Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

RKS K-LIGHT 202 (CHOPPER SEVENLERE MÜJDE)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 bine 20 hp olsun bide üstünde rus hatunla gelsin dimi? yaşadığın memlekete dön bak bakalım kurye motoru spacy 7.500 olmuş.
    hahahahaha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Rks kendisini chopper başlığı altında sunmuş. İlginç.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    buna cruiser demişler ama bu bildiğin commuter yok olmamış.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Beğenmeyenler harley kawasaki vulcan s veya yamaha xv950 falan düşünüyor heralde
    polo34 bunu beğendi.

Beğenmemek değil de... cruiser olup olmadığı konusunu tartışmalı bulmak diyelim. Rks cruiser 250 kullanıyorum. Gayet memnunum kendisinden ben mesela

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben de bugün gördüm. Biraz ufak sayılır ama motor güzel. Selesi çok alçak olduğundan kısa boylular çok rahat edecektir. Yanlış hatırlamıyorsam 12 bin TL dediler. Mayısta satışa sunulacakmış. Malzeme kalitesi idare eder seviyede. Sıkıntı şu ki ABS'li ve enjeksiyonlu Pulsar, RTR200 ve Hunk 200 de bu fiyatlara satılacak. Bunun 10 bin civarında olması gerekirdi çünkü ne ABS var, ne enjeksiyon...

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Superlight 200'ü modern çizgilerle yeniden sunmuşlar. Honda Rebel 300'ün replikası.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bugün bunu inceledim fuarda, sele çok alçak, motor kalıp olarak çok küçük ve çelimsiz.. Boyum 1.82 ve gidonun yarım turu sağa sola dönüşlerde tamamen dizime çarptığı için kayboldu. Yani bu motoru 1.75 - 1.80 üstü kişilerin rahat bir şekilde sürebilmesi, dönebilmesi, viraja girebilmesi mümkün değil.

Ayrıca 12 beygir ve karbüratörlü. Bu son yazdığım iki şey ise daha da düşündürücü.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bunu inceledim fuarda, sele çok alçak, motor kalıp olarak çok küçük ve çelimsiz.. Boyum 1.82 ve gidonun yarım turu sağa sola dönüşlerde tamamen dizime çarptığı için kayboldu. Yani bu motoru 1.75 - 1.80 üstü kişilerin rahat bir şekilde sürebilmesi, dönebilmesi, viraja girebilmesi mümkün değil.

Ayrıca 12 beygir ve karbüratörlü. Bu son yazdığım iki şey ise daha da düşündürücü.

Benim boyda 1,82 bana olmaz o zaman kilo da var.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Fuarda açıkcası en çok beğendiklerimden birisi oldu çok değişik bi havası var. Almaya niyetlendim fakat sürüşü yada aşırı titreşim olur mu korktum bekleyip en azından bi iki deneyenden öğrenip almaya karar verdim. Gerçekte güzel duruyor. Ve fiyat olarak ne ucuz kaldı ki ? Ne kadar köfte okadar ekmek..
    ekrem_ bunu beğendi.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    bayide görüp inceledim fiyatı 12bin tl bu fiyata satması imkansız zaten bayi 2 aydır beklediğini ilk getirilenlerden olduğunu söyledi
    motor naked scrambler cruiser hybrid olmuş hiçbir tanıma uymuyor, arka çamurluk bajaj gibi arka lastiğin gerisinde ortaya koymuşlar
    yurtdışında keeway k-light 125 enjeksiyonlu euro4 olarak satıyor 10hp bizdeki 202 modeli 197cc karbüratörlü 12.8hp
    ön ve arka frenler disk
    boyum 1.75 kilo 70kg, açıkçası motor yeter çok yakın, superlight 200 bile bu kadar çok sırıtmıyor.
    kron xc150 29" bisiklet yanında bile ufak kaldı yükseklik olarak
    sportster yapmış keeway
    5bin tl ye superlight 200 alınıp bu kıvama getirilir
    rks hata üstüne hata yapıyor blackster 250 getirtmiyor ve yurtdışında 2-3bin birim paraya satılan moturu(k-light 202) getirtiyor 12bin birim paraya satıyor
    bu motorun tek güzel yanı görüntüsü olarak kalmış

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Makina çok güzel gözüküyor inşallah o 12 hp yanlıştır

"197 cc yağ ve hava soğutmalı, 4 zamanlı alt motoruyla K-Light 202, ilk bakıldığında küçük gibi gözükse de muazzam bir tork üretiyor. Tamamıyla üstün teknolojiyle donatılan motor ilk kalkıştan hızlanmaya kadar sürücüsü için hayal edilemeyen güç seviyeleri anlamına geliyor."

peki.

Motosikleti
    MT 25
    Öncelikle merhaba forumda yeniyim Alan arkadaşlar varsa bi kaç sorum olcak cevap verirlerse çok iyi olur
    arkadaşlar abiler genel olarak soruyorum rks iyi midir üzer mi bundan önce scooter kulanıyordum hero dash 110 uzun yol yaptın annem ile son hız 90 dı kamyon solarken biraz sıkıcı bir durum oluyordu gönlüm chooper almak isityorum ama ya iyisi var ya kötüsü daha 18 yaşımdayım insan tasarıma görünümüne önem veriyor hız tutkum yok ama arada lazım oluyor bu motor 130 gider mi şimdiden teşşekürler
    *Son hız
    *100KM ne kadar yakar
    *işçilik nasıl
    *alınır mı ?
    * yedek paça var mıdır

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Fason üreticilerden alınıp üzerine marka yapıştırılıp satılan mondial regal tarzı motosikletlerden... Ben bu üretim motosikletlere çok sağlıklı bakmıyorum insanların parasını almak için süslenmiş motosikletler geliyor hepsi .

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı ilker06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba forumda yeniyim Alan arkadaşlar varsa bi kaç sorum olcak cevap verirlerse çok iyi olur
    arkadaşlar abiler genel olarak soruyorum rks iyi midir üzer mi bundan önce scooter kulanıyordum hero dash 110 uzun yol yaptın annem ile son hız 90 dı kamyon solarken biraz sıkıcı bir durum oluyordu gönlüm chooper almak isityorum ama ya iyisi var ya kötüsü daha 18 yaşımdayım insan tasarıma görünümüne önem veriyor hız tutkum yok ama arada lazım oluyor bu motor 130 gider mi şimdiden teşşekürler
    *Son hız
    *100KM ne kadar yakar
    *işçilik nasıl
    *alınır mı ?
    * yedek paça var mıdır
    -son hız 110.
    -100 km de 15 kuruş.
    -işçilik iyi.
    -alınır.
    -vardır.

Kendi konusunda satın aldığını söyleyen bir iki kullanıcı gördüm. Şimdilik memnun görünüyorlar ama rodaj sürecinde oldukları için kesin bir yorum yapmamışlar orayı takip edersen bilgi alabilirsin. çok rahat 100'ü görür.

Motosikleti
    Rks k-light 202

Motoru dün aldım. Testlere devam ediyorum. Bilgi paylaşımı yapacağım.
    YasinC ve korayuzuner1 bunu beğendiler.

Alıntı Enes82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/nlQnBM.jpg

Hayırlı uğurlu olsun. Motosikletin yanında durarak bir fotorğarf çekersen iyi olur boyutu merak konusu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Enes82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/nlQnBM.jpg

Hayırlı olsun.Bekleriz tecrübelerini.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)