Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fuar da Benelli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Abilerim malum İstanbul'da olmadığımız için fuara gidemiyoruz. Bu sıralar yakından takip ettiğim Benelli markası için Fuar da ki genel görüş nedir?

Yeni makineleri kaliteli mi görünüşleri nasıl? Her ne kadar internetten görsek de gerçekteki gibi anlaşılmıyor. Fuara gidenler bilgilendirirse

sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

yukarı.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    benelli fuarda yoktu. olsa tükan senin.

Nasıl yoktu? :D O zaman ben yanlış fuara gittim

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Çinlinin italyan takım elbiselisi

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Fuarda büyük beklentilerle benelli standına koştum ama malesef ilk izlenimim olumsuz.Neyi olumsuz derseniz;bende tam olarak bilmiyorum ama malzeme çok kaliteli durmuyordu.Resimlerde daha güzel ancak yakından bakınca bu muydu lan? Diyor insan.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinlinin italyan takım elbiselisi
    Artık Mercedes ve Volvo içinde Çin'in avrupai elbiselisi dersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda büyük beklentilerle benelli standına koştum ama malesef ilk izlenimim olumsuz.Neyi olumsuz derseniz;bende tam olarak bilmiyorum ama malzeme çok kaliteli durmuyordu.Resimlerde daha güzel ancak yakından bakınca bu muydu lan? Diyor insan.
    Japon markası altında satılan özellikle giriş seviyesi motorlardan çok daha iyi. MT/R25 gibi. TNT25'in şasi deki boya kalitesi biraz sönük ancak malzeme ve işçilik kalitesi gayet iyi duruyor.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Japon markası altında satılan özellikle giriş seviyesi motorlardan çok daha iyi. MT/R25 gibi. TNT25'in şasi deki boya kalitesi biraz sönük ancak malzeme ve işçilik kalitesi gayet iyi duruyor.[/QUOTE]

Abi bende Tnt 25 almayı düşünüyorum. Herkes malzeme kalitesi çok iyi diyor. bunu sormuştum aslında fuar da nasıl duruyor diye

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Enes ŞENTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon markası altında satılan özellikle giriş seviyesi motorlardan çok daha iyi. MT/R25 gibi. TNT25'in şasi deki boya kalitesi biraz sönük ancak malzeme ve işçilik kalitesi gayet iyi duruyor.
    Abi bende Tnt 25 almayı düşünüyorum. Herkes malzeme kalitesi çok iyi diyor. bunu sormuştum aslında fuar da nasıl duruyor diye [/QUOTE]

Benim TNT 25 29000' km de

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Özellikle TRK502 nasıldır diye gittin standlarına. Benim için hayal kırıklığı oldu. Plastiği, parça kalitesi çok vasattı.

Diğer modellerde arka tekeri paddock standa koymuşlar. Oturduğumda hiçbirşey anlamadım. Hepsi bayır aşağı bakıyo.

Leoncino'lar tip olarak çok hoşuma gitti.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Benelliden ne bekleniyor anlamıyorum. Benim için sway kask kadar dandik bir motor çok benzetiyorum sway kaskında üzerinde italyan bayrağı var yanına gidiyon eline almadan vazgeçiyorsun
    ergunerbaş bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bende Tnt 25 almayı düşünüyorum. Herkes malzeme kalitesi çok iyi diyor. bunu sormuştum aslında fuar da nasıl duruyor diye
    Benim TNT 25 29000' km de [/QUOTE]

Nasıl motor bir kullanıcı olarak söyler misin? Hani zorla motor için biriktirdiğin bi para vardır ya onu öyle kötü bişeye vermek istemessin ben oyum işte Uzun geziler yapmayı planlıyorum ihtiyacı mı karşılar mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı waldorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle TRK502 nasıldır diye gittin standlarına. Benim için hayal kırıklığı oldu. Plastiği, parça kalitesi çok vasattı.

Diğer modellerde arka tekeri paddock standa koymuşlar. Oturduğumda hiçbirşey anlamadım. Hepsi bayır aşağı bakıyo.

Leoncino'lar tip olarak çok hoşuma gitti.
    Leoncino tip olarak benim de çok hoşuma gitti ama 35.000 lerden bahsediliyor. Türkiye şartlarında aşırı büyük para. Bu motora çok zor verilmesi.

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelliden ne bekleniyor anlamıyorum. Benim için sway kask kadar dandik bir motor çok benzetiyorum sway kaskında üzerinde italyan bayrağı var yanına gidiyon eline almadan vazgeçiyorsun
    Hatalı ve kalitesiz bulduğunuz yerleri anlatırsanız seviniriz bizde öğrenelim. Ama elle yoklayarak malzeme kalitesinden anladığınızı söylemeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Alıntı Enes ŞENTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

TNT25 sahip olmadım bir kaç kere test ettim gayet beğenmiştim süspansiyonları beklediğimden çok daha iyiydi. Fiyatının fazlasını veren bir motor. Youtube'da da gördüm motoron dergisi fuar da markaları geziyordu. Leoncino videosunu gördüm. TNT25'de vardır.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatalı ve kalitesiz bulduğunuz yerleri anlatırsanız seviniriz bizde öğrenelim. Ama elle yoklayarak malzeme kalitesinden anladığınızı söylemeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

TNT25 sahip olmadım bir kaç kere test ettim gayet beğenmiştim süspansiyonları beklediğimden çok daha iyiydi. Fiyatının fazlasını veren bir motor. Youtube'da da gördüm motoron dergisi fuar da markaları geziyordu. Leoncino videosunu gördüm. TNT25'de vardır.
    Tamamdır eyvallah usta

dasmehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R'15
    Leoncino görünüş olarak çok hoş bir motordu.Ama 250 lik olanı gelmeyecekmiş dediler fuarda.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Kalitesini bilmemde 20km tnt250 kullandım , pek içime sinmedi alet.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalitesini bilmemde 20km tnt250 kullandım , pek içime sinmedi alet.
    Çok ağır ondandır

Troilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Honda CBR250R Neon Sarı
    Arkadaşlara katılıyorum TRK 502 benimde fuarda en çok merak ettiğim ve görmek istediğim motordu ama begenmedim. Gidonun arasinda sarı sarı bally gibi birşey vardı ön gagada ufak bir rutuş var ama yagli boya ile getirdikleri motor kötüydü ilk alan arkadasin motoruda oradaydi onun durumu daha iyiydi ama genel olarak fuardaki TRK'yi begenmedim ama soylede bir gercek var 32bin verilecek motormu evet ülke şartlarındaki diğer modellere göre bence o parayi hakediyor. Fiyatini hakettigini düşündüğüm nadir motorlardan. Bu fiyata bu motoru begenmeyen uzerine 2 daha koyup tek silindir G310 GS alabilir. Tercih meselesi.

Leoya 35 bin istendiğini duyunca 15 dakika kendime gelemedim
    Cf moto ile aynı kalitede bence. Kötü değil iyi ama çok bir şey beklememek lazım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leoya 35 bin istendiğini duyunca 15 dakika kendime gelemedim
    Cf moto ile aynı kalitede bence. Kötü değil iyi ama çok bir şey beklememek lazım.
    Abi aynı şey bende de oldu. Leoncino'nun fiyatı ''OHA'' dedirtti. Cf moto da bu piyasa da yerini alabilecek gibi duruyor. Enjeksiyonunu falan bosch üretiyormuş. Bence çok daha iyi yerlere gelecekler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Makinanın kalitesinden anlamak için teknik bilginizin olmasına ya da kaportacı olmanıza gerek yok. Kalite anlayışınız nedir bilmiyorum. 12 Yaşında bir çocuğu önce piyasada kendini ispatlamış bir markayı gösterip ardından benelliyi gösterirseniz o çocuk bile neyin kaliteli olduğuna kolay bir şekilde yanıt verebilir. Millete yıllarca yok ktmyi bajaj yapıyor yok bmwyi tvs yapıyor diye başka markaları referans göstererek itelediler. Afedersiniz anasını ... piyasanın. Şimdi benelli geldi ve daha birçok farklı marka kardeşim ben bu motorun kalitesine teknik bilgilerle üzerindeki bloğuyla bilmemnesiyle karar vermem. Motosikleti değerlendiriyorsanız yıllarca kullanıcı üzerindeki görüşleri yedek parça temini onu türkiyeye getiren firma firmanın alt yapısı bunların hepsi markanın ve modelin kalitesini belirler. Başlık fuarda benelli olduğu için kendi tecrübelerimle ilgili yorum yaptım. Size birşey ispatlamak gibi yada egomu tatmin etmek gibi uğraşlarım yok. Keyifli günler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)