Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Viraj da sağlam patlıyordum! (video)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba süper light 150
    arkadaşlar kaskımız eldivenimiz her türlü korumalığımız var. Böyle hayvanları inip direk azını burnunu kırınki bundan sonra yola atlarken 2 defa düşünsün motorculara dayak yiye yiye saygıyı öğrensinler
    istanbu_gezg bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı emrahbaşal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kaskımız eldivenimiz her türlü korumalığımız var. Böyle hayvanları inip direk azını burnunu kırınki bundan sonra yola atlarken 2 defa düşünsün motorculara dayak yiye yiye saygıyı öğrensinler
    Vurmak kırmak kavga gürültü ancak bela getirir, zorunda kalınmadıkça kavga edilmesine karşıyım. Arabanın veya kaskın içinden beklenmedik bir kişi çıkabilir, silahlı olabilir, dövüş veya sanatlarıyla ilgilenen biri olabilir, aktif spor yapan fitness seviyesi sizden çok yüksekte birisi olabilir ve eğer bu saydıklarım sizde yoksa zararı muhtemelen siz görürsünüz. Yada hiç biri olmaz iki tokat patlatırsınız ve sabah uyanırsınız eve mahkeme kağıdı gelmiş olabilir, işin hukuki boyutu hariç sokak kavgasının kişiye kalıcı fiziksel zarar vermesi çok muhtemel, bir kaç can sıkıcı örnek verebilirim ancak vermiyorum keşke kolum bacağım kırılsaydı diyebileceğiniz sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.
    müsaitnick bunu beğendi.
    Weak are prey

Alıntı emrahbaşal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen hangi eğitim fakültesinin, hangi bölümünden mezundun?

Motosikleti
    kuba süper light 150
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen hangi eğitim fakültesinin, hangi bölümünden mezundun?
    9 eylül mezunuyum dostum
    bu arada hata olur eywallah ama bazı trafik ayıları '' hadi motor sıkıştıralım, korkutalım'' gibi hayvanlıklar yapıyor ben gözümle çok kere şahit oldum. kastım bunları dövmek. Hatadan bahsetmiyorum ama sırf bu adamların sadist zevkleri için bir sürü insan hayatını kaybediyor, sakat kalıyor veya komada kalıp ailesi perişan oluyor. Bunu zevk için yapan adamında eğitimle falan alakası yok zira 5 yaşındaki çocuk zekasına sahip herhangi bir insan motordan düşünce neler olabileceğini az çok tahmin eder. dediğim gibi bu adamlar sadist. Ama tekrar ediyorum adam seni görememiştir veya trafikte boşluğuna gelip yanlış bir hareket etmiştir ve özür diler bunlar olabilecek şeyler. Bazı adam hem hayvanlık yapıp üstüne bide arabadan inip seni dövmeye kalkıyor.. E bizimde elimiz armut devşirmiyor heralde

Öncelikle geçmiş olsun.

İstemeden de olsa, konumlanmanın önemi ile ilgili örnek olarak izletilmesi gereken bir video çekmişsiniz.
    aLoneman bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Çok geçmiş olsun hocam. Ucuz atlatmışsın gerçekten. Maalesef bu ve benzeri olaylar çok artmaya başladı.

Senin yine iyi, benim başımdan daha beteri geçti. Benzer bir yolda sağa dönüş olan (çıkışı gözükmeyen)kapalı bir viraja girerken ne olur ne olmaz diye hızımı iyice düşürmüştüm. Tam virajı döndüğümde ne göreyim benim şeridimde tam karşımdan gelen bir araba var ve aramızda en fazla 10mt var !!!

Kornaya abanarak kendimi şeridimin en sağına attım. Araba da son anda kendi şeridine girmek için hamle yaptı ve oluşan ufacık boşluktan çarpmadan geçebildim.

Ben ne yaparsam yapayım o araba kendi şeridine girmek için hamle yapmasa belki de şu anda bu satırları yazamıyor olacaktım.
    Bir daha anladım ki bu ülkede biz motorcular gerçekten büyük bir risk altındayız ve hayatlarımız pamuk ipliğine bağlı...
    müsaitnick ve aLoneman bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kornaya basmak aklıma bile gelmezdi sağa yanaşır dururdum ( kornaya da basma ihtiyacı duymadam devam ederdim )

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)