Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

biraz alkol ile motor kullanmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Arkadaşlar lütfen tepki göstermeyin okuyup anlamaya çalışın,bu aralar motoru alkollü kullanıyorum daha doğrusu motora binince alkol alma isteği geliyor, biraz alkol alınca resmen daha yetenekli hale geliyorum. Bu sadece gaza basmak ile alakalı değil trafiği daha iyi süzüyorum reflekslerimde ciddi artış oluyor, tabi bu alkol alma sarhoş olucağım boyutlarda değil.Beni alollü kullanırken görün buna bişey olmaz dersiniz daha süratli kullanmama rağmen ama alkolsüz hem korkakça hem yavaş trafikte oldukça çekimser şekilde hareket ediyorum, mesela rahat geçebiliceğim yerde bekliyorum aman araba geçsin ben beklerim acelem yok diyorum ama geçerim halbuki biliyorum işte fark burda ben alkollüyken bu geçemediğim yerden geçiyorum bilmem anlatabildimmi biraz cesaret geliyor ama yapabiliceğimin dışına asla çıkmıyorum motorumun yeteneğinide kendi yeteneğimide biliyorum.Biliyorum yaptığım doğru değil korkum o ki alkollü şekilde motor kullanmaktan keyif almaya başlamam neyse uzun bir yazı oldu tepki gösterenler olucak biliyorum ama yaşadığım 3 kaza var hepside alkolsüz ken oldu bu alkollü kaza yaşamıycağım anlamına gelmiyor ama rahat ve keyifli hissediyorum kendimi,annemin yorumu ise motor kullanmaktan korktuğum bu yüzden alkollü kullandığım yönünde bana bu yüzden geçen hafta motoru satıp araba almam şartıyla 15 bin tl vericeklerini söylediler ama reddettim beni düşündüklerini bilsemde parayı ve arabayı reddedip motorumla devam edicem bunları niye yazdım onuda bilmiyorum kazasız keyifli sürüşler herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alkollü iken sana cesaret geliyor gibi.
    sakın alkollü motor kullanma.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Helvayı fıstıklı isterim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Ölüp gidersin
    Ölün bulunana kadar cesedinde kokar
    Helvanı yeriz
    Arkanda gözü yaşlı ailen kalır

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları niye yazdım onuda bilmiyorum
    İçmeye devammı hala

Kardeşim alkolun getirdiği özgüven seni şımartmasın,çok ciddi bir durum bu olay,olası bir kazada başına gelecekleri tahmin bile edemezsın hele hele adli vakalarda,ne kendini ne başkasını tehlikeye at,bu şekilde bir alışkanlık kazanman sıkıntı,iyi bir hekimden bu konuda yardım alabilirsin.
    twisten bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Bizim gibi scooter ci olup yola daha fazla hakim olsan frenler elinde olsa güzel led ile süsle kendini fark ettir birde abs li scooter al

kaza yapma ihtimallerini dibine kadar düşür en azından senden kaynaklı öyle kullan daha çok güven verir sana motor zehirdir öyle bırakmak kolay değildir

alkol konusuna gelince biz buna cahil cesareti deriz aman alkollü iken pisiklet dahi sürme hadi düştün yaraladın kendini ya birine çarpsan alkollu alkollü kendini de aklayamazsın başın yanar, ailen de güveni kırılır.......

1991 heralde yaşın insanlar en çok hatayı en düşük yaşlarında yapar örnek aldığın kişiler vardır onlardan tavsiye al doğruyu yanlışı

iyi forumlar kazasız bol gezmeli sürüşler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçmeye devammı hala

Kardeşim alkolun getirdiği özgüven seni şımartmasın,çok ciddi bir durum bu olay,olası bir kazada başına gelecekleri tahmin bile edemezsın hele hele adli vakalarda,ne kendini ne başkasını tehlikeye at,bu şekilde bir alışkanlık kazanman sıkıntı,iyi bir hekimden bu konuda yardım alabilirsin.
    Eminim kafası ayık değildir şarkısın etkisiyle yazmıştır bunları
    Kafa ayık olunca bakar foruma ben ne yaptım neler yazmışım der

