Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZX10RR - S1000RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    coming soon.
    başlıktada görüldüğü gibi 18 model winter edition zx10rr mı 16 model s1000rr mı daha performanslı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Ben şunu bilirim bu dünyada her üretilen cismin farklı bir uzmanı vardır. Bana göre de motor işinin en büyük uzmanı Kawasakidir. Genelde tüm serilerde kawasaki performanslı makine üretir. Kullandığım sürüce motor var bu konuda fazlasıyla tecrübeliyim de. Konu bence bu değil konu yanlış sitede burada racingcileri sevmezler forumda da bu makineleri pek kullanan yoktur. O yüzden cevaplarını bulamayabilirsin. Bende ss aşığı olarak söylüyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ciddi ciddi bu motosikletleri düşünen aklı başında insan gider bizzat dener, sonra kararını verir. Çünkü bilir ki bu seviyede makinakalar arası tercih şahsidir, birinin diğerine mutlak üstünlüğü söz konusu değildir. Performans tek parametre de değildir. Ergonomiden, kullanıcının sürüş seviyesine, motosikletin hangi yollarda nasıl kullanılacağına, ve motosikletten ne beklediğine kadar bir çok nokta şahsi tercihleri oluşturur. Bence böyle bir başlık açıyorsanız, bu motosikletleri edinmeye hazır değilsiniz, ille de edinecekseniz Allah kazadan beladan korusun...

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    S1000rr tabi ki de.Kawasaki sadece türkiyede efsane

nacizane fikrim, merakindan bu soruyu sordugundur, cunku bu kadar lahali ve guclu motorlari alabilecek kisi, ikisinide dener iyi bir sure sonra alir.
    ikisi de alaninda efsane makinalar, isten anlayan kisinin damaginda biraktigi tat sahsi birseydir ve ona göre alir genelde.
    soruna gelince ne yazik ki dedigim cevap sahsidir ve benim sahsi cevabim bmw nedeni ise herzaman bmw makinalarinin gucu kararli vermesidir, kawasaki ise bildigin piskopat deli, kani kaynayan manyak mahalle delikanlisidir...

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S1000rr tabi ki de.Kawasaki sadece türkiyede efsane
    linc ederler adami bu laf yuzunden...

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    kağıt üzerinde kawasaki %0,5 civarında daha performanslı görünüyor, ancak iş pilotta biter bence.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linc ederler adami bu laf yuzunden...
    Ve de laf doğrulanmış olur

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @zekeriya valla carpilirsin , ramazan ayindayiz bak 2x fazla carpilirsin

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangisini alırsın bilmem amma s1000rr avrupada bütün rakiplerinin toplamından daha fazla satmış bir motosiklettir.

Zx10r s1000rr kullandım kesinlikle BMW S1000rr daha iyi kawasaki zx10rr kullanmadım ama zx10r biraz hızlısımı desem bilemedim 😂 kesinlikle bmw s1000rr

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zx10r s1000rr kullandım kesinlikle BMW S1000rr daha iyi kawasaki zx10rr kullanmadım ama zx10r biraz hızlısımı desem bilemedim �� kesinlikle bmw s1000rr
    hocam artılarıyla eksileriyle bi kıyaslama yapabilir misin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    coming soon.
    s1000rr yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilecek arkadaş varmı ? bu arada şimdi almayacağım daha edinecek çok tecrübe var 1000cc kiiiiim biz kim

Alıntı canxsarioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlıktada görüldüğü gibi 18 model winter edition zx10rr mı 16 model s1000rr mı daha performanslı ?
    Sabri iflas etmiş diyorlar. Doğru mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler