Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda dan ikinci el sahiplerine büyük darbe!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar biraz önce büyük şok yaşadım,

Bu Allahsız Honda fuar boyunca Africa Twin'i 52750 e veriyormuş! Bu makinayı ilk çıkardıkları sene olan 2016 Ocak ayında 43500 TL ye

verdiler.O zamanki EURO kuru 3.2TL idi. Yani 13600 EURO bayıldık zamanında.

Şimdi ise; 52750 / 4.66(güncel euro kuru) = 11320 EURO !

Kusura bakma Honda ama bizi fena kazıklamışsın sen,bu ne rezalettir! Gidin biraz Yamaha dan Kawasaki den BMW den ders alın!! Adamlar
    ikici el sahiplerini nasıl koruyor görün.

Diğer üreticileri bitirdiğiniz yetmiyormuş gibi biz ikinci el sahiplerini de bitirdiniz kitapsızlar!

Hayır benim anlamadığım kurdan nasıl etkilenmiyosunuz,üstelik Japonlar için ekstrra vergilendirme yapılmadı mı ? nasıl satabiliyosunuz bu fiyatlara! Yurtdışından kaçak motor mu getiriyolar napıyolar inanın kafam almıyor artık.

CRF250 Rally e ne demeli ? 20500TL yapmışlar! 15000 TL falan yapsaydınız bari ! Vallahi bu motoru alın,yazın 10000 Km de 21000 TL ye satın derim..

Crosstourer da llginç fiyatı var,66400 TL demişler,afferin bu kafayla devam edin siz!

Ondan sonra kimse Honda'yı adam yerine koymaz tabi.. "ucuza mal satıyor çünkü kalitesiz" imajı yapışır kalır boyle..Allahın amatörleri ya hiç kafaları çalışmıyor.
    kahveisteyen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    R25 ile cbr 250 arasında kalmıştım. 1000 1500tl fark vardı, honda sevdiğim için bütçem olmasına rağmen cbr aldim. Motordan pişman değilim bir daha olsun bir daha alırım fakat kisa sure sonra satacağım icin aradaki uçurum fiyat farki beni üzüyor. Keşke r25 alsaydım. (kullanım hala cbr derim ama yatırım r25)

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Biri gelir, geçen sene şu kadar TL'ydi, şimdi bu kadar TL oldu. Şerefsiz Honda!!! der.
    Biri gelir, geçen sene şu kadar Avro'ydu, şimdi bu kadar Avro oldu. Allahsız Honda!!! der.

Adamlar sabit kur yapsa; "Geçen sene de aynı fiyattı, niye ben kar edemedim. Terbiyesiz Honda!!!" diyecek. Ne yapsa yaranamayacak Honda.

Honda şirket karlılığı gibi şeyleri umursamayacak da, vatandaş 5'e aldığı motoru 10'a nasıl satabiliri düşünecek.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    bindiği motoru nakit para olarak gören her bindiği motordan kar elde etmeye çalışan hayvan gibi binip ya bunun piyasası böyle işine gelirse gibi laflar eden insanlar oldukça 2. ele darbeyi vuran honda değil siz olursunuz ..
    Thracian, redlion999, oceaneagle ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Fiyatlar düştü diye ağlayan vatandaş varmış demek. Genelde tersi olurdu. Daha da düşsün ki millet daha çok motosiklet alsın. Yatırım için aldıysanız hata etmişsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    sizi hayinler türkiyenin büyümesini istemiyorsunuz biz euro mu kullanıyoruz bak türk malı türk fabrikasısnda üretilmiş kymco motosiklet tam 10 bin tl ye aldım bakın tl diyorum sizin gibi dış güçlerin piypnu olmuş kişiler hep eleştriiyor euro ile alma sende tl ile

bakın merkel çıktı türkiye 3. havalimamınını istanbula kurarsa luthansa iflas edecekmiş aynı zamanda bor ile çalışan ucak ve tanklarımız 2023 de dünyada gövde gösterisi yapacak

siz hala euro tl diyorsunuz büyük oyunu görün mübarek kardeşlerim

ALlahın rahmet ve bereketi sizinle olsun inşallah 2023 de 1 kilo bor madeniniz olsun

bu arada borcoin ismindeki paramızda çıkıcak
    Onur34, Kızıl pars ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel fiyat yalnız japon yenyle bakmak lazım yada dolarla. Honda ve euro iyi olmamış.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel fiyat yalnız japon yenyle bakmak lazım yada dolarla. Honda ve euro iyi olmamış.
    Hocam EURO/YEN grafigine baktım,2016 başında 131.18,şimdi ise 131.40 yani YEN içinde bu hesap birebir aynı diyebiliriz.

Tabi başlıkta benim anlatmak istediğim şeyler aslında çok farkliydi, arkadaşlar yanlış anladı biraz

Honda yaa çok bebiş bunlar kalp kalp

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    firmalar 2 senedir sürekli indirim yapıyorlar
    ama sorsan bizim millete firmalar şöyle firmalar böyle. yok fiyatlar arttı bilmem ne.

ama düşsün tabiki herkes daha kolay alabilsin.

kafan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan

motosiklet yatırım aracı mı da motordan kar edeceksin. Sen ikinci elden iki kuruş kar ettim sanacaksın sıfır motorlar 5 kuruş artacak nasıl değiştireceksin? Kar bunun neresinde ben anlamadım. Afrika Twin'in bu kadar satmasının sebebi zaten fiyatı. Kawasaki motor mu satıyor ben sokakta görmüyorum bile. BMW, KTM, Ducati gibi motorları alanlarında ikinci eli taktıklarını sanmıyorum hiç.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    2011de sıfırı 1750 lira olan today şu an 7 yaşında 5000 lira.

