Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

200cc SATIP YAMAHA R1 ALDIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şöyle konuları çok seviyorum yav. Neşe kaynağı resmen...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Çoğu kişi bu tarz motorları malesef bu amaçla alıyor,
    Teker yakıp,havalı resimleri face'e yüklemek gibi,amaç bu olmasa zaten burda konu başlık fln açılmaz,
    Çok az insanın hakkıyla sürebileceği özel motorlar bunlar,amaç bu olmamalı...
    Tekerlekli sandalye inanın hiç havalı değil..
    240km ile yaptığım kaza diye bir başlık vardı,açıp okuyun.
    Facebook ve tüm bu sosyal medya saçmalığından nefret ediyorum,
    Herkesin elinde bir telefon, bütün gün resim çekmekten,selfy yapmaktan,millet maymuna çevirdiler.
    Umarım birde action cam alıp,başınızı iyice belaya sokmazsınız,
    Herşeyi geçtim en çok çalınan motorların başında geliyor,
    Bir arkadaşımın 600rr'ı birde R6 sı , kameralı, bekçili kapalı garajdan çalındı.
    Adamı ne gittiği yerde, nede yattığı yatakta rahat ettirmez bu motor.
    Tüm bu dezavantaj'lara da değecek bir getirisi yok kanımca, tabi lisanslı bir sürücü ve yarışlara katılmak gibi hobiniz varsa o ayrı..
    Bari bir süre cafe önlerinde gazlayında, tecrübe kazanın.
    Ne diyelim Allah kolaylık versin,
    Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.
    mavellen bunu beğendi.

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor binmen için PROF olman şart ... o motor bambaşka bir motor, neyse bilen biliyor ne olduğunu, umarım sende yaşayarak tecrübe ile öğrenmezsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

burada bir R1 hikayesi var, mutlaka okunsun ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Ekim'de. aklımda O'na neler diyeceğimi kurarken biraz daha vaktim olsun diye 15km öteden otobana girmek istedim,yolumu uzattım.
    Ben yazın aldığım. Ve gerçekten çok güçlü bir motosikleti ister inanın ister inanmayın daha hiç suya sokmamıştım.

Bak dostum Saat sanırım gece 2,3 arası. Olay nasıl oldu anlatayım
    Ben ne kadar hızlı gittiğimin hiç farkında değilim.
    Kulağımda da Muse-New Born bağırıyor.

bir an geldi. öyle bir kaydıki motosikletim. Beklemiyordum,Bilmiyordum,Ne yapacağımı hiç bilmiyordum.

o anlık savrulmadan sonra yüzüm ibreye yaklaştı o an ben Kadranda 240ı gördüm.

Nerdeydim biliyormusun? kavşağa sanırım 50 metre uzaktaydım ben.

Hafızam o anı çok net hatırlıyor.Belkide Allah özellikle hatırlamamı istemişti.Belkide bu yazdıklarım birine yol göstericek.
    Kader böyledir çünkü.

Nasıl motosikletin altımdan kaydığını hatırlıyorum. Kaskın yerle buluştuğu anda Gök yırtılırmışcasına çıkan sesi hatırlıyorum.

Sonra ne mi oldu dostum?

4 ay sonra uludağ universitesinde açtım gözlerimi ben. Gerçekten çok şanslıydım ben.

ne oluyor? diye ayağa kalkmak istiyor insan dostum.
    Sonra farkediyorsun ki bel altını oynatamıyorsun sen...

Hıçkırarak ağlayan bir ailen oluyor etrafında dostum.
    Arkadaşların çok üzgün bakıyor sana biliyormusun.

Sonra bir şekilde öğreniyorsun ömür boyu o sandalyede kalacağını dostum.Bil bak bu güzel bir duygu değil.

Ufak bir dalgınlığın mükafatını ilk sandalyeye oturduğunda iyice anlıyorsun dostum.

Kötü dostum,Gerçekten kötü.

Rüyanda koştuğunu görmek,top oynadığını görmek kötü dostum.

Sosyal yaşamı dert etme. Sevdiklerin değerli dostların varsa mutlu olabiliyorsun bazı bazı.

Bak dostum;

Motosiklet ile olan kısa maceramda beni çok mutlu etti. Seninde çok mutlu olmanı diliyorum.

Ama youtubeden izleyerek mutlu olma olur mu?

Doğduğumuz anda konuşamıyor koşamıyorsak.

Tecrübe etmeden Güçlü bir motosiklete binmek

Doğru değil dostum..

Yazdıklarım benim Kişisel görüşlerimdir.Hatada bendedir.

Ekipman konusuna girersekte. Orta segment tam kıyafetim vardı. Mont Motosiklet pantalonu eldiven kask.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

netice olarak daha ilk günden bunları yaşamışsın, sat kurtul derim, o motora binenler bu işe çocukluktan başlıyor, deneyimsiz ss kullanıcılarının çoğu ölüyor, buraya isim vermeyeyim rahmetli biri de video koymuştu, herkes sat ölürsün dedi, satmadı ve öldü, sürüşüne baktığında bir gün duramayıp çarpacağı apaçık belliydi, unutma bir kere düşme hakkın var o motorla, sonra game over, ona göre sür ...
    Çok etkilendim dediklerinden ama hızlı kullanmıyorum ki zaten ilk denemede160 gördüm herhalde daha basmam motor sanki beni bırakıp gidiyodu zor tutundum daha yavaş sürüyorum hep

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güle güle kullan dostum.

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan dostum.
    Teşekkürler

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah kaza bela göstermesin , hayırlı olsun .

200 cc den 1000 cc ye gecmen bence kimseyi baglamaz , kendi kararın ve çocukta değilsin . Dikkatli ol önce cevreni sonra kendini düşün yeter .

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Kardesım oncelıkle hayırlı ugurlu olsun.Allah kaza bela gostermesın.Hani soyle helva muhabbetı yapanlarada gül gec.Kimin helvasının ne zaman yenecegı belli olmaz.Bu tür yorum yapan arkadaslarda bir zahmet helva muhabbetı yapıp konu sahıbı kısılerın morallerını bozmasınlar gereksız yere.

160 yaptım dıyorsun yarın 200 yapacaksın bırde 250 dıyeceksın.Aman kardesım ılk gunden heyecanlısın heyecan aramıssın da dıkkat et gozunu seveyım.Seni tanımıyoruz ama sakat kalır veya ölürsen üzülürüz insan oldugun için,heyecanının kurbanı oldugun için.

Son sozum Allah a emanet ol gaza gelme.

Motosikleti
    WR125R
    Allah rahmet eylesin. Sevenlerine sabir versin.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor o kadar kuvvetliki gazı açınca fırlıyor.Bu esnada gazlamakda hoş.Nefs diye birşey var.İster istemez gaz koluna hakim olamıyorsun.Bunlar bir gerçek.Sonra durman gerekiyor ama o motor Teknolojik olarakda hızlandığı gibi durma kabiliyetine sahip değil.Keşke olsaydı.Frene abanıyorsun Sonra motorun arka havaya kalkıyor sürücünün motor ile irtibatı kesiliyor.O an çarpacağın nesne ile aranda birşey kalmıyor.Direk tosluyorsun.Arifin r1 ile yaptığı kaza aynen böyle idi.Uçtu ve transite arkadan çarptı.Oysaki nekadarda çok tecrübeli birisi idi.
    polo34 bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Hayırlı olsun. Spadadan kurtulan büyüğe koşuyor. Arkadaşımda vardı oda 600lük aldı geçen hafta.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Hayırlı olsun. Sadece bileğine dikkat etmelisin. Bu makinalar hata kabul etmez

Alıntı yeditepely adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesım oncelıkle hayırlı ugurlu olsun.Allah kaza bela gostermesın.Hani soyle helva muhabbetı yapanlarada gül gec.Kimin helvasının ne zaman yenecegı belli olmaz.Bu tür yorum yapan arkadaslarda bir zahmet helva muhabbetı yapıp konu sahıbı kısılerın morallerını bozmasınlar gereksız yere.

160 yaptım dıyorsun yarın 200 yapacaksın bırde 250 dıyeceksın.Aman kardesım ılk gunden heyecanlısın heyecan aramıssın da dıkkat et gozunu seveyım.Seni tanımıyoruz ama sakat kalır veya ölürsen üzülürüz insan oldugun için,heyecanının kurbanı oldugun için.

Son sozum Allah a emanet ol gaza gelme.
    Sende allah emanet ol

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Hayırlı olsun. Benim hala oğlunda da zzr 1100 vardı.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. viteste nasıl 160 yapıyor? Dişlilerle oynanmış falan mı?
    160 küsür dedïm orjlnali ôyle basiyo zaten

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun.
    Ancak daha ilk sürüşünde böyle hızlanmanın gereği var mıydı? Önceki motoruna göre gidişi, duruşu, ağırlık merkezi, rüzgar direnci vb gibi birçok özelliği farklı olan bi makinada bence deli cesareti.. Alıştıra alıştıra sürmeni tavsiye ederim.
    Güzel günlerde uzun süre kullan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı HOPALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 küsür dedïm orjlnali ôyle basiyo zaten
    Vay be... 160 olmasa da 150 yapiyormus 1. viteste... ki 15 yasinda motosiklet... Etkileyici.

http://www.gearingcommander.com/

Benimki 100'u gecmiyor 1. viteste

Route16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Merhaba yeni motorun hayırlı olsun. acaba r1 için kullandığın güvenlik ekipmanlarını sayarmısın?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor o kadar kuvvetliki gazı açınca fırlıyor.Bu esnada gazlamakda hoş.Nefs diye birşey var.İster istemez gaz koluna hakim olamıyorsun.Bunlar bir gerçek.Sonra durman gerekiyor ama o motor Teknolojik olarakda hızlandığı gibi durma kabiliyetine sahip değil.Keşke olsaydı.Frene abanıyorsun Sonra motorun arka havaya kalkıyor sürücünün motor ile irtibatı kesiliyor.O an çarpacağın nesne ile aranda birşey kalmıyor.Direk tosluyorsun.Arifin r1 ile yaptığı kaza aynen böyle idi.Uçtu ve transite arkadan çarptı.Oysaki nekadarda çok tecrübeli birisi idi.
    Bu aldığın motorla kaza yapıp ölen kim, tek teker arif, aç bak internete neler yapabiliyormuş, kaç senelik tecrübesi varmış, ben daha bir şey yazmıyorum, arifin olayı gibi sürüsüyle bu motor için aranırsa bulunur, karar senin...
    mavellen bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı HOPALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spada xfire 200 vardı onu sattım üstüne ekleyip r1 aldım ilk günden teker yaktım yan verdim az kaldı ölüyodum tabi.1. viteste deneme yaptım 160 küsür gördü sattığım 200 lük 6. viteste bile göremiyodu o hızı fotoları bunlar

https://www.facebook.com/CemiL.GencT...06?pnref=story
    bravo 3. vitesi deneyemeden aramızdan ayrılacaksınız sanırım..Forumda yaşayan bazı arkadaşlarımız yakında kahvaltı fotoları yatak fotoları falan paylaşacak diye korkuyorum.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Tebrik ederim. Artık mahalledeki statün de hak ettiği mertebeye erişmiştir. Lastikle sokak ortasına büyük bir "O" çizip Cemil'in orada olduğunu herkese kanıtlayabilirsin. İbreyi 299'a dayadığın videoları heyecan ile bekliyoruz.

Motorun hayırlı, toprağın bol olsun.
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler