Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

nıye olmaz??????

Motovento
    REKLAM ALANI
    velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    ben 18 mi daha doldurmadım. şu ana kadarda neredeyse hıç motorsiklet kullanmadım. ama ilerde mutlaka alıcam ama supersport tarzı istiyorum bazı yerlerde okudum ilk başlayanlara bu motorlar uygun değil dıye nedenini acıklarmısınızz? detaylı bir şeklde lutfen... bide bence o motorla hız yapmazsan guvenli bir şekilde gidersen bence sorun olmaz diyorum ) ne diyorsunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Today
    kardeş bende aynı senin gibiyim cuma günü honda today gelio banada ama bence zor yani süremessin

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    dostum ,bununla ilgili bir sürü topik açılmıştı.İstersen bir göz gezdir.Ama dikkatli gidersen risk azalır. Ama profesyonelleştiğin zaman alman daha doğru bir karar olabilir.Biliyorsunki yeni doğan bir bebek hemen yürüyemiyor.Zaman içinde önce emekliyor ve sonra yürümeğe çalışıyor.... Sevgiler.

ArChErS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125cc
    hiç motora binmediğin için süpersport motorun nasıl bi motor olduğunu bilemezsin sadece görüntü olarak kafanda bişeyler var o motorun üstüne bindiğinde ve yüzüne rüzgar çarpmaya başladığında ve yolu boş gördüğünde ister istemez gaza basacaksın.benim sana tavsiyem hiç motor kullanmadıysan scooterla başla devamı gelir zaten zamanla sana bindiğin motor küçük gelmeye başlar ve değiştirirsin.

Motosikleti
    Honda Today
    Ya ABİLER BE CUMA GÜNÜ HONDA TODAYİM GELİYOR 50 CC NASIL BİR MOTORDUR SENCE BİDE HONDA TODAYDA 60 KADRAN VAR 60 BASARMI LÜTFEN YARDIM EDİN:(

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler