Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 el 2014,2015 model mt07 almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar 2 el 20bin 30 bin’de mt07 almak sizce mantıklımı , aldığım motosikleti 4 sene garanti kullanırım siz olsanız ne yapardınız önerirmisiniz.
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Suzuki SV650A kovalardım. Hem vergiden tasarruf. Hem sağlamlık. Hem retro

İlk sahibi olur, tanıdığım biri olur veya akıllı uslu düzgün bir emmi olursa alınır. Aksi halde, aslında CBR 250 R alması gerekirken fiyatı yaklaşık aynı diye MT-07 almış, tek teker denerken motorda kırılmadık yer bırakmamış birine denk gelmek olasılığı hayli yüksek.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    2017 temmuzda aldım. (12800 km.de almıştım.)
    20.000 km civarlarında bulursan bence alınabilir ve gerekli tecrübeye sahipsen, tüm 250 cc. motorlardan daha fazla memnun eder.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben 28 bin km 2016 model aldım , tanıdığım olan memur bi arkadaştan almıştım. Kmsini 1 yaz mevsiminde avrupa gezisinde yaptı ve bildiğim adam bu yüzden aldım ve çok memnunum. İnce elenip sık dokunması gereken huysuz bir at.

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Benim mt07 abs yi 2015 de 6000 küsür km deyken almıştım. Satın almaya gitmeden motordan çok sahibinin telefondaki konuşmasını beğenip gittim. Aldığımdan beri kapalı garajda duruyo. Bakımları vaktinde yapıldı. Teker filan denenmedi. 190 ın üzerini görmedi. 21000 de mis gibi bakıyorum. Satıcı gibi konuştuğuma bakma, su aralar satıp aklımdaki motoru almam maddi açıdan çok saçma. Ama böyle bir mt07 bulursan istediğin kadar kullanırsın.

Demem o ki motordan önce sahibiyle sohbetinize dikkat edin.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 28 bin km 2016 model aldım , tanıdığım olan memur bi arkadaştan almıştım. Kmsini 1 yaz mevsiminde avrupa gezisinde yaptı ve bildiğim adam bu yüzden aldım ve çok memnunum. İnce elenip sık dokunması gereken huysuz bir at.
    memurlar artık yazları motorla avrupa gezisi yapıyor vay be

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı c20let adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memurlar artık yazları motorla avrupa gezisi yapıyor vay be
    Eşinden zorlu bi süreçle ayrılmış , tek başına yaşayan kafa dağıtmaya ihtiyacı olan bi memur arkadaş diyelim o halde. Zaten o gezi sonrası motoru satmak zorunda kaldı maalesef .

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    07 blogu beton gibi bir blok. Sadece "citir hasar" lafi icermeyen ilanlardan birine yeltenseniz yeter. Yil km onemli degil. Hasar da onemli degil ama "citir hasar" lafi gecti mi yalanlar vardir o isin icinde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)