Kralsın Honda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    firmalar 2 senedir sürekli indirim yapıyorlar
    ama sorsan bizim millete firmalar şöyle firmalar böyle. yok fiyatlar arttı bilmem ne.

ama düşsün tabiki herkes daha kolay alabilsin.
    hocam sanki diğerleri pek yapamıyor gibi be,benim gördüğüm bir tek Honda yapabiliyor bunu ve nasıl beceriyolar inanın firim yok.

ve evet fiyatlar arttı diye fazla ağlanıyor katılıyorum buna,yani ne yapabilir ki adamlar ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afrika Twin'in bu kadar satmasının sebebi zaten fiyatı.
    al işte görüyosun di mi Honda! Adam yerine koymazlar sizi diyorum.. yapın şunun fiyatını 70 falan!

CRF 250 Rally i 20500TL e vermek ne demek ya ? Suziki Vstrom250 kaça satılıyor Honda ? Rica ediyorum yetime acımayı bırakın artık.. şu motorlarını hak ettiği fiyattan verin bize

dolar 2 liraya düşsün, sıfır motorlar 30 liraya insin, ben 20 liraya aldığım motoru 10 liraya satmaya, zarar etmeye razıyım. Ağlamaya gerek yok.
    mLh, Onur34, 54RR ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hayin Honda Segekayi batırdı.
    demirarch, ^adm^ ve mLh bunu beğendiler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    ... ulan adam derdine bakarmısınız ? Geçen sene afrika aldım 2.euro daha pahalıydı diye üzülüyor. Tamam bencillik güzel birşey ama bukadarıda yuh yani.. Ben nxr kaska 3.000 tl para verdim ertesi gün kardeşler yüzde 50 yapıp aynı kaskı 1500 liraya sattı. Sen aldın dünya kurtuldu sanki.. Ulan bir dünya adam africa twinin hayalini kuruyor adam fiyatı düştü diye üzülüyor. Birde sırf bunu yazmak için foruma üye olmuş. Yazık olmuş motoru satarken kar edemeyeceksiniz :D

Bravo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... ulan adam derdine bakarmısınız ? Geçen sene afrika aldım 2.euro daha pahalıydı diye üzülüyor. Tamam bencillik güzel birşey ama bukadarıda yuh yani.. Ben nxr kaska 3.000 tl para verdim ertesi gün kardeşler yüzde 50 yapıp aynı kaskı 1500 liraya sattı. Sen aldın dünya kurtuldu sanki.. Ulan bir dünya adam africa twinin hayalini kuruyor adam fiyatı düştü diye üzülüyor. Birde sırf bunu yazmak için foruma üye olmuş.

Bravo
    mahmutcum naber ya,gerçekten deli oluyorum acayip kazık yedikk.. ben tek cocugum ondan boyle bencil oldum abi ,mazur gorun beni

abi bi de bencilliğin güzel olduğundan bahsetmişsin, inanılmaz güzel bir yorum gerçekten!

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Disciple adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mahmutcum naber ya,gerçekten deli oluyorum acayip kazık yedikk.. ben tek cocugum ondan boyle bencil oldum abi ,mazur gorun beni
    Sende bu özgüven varken seni mazur görmek ne haddimize.. Sana patates tadında örnek verdim ister kızart ister haşla tabi yaşın kurtarıyorsa keyifli günler.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Belki Japonya da, uzak doğuda üretmiyor.
    Bildiğim Belçika'da, İtalya'da fabrikaları var.
    Mesela, eski XRV750'ler İtalya'da üretilirdi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bajaj bunu hep yapıyor demek honda da merak sarmış.bu indirim fuara özelse sıkıntı yaratmana gerek yok hocam.kaç tane motor satıcaklar 4 günde 2.el piyasasını etkilemez.tabi 2017 modelerin hepsine bu indirim varsa sıkıntı

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Disciple adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz önce büyük şok yaşadım,

Bu Allahsız Honda fuar boyunca Africa Twin'i 52750 e veriyormuş! Bu makinayı ilk çıkardıkları sene olan 2016 Ocak ayında 43500 TL ye

verdiler.O zamanki EURO kuru 3.2TL idi. Yani 13600 EURO bayıldık zamanında.

Şimdi ise; 52750 / 4.66(güncel euro kuru) = 11320 EURO !

Kusura bakma Honda ama bizi fena kazıklamışsın sen,bu ne rezalettir! Gidin biraz Yamaha dan Kawasaki den BMW den ders alın!! Adamlar
    ikici el sahiplerini nasıl koruyor görün.

Diğer üreticileri bitirdiğiniz yetmiyormuş gibi biz ikinci el sahiplerini de bitirdiniz kitapsızlar!

Hayır benim anlamadığım kurdan nasıl etkilenmiyosunuz,üstelik Japonlar için ekstrra vergilendirme yapılmadı mı ? nasıl satabiliyosunuz bu fiyatlara! Yurtdışından kaçak motor mu getiriyolar napıyolar inanın kafam almıyor artık.

CRF250 Rally e ne demeli ? 20500TL yapmışlar! 15000 TL falan yapsaydınız bari ! Vallahi bu motoru alın,yazın 10000 Km de 21000 TL ye satın derim..

Crosstourer da llginç fiyatı var,66400 TL demişler,afferin bu kafayla devam edin siz!

Ondan sonra kimse Honda'yı adam yerine koymaz tabi.. "ucuza mal satıyor çünkü kalitesiz" imajı yapışır kalır boyle..Allahın amatörleri ya hiç kafaları çalışmıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)