavi ile devam etmişler. O dakikadan sonra (2 ay) elimden hemen çıkarttım. Sürekli arıza vermesi de çabası.
    sonra gidip joymax aldıysan gene paranı çöpe atmışşın ;)

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra gidip joymax aldıysan gene paranı çöpe atmışşın ;)
    Nmax almamış tabi...
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    R25
    Arkadaşım Bayide çalışıyor, benelli mondial küba tvs yuki vs her marka var. Bu çinlilerin içinde en dandiği yuki diyor adam motoru alıyor 10 dk sonra geri geliyor diyor. Motorlar dökülüyor diyor ama garanti den parça isteyince hiç incelemeden herşeyi gönderiyorlar dedi örnek; aynayı bile.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ne fikrimiz olacak,şu çinlilerin kimya formulü gibi model ismi koyma huyları bitmedi. yıl oldu 2019 hala 2005-2006 yıllarındaki model ismi kafaları devam ediyo.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Tek bir yorumum olacak

Çöp

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Joymax çöp mü? 4 yıl kullandım, on numara motordur kendisi, kulaktan dolma şeyleri yorum diye üfürmeyelim..

görünüşe aldanıp bu motor alınmaz servisi varmıdır acaba bu motorun

Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görünüşe aldanıp bu motor alınmaz servisi varmıdır acaba bu motorun
    heryerde servisi var zaten ama alan geri götürüyor :D
    yukinin bayisi,servisi bile yuki yi önermiyor almayın diyolar :D
    geçen birisi yukiyi 10 bine satmaya calisiyodu allah akıl versin alana da satmaya çalışana da :D

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    İstanbulda sanayisi var. Yuki Plaza. Giriş katta her tür ürünü sergilenmiş, elektrikli kaykaydan, motosikletlere, dikişmakinasından forkliftlere kadare.
    Üst katlarda yedek parça ve stoklar, üstünde garanti servisi ve monraj alankları.
    Ama en üst katta Kral Motor diye bir firma çökmüş Yukinin tepesine.
    Ülkeye gelip yatırım amaçlı firma kuran Yukiyi, sanki sosa batırıp batırıp yiyor.
    Sonra'da helalmi bekliyor, Türk marka motosiklet üretiyor diye? Parçası cijde olsa lifan, klon honda motorlarıda kullanılıyor ve yurt dışında. Ama montaj, satış ve servisi burda ve bunda sorun çok. Netice???

Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda sanayisi var. Yuki Plaza. Giriş katta her tür ürünü sergilenmiş, elektrikli kaykaydan, motosikletlere, dikişmakinasından forkliftlere kadare.
    Üst katlarda yedek parça ve stoklar, üstünde garanti servisi ve monraj alankları.
    Ama en üst katta Kral Motor diye bir firma çökmüş Yukinin tepesine.
    Ülkeye gelip yatırım amaçlı firma kuran Yukiyi, sanki sosa batırıp batırıp yiyor.
    Sonra'da helalmi bekliyor, Türk marka motosiklet üretiyor diye? Parçası cijde olsa lifan, klon honda motorlarıda kullanılıyor ve yurt dışında. Ama montaj, satış ve servisi burda ve bunda sorun çok. Netice???
    yukinin 3 servisini bayisini aradım. 2 si alma alan geri getiriyor dedi ( telefon açtım abi ben 2.el alcam da şu fiyattan ne dersin filan dedim)
    fazla söze gerek yok. görüntüsü 10 üzerinden 10. ama çok adi bir motor. lifan 10 kat daha kaliteli

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Alıntı knuis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukinin 3 servisini bayisini aradım. 2 si alma alan geri getiriyor dedi ( telefon açtım abi ben 2.el alcam da şu fiyattan ne dersin filan dedim)
    fazla söze gerek yok. görüntüsü 10 üzerinden 10. ama çok adi bir motor. lifan 10 kat daha kaliteli
    Ben sıfır bir yuki gusto aldım, bir bayiden. Sonra yuki bayisi bile olmadığını öğrendim. Ama zar zor evrakları tamamlatıp aldım. Sade yetkili servisiymiş.
    Motosikleti hazır, getircez demişlerdi, getircekleri yoktu. Kendim gidip gerirdim. Evde kontrolunu yaptım, içinde yok diycek kadar yağ konmuş, 8-10 gevşek çivata buldum sıktım, kornadan ses çıkmıyordu, doğru monta edttim, oldu. 2018 model motosiklete 7-8 senelik lastik takmışlar, üzerinde naylon yazan. İstanbuldaki sanayisi ve garanti servisine sorduğumda, montaj sorunlarınï bayiyle görüşmeniz dediler. Bayide yuki bayisi olmayınca birşey yapamayız dediler. Kontrolu içinde usta burda değil filan diyip salladılar. Yetkili servis bunlarda hiç garantiyle uğraşılmaz diyip, her sorundan beni sorumlu tutup, para koparmaya çalışıyorlardı, söküp ayarlanacak yeri, sökmeye üşenip, kaba kuvvetle yamultarak düzeltmeye çalışmalar, rotajda karıştırılmış belkide çıkma yağ koydular, en pahalı yağ fiyatı çekerek vsr.
    Ben yetkili servisindende vaz geçtim, garantisindende. Kendim düzelttim, ayarladım, adamakıllı birçiftde anlas lastik aldım, 10 numara 5 yıldız çalışıyor. 1700 km oldu, hiç bir parça sorun olmadı, motor çok iyi açîldı. Saat gibi. Fren, aksam, hiçbir sorun yok. Bu sebepden, Yuki'ye lafım yok, montajını, satışını ve servisini yapanlardan şikayetciyim.
    Çin deniyor, Ama Yuki ve Samuray Japonca, karbiratörüm Made in Japon, motor'da kaçını motor numarası lifanın üretimi, sade isteyene kendi ismini yazıyor.
    Bende Yuki Samurayı beğeniyorum, ama talan edilmiş tarladan ne bekleyebilirsin ki. Kendine güveniyorsan Sanayiden alıp, kendin bakabilisin. O zaman nekadar kaliteli olduğunu anlarsın. Araya montajcı, tüccar, tamirci girdimim güvenmek zorunda kalıyorsun, veya almıyorsun.
    Beleşci çok. Hele uygunsa.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)