Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

26000e kadar motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Herkese merhabalar öncelikle. Bir süredir 150lik mondial zone kullanıyorum. Genellikle şehir içi olsa da 2 haftada bir ya da haftada izmire gitmek istiyorum(manisada oturuyorum) yazları didime kadar 200km yol yapıyorum. Yani anlayacağınız yaptığım km max 200. Kendi motorum hava soğutmalı olduğu için yazları şişiyor 40 50kmlik bir yolda ve düzlükte her ne kadar idare ederse etsin yokuş tırmanamıyor o izmir yokuşunu bilenler bilir son gaz düşük viteste 65 70le çıkıyor. Benim aradığım motosikletin 200 görmesine gerek yok uzun yolda 120 130 rahat gitsin ve yokuşta en sağ şeride atmasın istiyorum. Eylülde okullar açılırsa ayda bir ya da 2 ayda bir denizli manisa yapacağımdan dolayı bu hafta içi yeni motor almayı düşünüyorum.

Uzun yıllardır motosiklet piyasasını takip etmeme rağmen bugünlerdeki fiyatlar çok acı geliyor. Uygun bir hyosung bulmuştum ama motor çok ölüydü şuan elimde 26000tl var tam tamına. İkinci el olarak çoğu markaya baktım ama 20 beygir üstü nadir ve olanlar çok yüksek kmdeler. Pulsar 200ns sıfırın indirime gittiğini duydum 25.500. Güzel bir motor su soğutmalı enjeksiyonlu 25 beygir veriyor sıfır olması da çok güzel. Size 200ns bana uygun bir motor mu ? Yılda 6000km civarı yaptığımı düşünürsek ki bu daha rahat bi motor alınca 7000 8000i bulabilir. Dediğim gibi 120 130 zorlanmasın ve ayda yılda bir çıktığım yollarda yokuşlarda üzmesin. Başka alternatif olarak ikimci el önerilerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    120 sabit hız ile pulsar hiç sıkıntı yaratmıyor.

açıkçası fiyatlar o kadar yükseldi ki zaten secenek neredeyse hiç yok.

Pulsar hem yedek parça hem servis olarak yeterli. CF moto falan diyorlar ama tırt o iş.

Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 sabit hız ile pulsar hiç sıkıntı yaratmıyor.

açıkçası fiyatlar o kadar yükseldi ki zaten secenek neredeyse hiç yok.

Pulsar hem yedek parça hem servis olarak yeterli. CF moto falan diyorlar ama tırt o iş.
    Cf moto 250nk çok ufak benim için. 26k hiç az para değil ama alınacak bir tane adam akıllı motor yok gerçekten.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    4 yıl önce bu bütçelere 600-700-lük makineler alınıyordu ama paramızın değeri her geçen gün eridiğinden dolayı, sıfır olarak tek mantıklı seçenek NS 200 olur. Vergi indirimi de oldu. Fiyatlar daha yükselmeden alınabilir uzun yıllar kullanılacaksa.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Bence düşünmeden pulsarı alın geçin. O fiyatlara hero tvs falan da varda sıcak bir yerde yaşadığınız için su soğutmalı bir motor daha mantıklı. Bence elinizi çabuk tutun çünkü her an zam gelebilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Pulsar traktör resmen yoldan geçerken tayır tayır titreme sesi 15 merteden duyuluyor

Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yıl önce bu bütçelere 600-700-lük makineler alınıyordu ama paramızın değeri her geçen gün eridiğinden dolayı, sıfır olarak tek mantıklı seçenek NS 200 olur. Vergi indirimi de oldu. Fiyatlar daha yükselmeden alınabilir uzun yıllar kullanılacaksa.
    Haklısınız bunlar zamanında v-storm alan paralar ama şuan mt-25 bile alamıyorum ikinci el. 600lük olmasa da japona binmek isterdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence düşünmeden pulsarı alın geçin. O fiyatlara hero tvs falan da varda sıcak bir yerde yaşadığınız için su soğutmalı bir motor daha mantıklı. Bence elinizi çabuk tutun çünkü her an zam gelebilir.
    Apache rtr200 var 29 lira sıfırı çok mantıklı gelmedi. Salı günü alırım büyük ihtimalle. İnsan bu kadar para verince aklında soru işareti kalmasın istiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Alıntı Gofretcocuk5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar traktör resmen yoldan geçerken tayır tayır titreme sesi 15 merteden duyuluyor
    2020de biraz daha azalttılar diye duymuştum. Bana titreşim aşırı olmadıkça koymuyor yaşım da genç olduğundan dolayı sanırım.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Facebook'ta dahil olduğum bir grupta 28.500 tl'ye dominar 400 var. 2017 modelmiş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Temiz Kawasaki aldım ben kafam rahat saat gibi makine ölene kadar götürür beni

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bence acele etme daha fiyatlar bu ötv indirime oturmadı otururmu orasıda tabi muallak

Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook'ta dahil olduğum bir grupta 28.500 tl'ye dominar 400 var. 2017 modelmiş.
    Kaç binde ? Fiyatı fena değilmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı Gofretcocuk5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz Kawasaki aldım ben kafam rahat saat gibi makine ölene kadar götürür beni
    Er-5 mi alayım bu fiyata hocam ? Kawasaki nerde 26k nerde ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence acele etme daha fiyatlar bu ötv indirime oturmadı otururmu orasıda tabi muallak
    Bu ülkede ucuzlayan indirim olan hiçbişey görmedim ben. Gıdadan tutun giyime kadar. Yaz yaklaştığında pandeminin de bitmesi etkisiyle yine artacak araba olsun motor piyasası olsun kendi görüşümce.
    Ali Çimen bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Kaç binde ? Fiyatı fena değilmiş.
    Bir fotoğrafta göstergeyi paylaşmış. 25468 km yazıyor. Numarasını yazayım mı sahibinin yoksa facebook grubunun linkini mi atayım?

Motosikleti
    Pulsar F250
    Bir fotoğrafta göstergeyi paylaşmış. 25468 km yazıyor. Numarasını yazayım mı sahibinin yoksa facebook grubunun linkini mi atayım?
    Hangi şehirde ilan ? Çok uzaksa gitmeme değmeyecek ondan sordum zaten fiyat bandımın biraz yukarısında

Motosikleti
    Lifan KP150
    İstanbul yazıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Bu arada şimdi farkettim sizin şehir kısmınızda Manisa yazıyor. Neresindesiniz Manisa'nın?

Motosikleti
    Pulsar F250
    İstanbul yazıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Bu arada şimdi farkettim sizin şehir kısmınızda Manisa yazıyor. Neresindesiniz Manisa'nın?
    Manisa merkez. Bi kere istanbula motor almak için gittim çok yoruldum gözüm korkuyor artık :D
    emenyasin bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa merkez. Bi kere istanbula motor almak için gittim çok yoruldum gözüm korkuyor artık :D
    Ben de Merkez'deyim. Güzelyurt'ta. Ben Balıkesire gittim o bile usandırdı Uzun yol benlik değil pek Altımdaki motor daha güçlü olsa ve tek olmazsam belki daha hoş olur.

Motosikleti
    Pulsar F250
    Ben de Merkez'deyim. Güzelyurt'ta. Ben Balıkesire gittim o bile usandırdı Uzun yol benlik değil pek Altımdaki motor daha güçlü olsa ve tek olmazsam belki daha hoş olur.
    Kp150 çok güzel bi motor segmentine göre ama herşey beygirle alakalı hocam öyle diyim. Bigün kentparkta çok atarlı bi zone görürsen bil ki benim :D
    emenyasin bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    ktm 250 duke eski kasa

Motosikleti
    Pulsar F250
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktm 250 duke eski kasa
    Ben 1.90ım o motorlar altımda oyuncak olur. Rc bakıyorum ama onlarda da parça yok diyolar hiç.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Tenere al yamaha

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)