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    alkollüyüm ama kendimdeyim yeni geldim zaten evet bi özgüven eksikliği var ben motoru aldığımda sürekli motor kazalarını izledim trafikte tecrübe olsun diye kim nasıl neden kaza yapıyor gibisinden kafayı yedim galiba
    birbilent bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    en azından kaza videolarını izleyip biraz yapmak yanlış düşüncesi gelmiş buda güzel, ben 1 bardak bira ile zum oluyorum , nargile içiyorum kafam güzel oluyor D:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    İradeni kontrol altına alacak hiç bir şey içme
    İçki haram
    Sağlığına yazık içme şu mereti
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hocam nickinden anladığım kadarıyla 91 doğumlusun galiba. aynı yaştayız bu yaşta aklının başında olması gerekiyor neden alkol alıp motora biniyorsun?
    18-19 yaşlarımda biraz alkol değil bildiğin sarhoş halde motora bindiğim oluyordu. aradan 7 yıl geçtikten sonra anladım ki gerizekalının tekiymişim. hemde ağır gerizekalı. sakın alkol alıpta motor kullanmak gibi birşey yapma. sonuçları başına geldiğinde kafanı duvarlara vurursun.
    onun yerine birçok kaynaktan bilgiler edinip kendini virajlı yollarda eğitmeye çalış. saçma sapan işlerle uğraşma

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Ailenin sözünü dinle, araba al sen, hiç olmazsa kapalı kutunun içindesin. Yakışıklı defnederler hiç olmazsa..

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İradeni kontrol altına alacak hiç bir şey içme
    İçki haram
    Sağlığına yazık içme şu mereti
    Alkol içen adam günün stresini üstünden atar,rahatlar,dargın insanı barıştırır,kişiler arası ilişkileri kolaylaştırır,sıkılganlığı çekingenliği yok eder.
    Kısacası insanın iç dünyasını ortaya çıkartır.

Tabi alkollü araç kullanmayın!!(diyorum ama nerdeee)

Herşeyin fazlası zarar alkolün sağlığa zararlı olduğunu düşünmüyorum.

Son olarak cinsel istekleri canlandırıyor.
    Denemelisin..

https://youtu.be/ZfPDdWc6Cs0

O "biraz alkol" ileride "biraz daha alkol" olur sonra gözünü hastanede açarsın ya da açamazsın.

Ayrıca reflekslerinin daha iyi olması trafiği daha iyi okuman falan hikaye. Alkollüyken sana öyle geliyor.
    Lazasker bunu beğendi.

Birileri ( ben dahil ) 600cc ile başlamak adlı konu açar linç edilir. Birileri alkollü araç kullanıyorum der utanmazsa omuzlarda taşınır. Garip bir milletiz vesselam.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Arkadaşım sen ne konuşuyorsun kendi söylediğine kendinde inanmışsın belliki ALKOLLÜYKEN daha iyi motor sürmek diye birşey yoktur bunu öncelikle anlaman lazım...

Diyorsun ki ; benim reflekslerim artıyor cesaretim artıyor Biz buna HALK dilinde DELİ cesareti diyoruz ve Milletin canınıda kendi canınıda tehlikeye atan refleksler diyoruz umarım yeterince anlatabilmişimdir..

Son olarak ister dinle ister dinleme eğerki ALKOLLÜ kullandığın motor gibi arabayıda bu şekilde kullanacaksan hiç alma bence Alma çünkü motorla kaza yaptığın zaman zararı kendine verirsin Arabayla yaptığın zamansa başka günahı olmayan insanlarında vebaline girersin...

Alkol ne bu dünyada ne öbür dünyada hiç bişeye yaramaz içipte sonu iyi olan yok genede sen bilirsin İNŞAALLAH kötü sonuçlar doğurmaz bu yaptığın sende bizi boş konuşuyor zannedersin...

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölmek çok popüler. Kelime aşinalığı var artık kulaklara, o kadar da korkutucu gelmiyor. Helva muhabbeti ise espri halinden öteye gitmiyor. Belki şimdi diyeceğim acıtır. Üstüne 3 kuruşluk gazete örterler be abim, yoldan geçen araçlar yavaşlar, meraklı gözlerle sana yerde yatan cesedine bakarlar... yapma... Ne demişler kediye rakı içirmişler, nerde ulan evin kedisi diye haykırmış ...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Sana öyle geliyordur. Az miktarda alınsa dahi alkol ilk önce dengeyi bozar, otomobil kullanmakta sorun olmaz ama motosiklet çok daha tehlikeli. Ben bir kere 1 kutu bira ile kullandım bir daha tövbe ettim. Kusura bakma da buna tepki göstermemek olmaz.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Buraya uzun bi mesaj yazmıştım sırf kalbini kırmayayım diye sildim. Ama akıllı ol, biri kırmızıda geçer, sana bi koyar alkollü olduğun için, yara berede, motorun masrafıda, trafik cezasıda sana kalır. O zaman ailen arabada almaz bön bön bakar kalırsın. Sinirlendim.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Çılgınsın meeen

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)