Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

200cc SATIP YAMAHA R1 ALDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    Öncelikle hayırlı olsun şu başlığı okumanı tavsiye ederim
    http://www.motosiklet.net/forum/kaza...yaziyorum.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250r
    haberlerden izleriz dert etme afferim kardeşim kaskta yok tam bir apaçi ruhu var sende zaten ruhu kalacak yakında

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helvacılar nerde kaldı
    Burada :D hafif mavru künarlı :D

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hâlâ hayatta mı ?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hâlâ hayatta mı ?
    konuyu hortlatan kendisi zaten :D
    Alıntı HOPALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşıyoruz ölmedik R1 garajda yatıyo kış uykusunda

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene 600cc'lik motor alıp, çokça almaması söylenmişti, kendine çok güveniyordu. Yanlış hatırlamıyorsam kocaeli yolunda kaza yamış ve aramızdan ayrılmıştı.
    Zaman o kadar hızlı akıyor ki, bilgin'i kaybedeli 3 seneyi aştı.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu hortlatan kendisi zaten :D
    Konuyu hortlatmak kolay da, toprağın altına giren bi daha hortlayamıyor.
    Arkadaşın yazdığı yorumlara bakılırsa dik başlı belli ki.
    Her ne kadar kendisi faydalanamayacak olsada, kendinden sonra gelenlere güzel örnek teşkil edecektir.

Helva ustalarının da çoluğu çocuğu var nihayetinde, kimsenin kısmetini kapatmamak lazım.
    oialdemir bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    korkuttunuz yaaaa.
    bir senelik konu, hem de "250den 10000e geçiş" konusu hortlayınca dedim, çocuk gitti...

Alıntı HOPALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşıyoruz ölmedik R1 garajda yatıyo kış uykusunda
    aman hocam. dikkatli ol.
    hem de çooook dikkatli ol
    daha geçen gün korkusundan mt09'u satan birinin hikayesini duydum.
    can bu.

Motosikleti
    MT-07
    Ben nazara inanırım. Daha doğrusu kötü enerjiye ve bu enerjinin nelere mâl olabileceğini birinci elden yaşayarak bilen birisiyim. Kaşınıyor ve başına iş arıyor. 200ns’den düşmemiş. R1’den inerse rendelenmiş gibi hisseder kendisini de neyse.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben çok etkilendim.

Ucuza motosiklet satan Japon üreticileri olmasaydı, halkımıza kendini iyi sürücü gibi hissetirecek başka hiçbir unsur kalmayacaktı geriye.

İyi ki varlar, iyi ki ucuza satmışlar ki ikinci ellerde şu an kapış kapış.

Motosikleti
    YZF R125
    Hayırlı olsun. Motor ' a binmek cesaret ister, helal

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yanılıyor da olabilirim, ancak bana öyle geliyor ki bu helva muhabbetinin bazen itici karşılanmasının sebeplerinden biri de yüksek cc tecrübesi sınırlı olmasına rağmen kraldan kralcı olup helva muhabbeti yapan tipler...

On küsür yıldır 900cc üzeri agresif sayılabilecek naked türü motosiklet kullanıyorum. Riskli olduğunun farkında olarak kullanıyorum, yani bu tercihimle ölüm ve sakatlık riskimi ciddi oranda arttırdığımın farkındayım. Zevkim için yapıyorum bunu, abuk subuk hesaplara girerek tercihimi haklı gösterip kendimi kandırmaya gerek yok.

Öyleyse aynen bunu yapmaya karar vermiş başka birine "aman dikkat et", "mutlaka eğitim al", "ekipmanın tam olsun" vs. dışında ne diyebilirim ki? Başka birine helva muhabbeti yapmam hipokrasi değil midir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Şimdi böyle yazıyorum ama zamanında ben de helva muhabbeti yapmış olmayayım diye bakınca gördüm bir sene önce yazdığımı:

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Amman dikkat. İmkanınız el verdiğinde teknolojik destekleri olan bir modele geçmenizi şiddetle tavsiye ederim. Ve tabii ki SS'e özel eğitim almaya çalışın. Güç çok önemli değil, ama stabilite ciddi sorun SS'lerde.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildigim kadariyla a2 ehliyet ile mt07 kullanamazsiniz, cevirmeyi gectim olasi bir kaza durumunda yetersiz ehliyetle arac kullanmaktan asli kusurlu siz olursunuz basiniz cok agrir. Umarim dikkat edersiniz, 35 kw dan guclu motor kullanacaksaniz a sinifina gecmeniz gerek
    Adam onun üzerine kac tane motor değiştirdi be ustam 😄

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanılıyor da olabilirim, ancak bana öyle geliyor ki bu helva muhabbetinin bazen itici karşılanmasının sebeplerinden biri de yüksek cc tecrübesi sınırlı olmasına rağmen kraldan kralcı olup helva muhabbeti yapan tipler...

On küsür yıldır 900cc üzeri agresif sayılabilecek naked türü motosiklet kullanıyorum. Riskli olduğunun farkında olarak kullanıyorum, yani bu tercihimle ölüm ve sakatlık riskimi ciddi oranda arttırdığımın farkındayım. Zevkim için yapıyorum bunu, abuk subuk hesaplara girerek tercihimi haklı gösterip kendimi kandırmaya gerek yok.

Öyleyse aynen bunu yapmaya karar vermiş başka birine "aman dikkat et", "mutlaka eğitim al", "ekipmanın tam olsun" vs. dışında ne diyebilirim ki? Başka birine helva muhabbeti yapmam hipokrasi değil midir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Şimdi böyle yazıyorum ama zamanında ben de helva muhabbeti yapmış olmayayım diye bakınca gördüm bir sene önce yazdığımı:
    Valla haşmet hocam, helva muhabbetini yapanlardan biri olarak cevap verme gereksinimi duydum ister istemez.

Ben kolay helva muhabbeti yapmam, hatta en saçma konularda bile, belki ciddidir diye deyim yerindeyse yalvarır dil dökerim bir can daha heba olmasın yok yere diye.
    Ama bu arkadaşın millete cevap verme tarzı anca helvacı dilinden anlar gibi geldi bana.
    Sırf bu yüzden eski bi konu olmasına rağmen yorum yapıp, hâlâ hayattamı diye sordum.
    Allah ailesine bağışlasın ölmesini isteyecek kadar hastalıklı bir ruha sahip değilim ama yaşamasını isteyecek kadar da umursamıyorum..

Yine Allah korusun ama, olurda kader kısmet dersek helvasını da geri çevirmem.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Adam helva muhabbetini sevmese, konuyu hortlatma gereği duymaz. Ben şahsen böyle bakıyorum olaya.

Egee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 gitti Yamaha WR125X geldi
    Bence aramızda para toplayıp arkadaşa tabut hediye edelim, yakında lazım olucak.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bende 800 cc ducatiyi satıp üzerine biraz daha ekleyip ybr alacam. bekliyorum şuan :D

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    yeni hurdanız hayırlı olsun :D

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Hayırlı uğurlu olsun. Tehllikeyi küçümseme, çok daha ağır bir motor, sen daha iyi bilirsin.
    Zamanında 80lik crosslarla şehirde arılar gibi uçuşuyorduk. Arazide uçtukmu üzerinden atlayıp, motoru kaldırip devam ediyorduk. Birkere arkadaş 600cc race makinasıyla geldi. Kullanmama izin verdi. Bindiğim gibi 5-6 yüz metre yolda 1-2-3 ne varsa bastım. Orda bunun 80lik crossla alakası olmadığını anında anladım. 2-3 yüz kilonla her hareketin rüzgarla dalgalanan bir yaprak gibi olduğunu anlayınca durup o motosikletten indim ve birdaha 250cc'den yükseğihe binmedim. Kendimi biliyoum. Duramayacağım. Buyüzden A2 ve 250cc bana kafi ve bunun içinde acele etmiyorum. Hayat keyf motosiklet Gusto. Sen seni bil, keyfini çıkar.
    Birde bildiğim kadar, benim zamanımda 500cc motosikletlerin kralıydı. 900cc 1000cc ler arasında 500cc sınıfların kralıydı. Neden bu değişti, 500cc azmı yakıiyor???

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Alan almış satan satmış motoru. Hayırlı uğurlu olsun umarım hiç kaza yapmadan işin ciddiyetinin farkına varırsın. Litrelik motorlarda her zaman ileri sürüş tekniğini eğitimi alınması şarttır kanımca. Bahçeşehirde bir spor salonunda çalışan çok heyecanlı hevesli bir arkadaşım, sırf hava civa görüntü şekil muhabbeti yüzünden r6 aldı. Daha önce motora bile binmemiş bu arkadaş Loca evlerinin kapalı garajında bir kaç gün git gel yaparak motor sürmeyi ÖĞRENDİ!. Sonrası o taraflarda oturan ya da 7/24 fitness cluba gidenler bilir. İlk haftasında kaza yaptı ve uzun süre komadaydı. Daha sonra taşındım ve irtibatım koptu. Son durumunu bilmiyorum. R1 sürülür binilir bunun için üretildi zaten fakat ince bir çizgi var ki o da eğitim eğitim eğitim. Madem girdin böyle bir işe durmadan kendini bilen biri ile yetiştir ki diğer arkadaşlarımız gibi Ah çekip yüreğimiz burkulmasın.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler