Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

RKS K-LIGHT 202 (CHOPPER SEVENLERE MÜJDE)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Bekleriz tecrübelerini.
    alıcan mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alıcan mı?
    Beni takip etme polis çağırırım.

Motosikleti
    xv250
    bu motosiklete o motor blogunu koyunca cgden bi farkı kalmıyor gözümde tipi güzel ama motor blogu çirkin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

https://youtu.be/f5da8OybQPI

arkadaşlar motosiklet yolda giderken bir anda gaz yemeyip stop etti. 5 10 dk sonra çalıştı devam etti biraz gitti bir daha stop etti. bu döngü 5-6 kere tekrarladı . anlıyacağınız yolda kaldım. daha sonra servise götürdüm. bujiden dedi değiştirdi sıkıntı devam etti. sonra depo kapağı hava giriş çıkışını ayarlayamıyor dedi. benzinin yerine benzini motora itmesi için hava çekmeliymiş. garantiden kapak getirdik taktık. sorun çözüldü gibi oldu . bu gün motosiklet 1 saat kadar güneşte kaldı gölgeye aldım binmedim. gece bir turlayayım dedim biraz gittim yine stop etti. sizce sebebi nedir . ben motosikleti 0 km aldım daha 1 ay olmadı . —- beni bu mesajı atmak zorunda bırakan firmaya yazıklar olsun. on numara motosiklet yapıyorsun , bir depo kapağı amına koyuyor. ulan böyle saçmalık görmedim. kapağı çıkarıyorum motosiklet canavar . takıyorum kedi. iade etmek için ne yapmak lazım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2 gün önce Karaköy'de gri bir K-Light gördüm. Motor bloğu leş gibi kirliydi ama motorun tasarımı çok güzel. Motorun sahibi bu satırları okuyorsa bir zahmet temizlesin o motor bloğunu.

kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazabilirmi bende almak istiyorum bu motoru fakat internette çok bir yorum yok tereddut ediyorum

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı devrim ozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazabilirmi bende almak istiyorum bu motoru fakat internette çok bir yorum yok tereddut ediyorum
    Hiçbir yerde adam akıllı yorum yok. Satmadı desem Ankara bayisi bilmem kaçıncı kez getirdiği partinin de tükendiğini söyledi. Saklanıyor mu bu k-light severler? Kaç km yaptınız, sıkıntı yaşadıniz mı? Yaşadıniz ise ne sıkıntılar yaşadıniz? Halk merak ediyor 😆

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Gœrüntüsü iyi gibi. Ama ben bunu kullansam, sele alçak, kontak yeri yandayken ve birde tek silindir karbüratörken, gidonu iyice ileri yatırır, bobber diye kullanırdım. Ayak pegleride doğru yerde..
    Riding easy to the sunnnn...

Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gœrüntüsü iyi gibi. Ama ben bunu kullansam, sele alçak, kontak yeri yandayken ve birde tek silindir karbüratörken, gidonu iyice ileri yatırır, bobber diye kullanırdım. Ayak pegleride doğru yerde..
    Riding easy to the sunnnn...
    Bence süperlight 200 den daha güzel olur bobber, zaten aynı motorlar da onun tipi daha uygun

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Zevk meselesi desene. Sana ne uyarsa onu beğenirsin. Ben bunu beğendim.
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence süperlight 200 den daha güzel olur bobber, zaten aynı motorlar da onun tipi daha uygun

Motosikleti
    xv250
    aslında tipi fena değil v motor koysalardı

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)