Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amortisör somununu kırdım yardım (SS'li)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25

Merhabalar

Amortisör somununu sıkarken somunun başı kırıldı.Vida içerde kaldı ne yapmalıyım ?
    Amortisör çıkıp duruyor yerinden.Bir kaç sanayi motorcusuna gittim,yapamadı.Tornacıya felan gittim o da yapamam dedi.
    İstanbul Avrupa yakasında işinin ehli motorcu var mı ? Yarın yolculuğa gidebilirim.Yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Aslında kırılan uca demir bir çubuk kaynattırıp demir çubuğu çevirerek çıkartabilirsiniz. vidanın metal olarak yapısı nedir kaynak tutar mı bilmem ama başka türlü çıkmaz o
    mavellen bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında kırılan uca demir bir çubuk kaynattırıp demir çubuğu çevirerek çıkartabilirsiniz. vidanın metal olarak yapısı nedir kaynak tutar mı bilmem ama başka türlü çıkmaz o
    Kaynak olmazsa matkapla delik delinip ters diş açılır buraya da bir vida sokup sıkarken içerde kalanı çıkartabilir.
    mavellen ve aquarist4 bunu beğendiler.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    23 Şubat saat 18:00' den sonra müsait olur ve motosikletiniz ile Üsküdar tarafına geçerseniz sorunu çözeriz

altayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    Aynı şey başımdan geçti. Sanayide iyi bir kayakçı bulup onu komple söktüreceksin sonra oraya uygun mil alacaksın. Kaynak ettireceksin

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    somun ufak olsaydı kılavuz yardımıyla çıkarılırdı fakat bu büyüklük için çok uygun değil, arkadaşların bahsettiği gibi kaynak ile bir demir tutturulup çıkarılır fakat dikkat edilmesi gereken husus motosiklete kaynak yaparken bütün elektrik tesisatının kapalı ve akü kablolarının sökülü olması gerektiğidir. Yoksa yakarsın tesisatı

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Dostum ne kadar abandında kırdın somunu?

Baddreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Kaynak veya oksijenle parça kaynatsınlar sonra soğutup rahat çıkartabilirsiniz parçayı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)