Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Eğitimi Veren Yerler

Motovento
    REKLAM ALANI

yeni başlıcam motora bu yaz ehliyet almayı planlıyorum ama motor ehliyetinin yetersizliği hakkında çok şey okudum bir kaç kurumda da var eğitim veren hondadır yamahadır ben bu tarz yerlere giden veya duyanlardan tavsiye almak istiyorum şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    yamaha ve honda'nın eğitim günleri bana uygun gelmediği için gidemedim ama açıkçası gitmeyi çok isterdim
    ben motto akademi'den eğitim aldım. önce sıfırdan tek günlük temel eğitim. 12 saat civarı sürüyor.
    sonra toplam 10 saatlik daha ileri sürüş eğitimi (sanırım adı beceri geliştirme) bu da 3 güne bölünüyor.

memnun kaldım.
    tavsiye ederim.
    yer istanbul kemerbugaz

sürüş eğitimi veriyorlar dimi çok az bilenlere skuter kullandım bir kaç kez iyi bir dayanak noktası mıdır bilmem ama bisikllet kullanmayıda çok iyi biliyorum yani manuel kullanmayı öğretiyorlar mı kısascası

Pangaea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    İstanbul'da oturuyorsan ve yakınlarında kalıyorsa bi haftasonu veya perşembe günü "kadıköy erkek imam hatip lisesi"nin bahçesine git orda ehliyet kursları direksiyon dersi veriyolar ve hepsi de bildiğim kadarıyla işlerini hakkıyla yapıyor (reklam vermiş olmamak için bu şekilde anlatıyorum git gör konuş öğren) ayrıca ehliyet direksiyon sınavı da bu okulun bahçesinde (eğitim verilen yerde) yapılıyor şuan. Bu ehliyet kursları sana motoru sürme eğitimi verirler he ileri sürüş eğitimi vermezler ama sen gene de bir ara uğra konuş öğren istediklerini sor faydalı olur.

İstanbul'da yaşıyorum aynen ve evet ileri sürüş eğitimimi de almak istiyorum öğrenebileceğimi öğrenip pratiğimi yapıp çıkmak istiyorum trafiğe bu işi yapacaksam tam yapıyım istiyorum yani

Motosikleti
    Peugeot 103
    Tuzla'da Autodrom diye bir yer var. Biz ailecek ordan eğitim aldık. Toplam 7 saat sürdü 4 saat sözlü 3 saat ise motor başında eğitim vardı. Yanlış hatırlamıyorsam 300 küsür lira ücreti vardı. Ben daha önce hiç manuel motosiklet sürmemiştim. Gayet güzel öğrettiler. Yaşı küçük olanlara da eğitim veriyorlar. İlk aşamada YBR125 sürdürüyorlar. İkinci, üçüncü ve dördüncü aşamaları da var. Güzeldi yemek bile verdiler aslında güzeldi de zaten orası (rahmetle anıyoruz.) Barkın Abi'nin mekanlarından. Ben olsam tekrar gider eğitim alırım ama demekle olmuyor işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)